Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

2x01 New Earth » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2008, o 02:17

2x01 New Earth

As Rose Tyler embarks upon her first big TARDIS adventure with the newly-regenerated Doctor, they discover a sinister hospital run by strange cat people and run in to two old acquaintances, The Face of Boe and Cassandra.

Data emisji:15.04.2006

***

Zamiana Doktora z Cassandrą była przezabawna :D haha. najlepsze było na drabince :D Ogólnie odcinek się podobał.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 02:31

Re: 2x01 New Earth


W ogóle już na samym początku David musiał się wykazać swoja grą, bo w sumie jeśli chodzi o Rose, to zbytnio się nie różniła będąc Cassandrą. Ale to jest właśnie jedna z tych rzeczy za które kocham Davida (btw. musisz go kiedyś zobaczyć jako drag queen :P).
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2008, o 02:42

Re: 2x01 New Earth


Nie różniła się? Dla mnie to tak właśnie odwrotnie :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 02:57

Re: 2x01 New Earth


LOL, jedyna porządna różnica była tylko wtedy, gdy musiała być, czyli, gdy ona musiała się przyznać :P

A jak ci się podoba jak do tej pory Face of Boe?
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2008, o 03:19

Re: 2x01 New Earth


ee, ja ciągle widziałam różnice :P

A Face of Boe mnie jakoś na razie nie ruszyła :P Jedynie to ciekawa jestem co to za tajemnica :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 17:28

Re: 2x01 New Earth


Ta tajemnica jest nieważna, I mean jest ważna, ale nie przy samej tajemnicy dotyczącej Face of Boe. FOB to największy szok w dziejach DW, rili nigdy mnie tak nie zatkało oglądając COKOLWIEK. Ale to dopiero w ostatnich minutach finału S3.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 kwi 2009, o 16:14

Re: 2x01 New Earth


dziwnie czyta się własne komentarze sprzed jakiegoś tam czasu ;d;d
no nic, stało się ;p pierwszy serial w historii, który postanowiłam sobie powtórzyć ;p no i było pięknie, nie nudziło mi się ;p
no i Doctor inaczej trochę wyglądal na początku, ha ;d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 kwi 2009, o 22:30

Re: 2x01 New Earth


A ja ten odcinek oglądałam ostatnio w domu! ha!
bo rodzicie zakupili Polsat Cyfrowy i było BBC i akurat trafiłam.
Efekty i wszystko ogólnie było bardziej przystępne niż w pierwszej serii. Może powinnam zacząć oglądanie od 2? xD
Want your bad romance.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 kwi 2009, o 18:29

Re: 2x01 New Earth


może ;p bo i Doctor jest jeszcze bardziej przystępny!
Możliwe, że się zakochasz w nim tak jak ja ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 lip 2009, o 13:49

Re: 2x01 New Earth


Świeeeeeeeeetne. Poziom jest naprawdę wysoki i nie spada. Uwielbiam Cassandre, te zamiany i jej humor. :D Szcególnie "wstąpienie" w ciało Rose i jej przemiana. ^^ Jak weszła w Doc'a na drabinie i potem z niego wyszła - xD Myślałem, że padnę. :D I podobała mi się ostatnia scena. :)

BTW pomysł z New Earth, kotami i chorymi straasznie mi się podobał.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 22 sie 2009, o 16:17

Re: 2x01 New Earth


Oooh podobało mi się, Nowy Doctor też :D :D może pochopnie wyciągam wnioski, ale wolę Davida :D
Scena, gdy Cassandra wpakowała się w Doctora :P i oczywiście akcja na drabince też była niezła, aaa lecę dalej
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 31 sty 2010, o 19:27

Re: 2x01 New Earth


kinia napisał(a):\Scena, gdy Cassandra wpakowała się w Doctora :P i oczywiście akcja na drabince też była niezła, aaa lecę dalej


Widzę, że nie tylko mi się to podobało xD David jest świetny w roli Doctorka i tym razem też Cassandry na chwilkę :P

"New new Doctor" :D
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 lip 2010, o 11:30

Odp: 2x01 New Earth


Uwielbiam ten odcinek. I Cassandre, koty, ciała - genialne to jest. :D Najlepszy odcinek do tej pory imo.

Cassandra w ciele Rose i Doctora - jak jej nie kochać. xD

New new new new new new new new new new new new new new new York - zabiło mnie to. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 6 lip 2010, o 01:12

Odp: 2x01 New Earth


Fajny odcinek, efekty są coraz lepsze :P
Cassandra była super :D to ciągłe przeskakiwanie między ciałami, bo nikt jej nie chciał :P
Na początku, w windzie mi się strasznie podobało - Doctor taki odprężony, a Rose nie wie co się dzieje :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2011, o 00:54

Odp: 2x01 New Earth


Kontynuacja wątków z 1x2 wyszła o wiele lepiej niż pierwsza cześć historii ;) Cassandra była świetna, na początku ta rozmowa z Rose w krypcie i w końcu przyglądanie się nowemu ciału. Jednak najlepsza oczywiście akcja na drabince jak Cass przeskakiwała z Doktora na Rose xD
Epidemia zombie i kotosiostry też dobre :)
Doktor jak zwykle genialny, szczególnie jak powtarzał jak najęty new, new, new... xD
Nowe sezon i mała niespodzianka - efekty specjalne zostały poprawione. Nigdy i to nie przeszkadzało, ale teraz jeszcze lepiej ogląda się Doktora :)

 


  • Podobne tematy do 2x01 New Earth
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.