Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

5x01 - Definitions » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 sie 2009, o 16:13

5x01 - Definitions

Spoiler:


Premiera - 22 września 2009
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 sie 2009, o 01:01

Re: 5x01 - Definitions


Spoiler:


Zdjęcia:
http://spoilertv.blogspot.com/2009/08/h ... 01_19.html
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 wrz 2009, o 11:07

Re: 5x01 - Definitions

Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 wrz 2009, o 10:32

Re: 5x01 - Definitions


omg, omg, omg, moje HIMYM wróciło! dawno się tak nie cieszyłam! nie wiem co ten serial takiego ma, ale jest naprawdę boski :P

Odcinek był naprawdę fajny... Barney/Robin i THE TALK :P ostatnia scena była soł kjut! trzymali się za ręce! BARNEY I ROBIN!
'door five Ted!'

Ted jako profesor, albo Indiana Jones i to, że nie wiedział jak się pisze profesor i, że okazało się, że był w innej sali. HAHA.

Marshall i taxido night xD haha, plus on i pejcz xD :D
Want your bad romance.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 22 wrz 2009, o 17:07

Re: 5x01 - Definitions


Jestem po 1 odcinku. Całkowite zamieszanie w "związku" Barneya i Robin. KOchają się, chcą być ze sobą, ale nie chcą... :) Zaprzeczają samym sobie :)
Ted miał perwsze wykłady, i oczywiście pomylił klasy, zamiast wejść na wydział architektóry, wszedł na wydział ekonomi jak pod koniec się okazało, ale końcówka wyszła po jego myśli gdy trafił na odpowiednie zajęcia.
Lilli cały odcinek zmuszała Barneya i Robin do rozmowy o ich "związku". W sumie odcinek nie zachwycił. A Colby chyba przytyła :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 wrz 2009, o 17:25

Re: 5x01 - Definitions


HIMYM is back. YAY! :D Barney i Robin fajni byli, the talk i kłamanie, o którym pozostała trójka oczywiście wiedziała. :P :D

Ted i jego pomyłki. :P Dobrze, że sie w końcu odnalazł. :P Door five Ted mnie zabiło. xD

Lily była genialna - płakanie na początku, gdy dowiedziała się, że nie będzie podwójnych randek i zamknięcie Barneya i Robin w pokoju. :P Marshall z pejczem - xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 wrz 2009, o 18:48

Re: 5x01 - Definitions


Przytyła bo niedawno urodziła, to normalne :P

A w ogóle chciałam powiedzieć, że niezły twist zrobili z tym, że przyszła żona Teda nie znajdowała się wcale na jego sali wykładowej jak myślałam na początku tylko była na sali z ekonomii :P ciekawe co tam robiła :D
Want your bad romance.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 22 wrz 2009, o 21:59

Re: 5x01 - Definitions


Ogólnie odcinek słaby. Tylko Ted gdy pomylił sale było dobre. Musiał niezłe pierwsze wrażenie zrobić na przyszłej żonie :D
Wątek Robin i Barneya był dla mnie męczący strasznie :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 wrz 2009, o 00:14

Re: 5x01 - Definitions


W końcu nowe odcinki HIMYM! Kocham ten serial! :)

Ja mam zupełnie odmienne odczucia od Arrowa, Ted który pomylił salę był tylko dobry, a reszta była zarąbista :D

Barney i Robin parą! W końcu :D I do tego jak to Lily podsumowała że sami nie wiedzą że nie oszukują :D

Trzy zasady Barneya jak zwykle świetne tym razem porównał dziewczyny do gremlinów :D

Ted piszący proffesor na tablicy była świetne xD albo jak biegł na właściwy wydział a w tle muzyka z Indiany Jonsa :D

Zabawy z biczem też dobra. Barney znawca ma nawet whip mana :D Marshall połuczający Teda o odpowiedzialności świetny, a potem jak sam się zbawiał biczem.

Okrzyki Lily były cudowne xD

Ogólnie to premiera bardzo udana i serialowi życzę jak najlepiej. Szkoda tylko że ma najsłabszą oglądalność z poniedziałkowych komedii CBS
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 23 wrz 2009, o 10:26

Re: 5x01 - Definitions


bluevein napisał(a):Przytyła bo niedawno urodziła, to normalne :P


A no racja :) Zapomniałem :) Bo odrazu żuciała się w oczy jej pulchna twarz, zawsze tak piękna, szczupła :)
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 23 wrz 2009, o 10:28

Re: 5x01 - Definitions


Lucas Scott napisał(a):
bluevein napisał(a):Przytyła bo niedawno urodziła, to normalne :P


A no racja :) Zapomniałem :) Bo odrazu żuciała się w oczy jej pulchna twarz, zawsze tak piękna, szczupła :)


Arrow napisał(a):Wątek Robin i Barneya był dla mnie męczący strasznie :P


No mi właśnie też :/ Oni byli super jak Robin jeszcze nie wiedziała o tym, że Barney ją kocha. Jakoś jej związek z Tedem był najlepszy okres w serialu wg. mnie.
Tak wogóle Ted jakby lepiej wygląda, schudł czy mi się zdaje, ale w garniaku wygląda nieźle, barney się chowa :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2009, o 17:19

Re: 5x01 - Definitions


Chris napisał(a): Door five Ted mnie zabiło. xD


Oj mnie zabiło dwukrotnie :D Wtedy poczułem jak bardzo stęskniłem się za Barney'em i ekipą :P
Mam nadzieję, że to będzie naprawdę dobry sezon. Eh :) aż normalnie poprawił mi się humor.
Ciesze się najbardziej z tego co jest między B a R. Wreszcie "przyznali" po całej nieszczęsnej The Talk.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 wrz 2009, o 18:20

Re: 5x01 - Definitions


Bardzo dobry powrót Teda, Barneya i paczki! :P Świetny odcinek! :D Mam nadzieję, że następne będą przynajmniej na takim samym poziomie.
Marshall z biczem i te jego "Enough!" oraz samotny "wieczór smokingów":D
Ted zastanawiający się jak pisze się "professor" oraz wybiegający ze złej sali i muzyczka z Indiany. :P
"Doorfive" Barneya i złamanie trzech zasad, te porównanie do gremlinów!
Płacz Lily po tym jak się dowiedziała, że jednak Robin nie jest z Barneyem. :P
No i na koniec wreszcie przyznanie się Robin i Barneya, że są "boyfriend" & "girlfriend". :D
Jak na początku napisałem, jak dla mnie świetny początek sezonu!
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 8 sie 2010, o 13:06

Odp: 5x01 - Definitions


Dla mnie tak samo! Prześwietny początek sezonu. Najbardziej mi się podobały zajęcia Teda jak pomylił sale. Ta muzyczka z Indiana Jones jak biegł z tym obrazem :D:D Masakra :D Oprócz tego Marshal z tym pejczem + Robin i Barney... Super początek sezonu. Aż się nie mogę doczekać co dalej ;)
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 5x01 - Definitions
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.