Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x08 Family Recipe » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 24 paź 2011, o 19:35

4x08 Family Recipe

Spoiler:

Data emisji: 25.10.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 paź 2011, o 00:58

Odp: 4x08 Family Recipe


Kolejny świetny epizod. I ta końcówka! Clay zabił Pineya! Nie wierzę że jest jeszcze dla niego nadzieja, stacza się coraz bardziej. Teraz pewnie będzie próbował wykończyć Tarę co równie dobrze się nie skończy. Tylko dla kogo? Ogromnie się nie mogę doczekać końca sezonu i ostatecznego starcia. Tylko czy Clay je przeżyję? Zostanie w klubie? a może będzie działał poza nim? Ogromnie jestem zainteresowany :)

Juice oczywiście przeżył tylko co go czeka dalej? Przez cały odcinek był strasznie zagubiony i nie zdziwiłbym się gdyby jeszcze raz próbował się targnąć na swoje życie gdyby nie Chibs. Genialna scena jak się na niego wydarł, rzucił, a potem Juice wypłakał mu się w ramionach. Kolejny arcyciekawy wątek :)

Clay razem z Elliotem pokazali się na przyjęciu. Ciekawe czy teraz Roosvelt również tamtego będzie podejrzewał o nielegalną działalność.

Chucky i gotowanie głowy! O ja pierniczę, ale to było chore. I ci nieświadomi policjanci. masakra
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 29 paź 2011, o 18:27

Odp: 4x08 Family Recipe


Kapitalny odcinek, ale to już w SoA normalka.

Jucie boy na szczęście przeżył, ale to wszystko nie wygląda ciekawie. Chibs teraz przynajmniej wie, że Juice próbował się targnąć na swoje życie. Ciekawe czy przyzna mu się do zdrady... Swoją drogą genialna była scena tych dwóch w lesie.

Clay zabił staruszka! OMG! Szkoda go, chociaż można było przewidzieć, że tak to się zakończy... Ciekawe co dalej. Będzie próbował zabić Tarę?

Wątek humorystyczny w tym odcinku był świetny! :D Chucky i jego chilli z głową. :D A jak policjanci się zajadali. :D Nie, no gość jest nie do podrobienia... :)

Bardzo podobała mi się rozmowa Jaxa z Pineym. Ciekawe czy da coś mu to do myślenia i zacznie w jakiś sposób działań. W sumie koniec Claya nadchodzi, pewnie niedługo przejmie pałeczkę prezydenta.

Wątek wojny z Lobo Sonarą ciekawy. Kolejne osoby giną i sytuacja w klubie tylko się zaognia. Strasznie jestem ciekawy jak to się rozwiąże...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 lis 2011, o 16:26

Odp: 4x08 Family Recipe


Co za genialny epizod! Aż mi głupio, że tak długo zwlekałem z jego obejrzeniem. :P
Już początek pokazał nam, że będzie się działo. Głosowanie się rozpoczęło...i szybko zostało przerwane strzelaniną. Do tego zostały podrzucone głowy członków Klubu przez Lobo Sonara. Wojna trafiła do Charming.
Jedna główka się zawieruszyła i trafiła do Chucky'ego. Chłopak szybko myślał i świetnie to wykombinował. :D A policjanci zajadali się smacznym chilli. :D :D
Przesłuchanie złapanego członka LS, odkrycie prawdopodobnego szpiega w Maiansach i zastawienie pułapki. Niestety ona się nie udała, a dostaliśmy tylko resztę ciał zabitych członków Klubu.
Pani od zbiórki na Rezerwat jest żoną szeryfa, nie wiedziałem o tym lub zapomniałem. :P Clay i Oswald przekazali donację, pogarszając w ten sposób jeszcze bardziej reputację Hale'a jako burmistrza.
Juicy boy na szczęście żyje. Świetna scena w lesie pomiędzy Chibsem a Juicem, mam nadzieję, że ta sprawa się jakoś ułoży.
Również bardzo dobry moment rozmowy Pineya z Jaxem. Jax martwiąc się o rodzinę pozwolił Tarze wyjechać.
Gemma przypadkowo odkryła kłamstwo Claya co do jego miejsca pobytu. Jest to bardzo prawdopodobnie, że to ona jako pierwsza będzie podejrzewać Claya o zabójstwo Pineya.
Clay, ty skurczybyku jeden! Kapitalna końcówka, po której wszystko się już zmieni. Po tym jak Clay wyszedł z domku już myślałem, że sobie odpuścił...wielka szkoda, że Piney zginął, ta postać świetnie się rozwinęła w tym sezonie. Tak bardzo go polubiłem. Mam nadzieję, że to morderstwo dogoni Claya i kopnie go porządnie w dupsko. :/ Tylko co teraz z Tarą, ją też Clay zabije, nieee!
Już nie mogę się doczekać napisów PL do dzisiejszego, nowego odcinka. :D
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 2 gru 2011, o 18:55

Odp: 4x08 Family Recipe


Pierwsza myśl odcinka - Geez! Juice! Już myślałam, ze na prawdę mu się udało...
No i wreszcie Chibs interweniował i mam nadzieję, że jakoś się sprawy z Juicem poukładają.
Jak to jest, że Clay zawsze wie co i jak zrobić, żeby zrobić a się nie narobić i jeszcze przy okazji zwalić winę na innych?
Głosowanie się zaczęło dostaliśmy ledwo trzy głosy na Claya aż tu nagle totalna rozwałka. Znów! A w dodatku torba pełna głów...
Akcja z Chucky'm była powalająca. Ciekawe jak to jego chili smakowało xD I Gemma z jej delikatnymi sugestiami co z tą głową dalej z robić :D
Tara podjęła ciężką decyzję. Jax w pełni ją popiera i bardzo mnie to cieszy. Ciekawe czy do tego wyjazdu w ogóle dojdzie. Czy znowu coś się skiepści.
Rozmowa Pineya z Jaxem rzeczywiście bardzo dobra. Jax dalej twardo stoi przy swoim. I raczej nie będzie już miał okazji pogadać ze staruszkiem. Clay! Mam nadzieję, że kub 'odwdzięczy' mu się za wszystko co do tej pory zrobił. Za wszystkie morderstwa, przekręty i kombinacje. Należy mu się.

 


  • Podobne tematy do 4x08 Family Recipe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.