Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x12 The Stolen Earth (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 gru 2008, o 13:14

4x12 The Stolen Earth (1)

Miejsce: Ziemia, Kaskada Meduzy, Proklamacja Cienia
Czas: 2009
Wrogowie: Dalekowie, Davros
Towarzysze: Donna Noble, Rose Tyler, Martha Jones, Kapitan Jack Harkness, Sarah Jane Smith

Dawni towarzysze Doktora łączą siły z pomocą Harriet Jones w obliczu "porwania" planety Ziemii. W tym czasie Doktor i Donna wyraszają do międzygalaktycznej policji, aby dowiedzieć się co się stało. Okazuje się, że porwanych zostało więcej planet a stoi za tym ktoś, kto powinien być martwy...
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 gru 2008, o 22:48

Re: 4x12 The Stolen Earth (1)


przecież Doctor się nie zregeneruje... to niemożliwe więc co się stanie?
kuurde, i musze czekać z następnym odcinkiem do jutra :/
nie zdziwie się jak mi się dzisiaj TARDIS przyśni.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 gru 2008, o 23:08

Re: 4x12 The Stolen Earth (1)


Właśnie to z regeneracją to jest jedna z tych dziwaczynych Doctorowych historii, wiadomo było że się nie zregeneruje (chociaż przez chwilę zaczęliśmy panikować, że nas oszukiwali odnośnie odejścia Davida), więc musi być jakaś bzdura na wyjaśnienie tego :P

A cały odcinek jest lovely, ci wszyscy ludzie, gdzie się obawiałam, że to nie wyjdzie okazało się, że włączajac w to elementy spin-offów zadziałało to naprawdę dobrze. I miło było znowu zobaczyć Jacka. spoiler dotyczący Torchwood:
Spoiler:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2008, o 18:46

Re: 4x12 The Stolen Earth (1)


yes :( spoiler dotyczący Torchwood :
Spoiler:

a odcinek mimo wszystko podobał mi się o wiele mniej niż poprzednie ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 19:20

Re: 4x12 The Stolen Earth (1)


Ja głównie dałam się zaczarować ślicznym planetom na niebie i siedziałam marząc, aby też mieć takie :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2008, o 21:21

Re: 4x12 The Stolen Earth (1)


yup, też o tym myślałam, ślicznie to wyglądalo :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 lip 2009, o 21:06

Re: 4x12 The Stolen Earth (1)


Pierwszy odcinek finałowy był świetny. Wszyscy towarzysze Doctora, których poznaliśmy pojawili się i świetnie wyszli (przynajmniej w tym odcinku). Koniec wszechświata i Bad Wolf doprowadziły Doctora i Donne do Anglii, a potem byli po prostu w tym samym miejscu, jednak Ziemia zniknęła. :D Wtedy pojawiło się intro, w którym było tyle nazwisk... :) Im dalej tym lepiej. Sprowadzenie Doctora na Ziemie świetne, uwielbiam Harriet, cieszę się, że wróciła. Szkoda bylo mi w tamtym momencie Rose, która nie mogła porozumieć się z innymi. Okazuje się, że to wszystko wina Daleków. Ja byłem zaskoczony. Podobało mi się Torchwood, czyli Ianto, Gwen i Jack. Jak to się wszystko zakończy?

Końcowa scena, gdzie Rose i Doctor biegną ku sobie świetna, genialna. Tylko oczywiście Doctor musiał dostać... Myślałem, że Rose dostanie od Daleka, ale (na szczęście) nic się nie stało. Doctor się zregeneruje?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 mar 2010, o 22:06

Odp: 4x12 The Stolen Earth (1)


Oooooooo Myyyyyyyyyyyyyyy Gooooooooooooood!!! Ten odcinek zmiażdżył mnie dosłownie i w przenośni. Przez co kocham DW jeszcze bardziej :D

Zacznijmy od początku. Doctor z Donną przybywają na Ziemię. A tu "bum" i Ziemi nie ma :D A później najlepsze... Marta, Jack, Ianto, Gwen (a gdzie Owen i Tosh?), Sarah Jane z synem, matka i dziadek Donny (przy okazji kocham tego gościa :D) i na końcu................ [fanfary] moja luba czyli Rose-Terminator (niezłą broń miała :P ). Później Ianto oglądający program satyryczny - głupia scena :D ale zapadła mi w pamięć.

I Dalekowie :D wiedziałem, że kiedyś wrócą. I trochę się spodziewałem, że wrócą jeszcze w tym sezonie, ponieważ Donna nie miała przyjemności ich spotkać :D Reakcje teamu Doctora jak się pojawili - bezcenne :P

Wizyta D & D w Proklamacji Cieni - nie sądziłem, że międzygalaktyczną policją jest ta rasa na S. czyli banda nosorożców :D

"Harriet Jones, prime minister" - to hasełko mnie zawsze rozwalało. Nie myślałem, że H. jeszcze wróci. A tu surprise xD (podziwiam jej poświęcenie) Samo połączenie z teamem Doctora niesamowite :) Szkoda tylko, że Rose wtedy zabrakło. Ale później miała swoje wejście :D Zresztą czekałem na tą chwilę, aż spowrotem spotka się z Doc'em. Niestety, przeszkodziła "Puszka" :/

I na koniec... Doc się regeneruje?! What the Frak :D

Odcinek cały niesamowitych niespodzianek :0 :0 :0 :hearth :hearth :hearth
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 23 sie 2010, o 04:41

Odp: 4x12 The Stolen Earth (1)


Odebrało mi mowę...
Odcinek cudowny... kolejny mocny finał... no pół-finał. Świetny klimat.
Harriet Jones, były premier :D i stała odpowiedź "wiemy kim jesteś" :D
Jack i Sara Jane i Marta i Rose i rodzina Donny...
Pszczoły miały znaczenie :D
I podobał mi się pomysł z przesunięciem o sekundę :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 mar 2011, o 18:47

Odp: 4x12 The Stolen Earth (1)


Genialne! Co za odcinek, po prostu niesamowity! Corssover ze wszystkimi serialami dotyczącymi Doktora wyszedł przednio. Całe Torchwood wie o Doktorze, Sarah Jane Smith również jest, Martha niemal nie zginęła w NY i ma jakiś tajemniczy klucz, i wszystko to dzieki Harriet Jones. Nie spodziewałem się, ze jeszcze ją zobaczę, ona powróciła w takim stylu! I jeszcze Rose przyglądała się tej wideokonferencji co było trochę smutne.
Doktor się regeneruje?! Ze niby co? Czemu? Przecież to jeszcze nie teraz.
Donna jak zwykle się przysłużyła Doktorowi. I w końcu zostały użyte wymierające pszczoły :)
Poznaliśmy Proklamację Cieni. Inaczej sobie ich wyobrażałem.
A więc to Dalekowi stoją za tym wszystkim i ich stwórca. Nie nieźle.
Widoczki w odcinku były piękne, szczególnie te 27 planet.

 


  • Podobne tematy do 4x12 The Stolen Earth (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.