Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

4x05 - Internment » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 7 lis 2013, o 21:21

4x05 - Internment

Spoiler:


Data emisji: 10.11.2013
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2013, o 02:13

Odp: 4x05 - Internment


Najlepszy jak do tej pory epizod. TYLE się działo, TYLE! Gubernator wraca, strzelanina na zewntrz, strzelanina w środku, krew, trupy, zombie. Szkoda tylko że nie pokazali jak ekipa wypadowa wraca, ale rozumiem, było za mało czasu, mogę im to wybaczyć.
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 lis 2013, o 20:56

Odp: 4x05 - Internment


O matko kochana, ale się działo!
Po ostatnim odcinku, tak jak miałam nadzieję, ten jest w całości w więzieniu. A tam same dramatyczne sytuacje.
Hershel traci kontrolę na martwymi, a nie wiele było trzeba do rozpętania masakry. Na szczęście Maggie wkroczyła do akcji i razem opanowali sytuację.
Bardzo mi się podobało, że ten odcinek tak mocno skupił się na Hershelu właśnie. Zastanawiam się - czy to były pierwsze zabite przez niego zombie w tym odcinku? Tak mi się wydaje, wreszcie się przełamał, zrobił co musiało być zrobione. I jego rozpacz na końcu. Swoją droga piękną muzykę miały jego sceny. Ktoś zna tytuły/wykonawców?
Ogrodzenie nie wytrzymało i runęło. Fajnie, że Rick wreszcie poszedł do Carla po pomoc. Mieli kilka dobry scena razem - przy podpieraniu płotu, a później szybkie szkolenie obsługi karabinu i Carl zabijający zombie. Podobał mi się w tym odcinku.
Ciekawe kiedy Rick wyzna reszcie, że odesłał Carol. Na razie tylko Mags i Hershel wiedzą i ona tą decyzję poparła. Wydaje mi się, że Daryl może mieć jednak inne zdanie na ten temat.
Glenn prawie nie dotrwał powrotu grupy z lekami, ale na szczęście Greenowie go utrzymali przy życiu - uwielbiam jego postać więc się bardzo cieszę.
I wreszcie powrócił gwóźdź programu - Gubernator. Ledwie 5 sekund na ekranie a jakie wrażenie :D I tyle pytań - czy będzie chciał zemsty? czy ma jakiś ludzi z sobą? czy będzie chciał tylko więzienia? czy kogoś zabije? czy ktoś wreszcie zabije jego? Ach! Już się nie mogę następnego odcinka doczekać.
Odcinek bardzo dobry, mogę chyba powiedzieć, że nawet najlepszy dotychczas.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lis 2013, o 00:01

Odp: 4x05 - Internment


- Hershel to mój bohater tego odcinka. Niby pozbawiony stopy, a spisuje się w walce lepiej niż niejedna osoba w więzieniu. Jeszcze zaserwowano konflikt wewnętrzny i mnóstwo świetnych scen z jego udziałem. Zdecydowanie jedna z lepszych postaci serialu, czego bym nie powiedział podczas pierwszego sezonu.
- story arc z epidemią się skończył, a przynajmniej tak to wygląda. Widocznie był potrzebny żeby trochę przerzedzić obsadę. Na szczęście zginął tylko nowy narybek z Woodbury. Oryginalni bohaterowie przetrwali, ale poprowadzono to w taki sposób, że nie można było być pewnym ich przyszłości zwłaszcza po tym co działo się na początku zeszłego sezonu. Ja się najbardziej ciesze, że Glenn i Magie żyją dalej w szczęściu. Oby jak najdłużej.
- oglądając walkę pod płotem coraz bardziej się zastanawiam jak im udało się tyle przeżyć podczas zombie apokalipsy. W więzieniu siedzą kilka miesięcy, a nawet go nie umocnili tyko biorą się za to jak pali im się grunt pod nogami. Przecież pierwsze co to powinni ufortyfikować ogrodzenie, a nie bawić się w ogródki. Wykopać doły, wzmocnić je, zrobić barykadę i palisadę, zostawić ładunki wybuchowe kawałek od placu w celu odwrócenia uwagi, a i nie zapomnieć o nieustających wartach dobijających szwendaczy zza ogrodzenia. Niby proste, a nikt o tym nie pamięta. Swoją drogą ciekawe ile jeszcze będą żyć w więzieniu, w końcu formuła się wyczerpie i będzie trzeba znowu ruszyć w drogę. Marzy mi się znowu jakaś metropolia pełna zombie
- Daryl wciąż nie wie o odejściu Carol. Tylko Hershel i Maggie, pewnie dopiero w następnym odcinku zacznie się dziać. Najbardziej czekam na reakcję Tyreesa. Rozczarowałem się trochę bo miałem nadzieje, że ktoś z rady wiedział o tym co zrobiła Carol. Tylko, że oni wolą dyskutować o tym kiedy podawać spaghetti ;)
- Gubernator się w końcu pojawił! Długo trzeba było czekać na ten moment. I niby tyko go pokazali, spoglądającego na więzienie, ale ciary wskoczyły na plecy. Wychodzi na to, że to on jest odpowiedzialny za nasyłanie zombie, ale znając go ma jakiś plan. Oby konfrontacja z Michonne nastąpiła jak najszybciej.

Ktoś zna tytuły/wykonawców?

http://www.youtube.com/watch?v=DaH4W1rY9us to jest kawałek z końca odcinka.

 


  • Podobne tematy do 4x05 - Internment
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.