Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x05 - Try the Pie » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 kwi 2007, o 16:43

4x05 - Try the Pie

Tom dzwoni do Kyle'a i prosi go o natychmiastowe spotkanie. Cassie ostrzega Kyle'a, że jego ojciec wie, że wziął on zastrzyk, Kyle postanawia uciec. Dzięki wskazówkom otrzymanym od Cassie Kyle i Isabelle trafiają do... Colliera. Tom rozpoczyna poszukiwania syna. Jedzie do miasteczka, w okolicach którego był Kyle, lecz gdy odkrywa tam schowany samochód Kyle'am zostaje wyrzucony z miasteczka. Tom jednak wraca tam i odkrywa, że wszyscy mieszkańcy mają promicynowe zdolności. Okazuje się, że jest to miasteczko założone przez Colliera, dla ludzi, którzy wzięli zastrzyki. Maia ma koszmary, w których ona i inni ludzie zostają wtrąceni do okropnego więzienia. Shawn ma kłopoty ze swoją kampanią, szczególnie utrudnia mu ją jeden z rywali. Okazuje się, że w snach Mai ten mężczyzna jest przywódcą narodu. Tom poznaje mieszkańców miasteczka i ich umiejętności, powoli dochodzi do wniosku, że nie jest to coś złego. Kyle spotyka się z ojcem, namawia go na wzięcie promicyny. Następnego dnia Tom informuje syna, że nie weźmie zastrzyku, lecz w tym momencie łapią go ludzie go ludzie Colliera i robią mu zastrzyk na siłę. Tom budzi się w pustym miasteczku. Po powrocie do NTAC robi sobie test na obecnosć promicyny, którego wynik jest negatywny. Kyle przepradza Colliera, że nie był w stanie zmusić ojca do zastrzyku. Gdy pyta go, gdzie teraz zamieszkają ludzie z miasteczka, Collier odpowiada, że wracają do Seattle.

Data emisji: 15 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 lip 2007, o 12:57


Podobał mi się odcinek, w końcu więcej Jordana i coś ruszyło do przodu :) Collier stworzył sobie miasteczko :hah: Oni mi bardziej jakąś sektę przypominali, czy coś takiego :P Niby wszyscy tacy dobrzy i uczynni, ale z tym ciastem to już była przesada, kiedy zaczęli dzielić się wspomnieniami ;) Zero prywatności :P Ciekawe czym w końcu Isabelle zaskoczy.. jakoś nie pasuje mi do niej rola biednej dziewczynki, która żyje na łasce Jordana.

Kyle tym razem mnie strasznie denerwował :/ Jak w ogóle mogło mu przyjść do głowy zmuszenie ojca do wzięcia promicyny?! Zaślepiony jest tak Jordanem i swoimi wizjami, że nie widzi chyba, co robi..
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 lip 2007, o 14:05


Swietny odcinek; w końcu nie ma nudnego przedstawiana kolejnej zdolności jakiejś równie nudnej osoby, która zazyła promicyne ;)
Nikola napisał(a):Oni mi bardziej jakąś sektę przypominali, czy coś takiego :P

Mi zawsze Collier przypominał nawiedzonego religijnego fanatyka :P Ale w tym odcinku już w ogóle sie do niego zniechęciłam - niby taki dobry mesjasz a kurcze Tomowi nie oszczędzał 'bólu głowy', nawet Kyle'a i Isabelle przywiązał do jakiejs belki :/ No po prostu ucieleśnienie dobroci :P
Nikola napisał(a):Niby wszyscy tacy dobrzy i uczynni, ale z tym ciastem to już była przesada, kiedy zaczęli dzielić się wspomnieniami ;) Zero prywatności :P

Fakt, to było dziwne :P Tak sielankowo, tacy wszyscy dobrzy i pokojowo nastawieni a jakby co, to byliby gotowi zabić Toma :/
Nikola napisał(a):Kyle tym razem mnie strasznie denerwował :/ Jak w ogóle mogło mu przyjść do głowy zmuszenie ojca do wzięcia promicyny?! Zaślepiony jest tak Jordanem i swoimi wizjami, że nie widzi chyba, co robi..

Mnie on wkurza od początku 4 sezonu ale teraz po prostu przegiął i to ostro :/ Zmuszać własnego ojca?!

Ciekawe co będzie z tą wizją Mai i czy Shawn zdoła cokolwiek zrobić...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 17 lip 2007, o 15:16


To miasteczko było totalnie creepy, przerażają mnie takie miejsca, w których żyją ludzie chroniący wspólny sekret. Szczerze mówiąc zaskoczyli mnie, że w ogóle wypuścili Toma, sądziłam, że aby chronić miasteczko zmuszą go, aby tam pozostał...
Totalnie popsuli postać Kyle'a, mogli coś z nim w dobrym kierunku zrobić, a tymczasem zrobili z niego fanatycznego wyznawcę Colliera, no tragedia w ogóle, do tego jeszcze z Isą w parze, Isa podążająca za Collierem, no w ogóle no comment, tak jakby 3 sezon w ogóle się nie wydarzył.
Postaci Shawna też nie oszczędzają, to absolutnie nie jest już ten chłopak, którego kiedyś uwielbiałam, zrobił się taki jakiś... sama nie wiem, nieprzystępny, nikogo nie słucha, on się stał tak jakby fanatykiem 4400 bez Colliera :roll:
No ale Mesjasz z ekipą wraca do Seattle, może się wreszcie coś ciekawego wydarzy...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 lip 2007, o 20:10


aja napisał(a):Mi zawsze Collier przypominał nawiedzonego religijnego fanatyka :P Ale w tym odcinku już w ogóle sie do niego zniechęciłam - niby taki dobry mesjasz a kurcze Tomowi nie oszczędzał 'bólu głowy', nawet Kyle'a i Isabelle przywiązał do jakiejs belki :/ No po prostu ucieleśnienie dobroci :P


Zdecydowanie tak ;) On by przecież muchy nie skrzywdził i w ogóle uratuje świat :hah: A chodzi uzbrojony w promicynowych goryli :P

aja napisał(a):Ciekawe co będzie z tą wizją Mai i czy Shawn zdoła cokolwiek zrobić...


Pewnie się spełni w jakimś stopniu ;) Czy któraś wizja Mai się nie spełniła? Bo teraz nie pamiętam :D Wizję o "szefach mamusi" rozciągali do końca sezonu, nie zdziwię się, jak znów tak będzie.

Trish napisał(a):To miasteczko było totalnie creepy, przerażają mnie takie miejsca, w których żyją ludzie chroniący wspólny sekret.


No jak sekta :D Martwili się tylko o siebie, gadali niby jacy to są dobrzy i jak im fajnie razem, ale jeśli ktoś próbowałby coś zamącić, to pewnie długo by się nie zastanawiali nad użyciem swoich zdolności przeciwko "wrogowi".

Trish napisał(a):No ale Mesjasz z ekipą wraca do Seattle, może się wreszcie coś ciekawego wydarzy...


Mesjasz z ekipą ;D Będą palić miasteczka, okradać biednych i oddawać bogatym, żeby nie było stereotypowo :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lip 2007, o 10:52


Trish napisał(a):To miasteczko było totalnie creepy, przerażają mnie takie miejsca, w których żyją ludzie chroniący wspólny sekret.

Cały czas zastanawiałam sie, gdzie widziałam już takie miasteczko i w końcu mi sie przypomniało! :D W Eurece też jest takie creepy miasteczko :P Teraz juz sie nie dziwie, że przestałam oglądac ten serial po pierwszym odcinku ;D
Trish napisał(a):Isa podążająca za Collierem, no w ogóle no comment, tak jakby 3 sezon w ogóle się nie wydarzył.

Właśnie :/ Ja po trzecim sezonie czekałam na tą wielką wojna, a oni na razie mi dają jakieś smętne opowieści o babce z jakąs dziwną zdolnością widzenia rzeczy w swoim ciele sprzed 50 lat :P Ale w sumie popatrzmy na to z innej strony - Isabelle nie ma teraz nikogo oprócz Kyle'a, który jest fanatycznym wyznawcą Colliera, nie ma żadnej zdolności więc w sumie nie dziwie się, że gdzieś chce sie zaczepić :P
Trish napisał(a):Postaci Shawna też nie oszczędzają, to absolutnie nie jest już ten chłopak, którego kiedyś uwielbiałam, zrobił się taki jakiś... sama nie wiem, nieprzystępny, nikogo nie słucha, on się stał tak jakby fanatykiem 4400 bez Colliera :roll:

Ja myśle, że jego postaci nie popsuli do końca. W ostatnich odcinkach był pokazany z tej fajnej strony a teraz po prostu napalił sie na wygrana w wyborach i teraz nie w smak mu wycofywać sie z nich ;)
Ja licze na to, że bedzie ta wojna fanatyczni 4400 vs. NTAC + Shawn :P
Nikola napisał(a):Mesjasz z ekipą ;D Będą palić miasteczka, okradać biednych i oddawać bogatym, żeby nie było stereotypowo :P

:hihi: :hihi:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 18 lip 2007, o 12:10


aja napisał(a):Cały czas zastanawiałam sie, gdzie widziałam już takie miasteczko i w końcu mi sie przypomniało! :D W Eurece też jest takie creepy miasteczko :P Teraz juz sie nie dziwie, że przestałam oglądac ten serial po pierwszym odcinku ;D


Ooo, nie skojarzyło mi się, ale faktycznie ;) Też nie lubię takich miasteczek :D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lip 2007, o 13:46


Nikola napisał(a):
aja napisał(a):Cały czas zastanawiałam sie, gdzie widziałam już takie miasteczko i w końcu mi sie przypomniało! :D W Eurece też jest takie creepy miasteczko :P Teraz juz sie nie dziwie, że przestałam oglądac ten serial po pierwszym odcinku ;D


Ooo, nie skojarzyło mi się, ale faktycznie ;) Też nie lubię takich miasteczek :D


Mi się to miasteczko osobiście skojarzyło z odcinkiem Scarecrow z Supernaturala, gdzie mieszkańcy co roku poświęcali mężczyznę i kobietę, aby mieć urodzaj na następny rok. Tamto miasteczko dopiero było creepy :P
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 lip 2007, o 01:44


Mnie podobnie jak Trish z SN z tym miasteczkiem, te pipidówy gdzie dojeźdzają tylko wiejskie strzały są pełne wariatów :P

Odcinek taki sobie bo tak naprawde nic się wielkiego nie wydarzyło, ten cały Kyle odwaliło mu, Colier jak to on udaje Boga, reszta standard.
Kiedy zaczną się napierniczać może za tydzień bo niby jakiś 10 agentów z przyszłości przyleci i zacznie polować na 4400 :D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2007, o 02:07


Ten moment, gdy Tom wraca z szarlotkowego dzielenia się myślami i czeka na niego Kyle jest niesamowity, ten wzrok Kyle'a. Za każdym razem, gdy to oglądam przechodzą mnie ciarki ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:31

Re: 4x05 - Try the Pie


Collier wraca do Seattle, teraz to będzie się działo :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 maja 2009, o 22:39

Re: 4x05 - Try the Pie


I ciekawe gdzie oni się zaszyją? No, chyba że mają zamiar po prostu wejść i zabijać każdego kto stanie im na trasie... Ale to miasteczko było straszne na początku, normalnie jakby chcieli go zjeść czy coś. ;pp
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x05 - Try the Pie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.