Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x05 Haunt You Everyday » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 paź 2007, o 12:00

4x05 Haunt You Everyday

It's Halloween at Seattle Grace! There may be jokes, pranks, and/or scare tactics. Some of the women form a club based on an experience they all share. A man volunteers for what most of the doctors believe is an unnecessary surgery. One of the patients is in the hospital because they tried to carve a pumpkin in an unconventional manner. Alex receives a visit from Jane Doe/Ava/Rebecca. Meredith is having mommy issues. Callie has an announcement to make.


Data emisji: 25 października 2007
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 paź 2007, o 23:29

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Kolejny trójkąt Alex, babka bez twarzy i jej mąż no może jeszcze małą kącik dziecko :P Fajny odcinek dla tego aktora przeleżał cały w łóżku :)

Buuu Norman rezygnuje z chirurgii idzie na psychiatre :(

Sytuacja z drugiego trójkąta zaczyna się stabilizować :)

Nowa stara lekarka będzie na stałe ta od przeszczepów co z Burkiem tak rywalizowała :) A Christine ma za szmate co sypia z przełożonymi dla kariery :P

No a Mer biegała cały czas z workiem z prochami matki cóż Haloween :P
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 27 paź 2007, o 17:44

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Fajny odcinek mi się najbardziej podobała scena operacji Callie i Cristiny jak zaczely tam wyć
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 27 paź 2007, o 23:00

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Może się będę powtarzac ale odcinki robią się coraz lepsze.
Mina Sloan'a na "hello, daddy" -bezcenna :D zresztą ten chłopak też był świetny - bezpośredni - trick or treat ;)
Najlepszym wątkiem odcinka była bezapelacyjnie (dla mnie) Mer. Poczynając od jej snu, a kończąc na wędrówce z prochami matki po szpitalu.
Co więcej w tym odcinku skumulowało sie kilka niezłych przypadków: odcięcie własnoręcznie nogi :shock: , no i zdecydowanie wzruszający przypadek z przeszczepem.

Co do Avy - nie jest moja ulubienicą i nie pasuje mi do Kareva. Podobno jeszcze ma wrócic, więc to nie koniec wątku.

A jeżeli chodzi o Izzie i George'a to ta para jest dla mnie jedną wielką porażką. Dobrały sie dwie sieroty. To przeciwieństwa się przyciągają, anie podobieństwa :/

Aaa ... i fajnie, że jest nowy kardiochirurg (babka z charakterem ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 28 paź 2007, o 16:26

Re: 4x05 Haunt You Everyday


teraz Christina bedzie miala problemik, jestem ciekawa jak to bedzie w przyszlych odcinkach. podobal mi sie moment jak powiedziala Webberowi ze nie moze zamieszkac w lokalu Burka :D

Mer juz mnie zaczyna wkurzac. przespalaby sie z Markiem i byloby po klopocie :cool:
Obrazek
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 30 paź 2007, o 10:32

Re: 4x05 Haunt You Everyday


a mialam nadzieje ze Hahn nie zostanie na stałe:( blee nie lubie jej,irytuje mnie
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 lis 2007, o 20:51

Re: 4x05 Haunt You Everyday


nieee Norman nie rób mi tego, bądź dalej stazysta :(

"what's that? my mother." OMG :hah:

moja reakcja na kolesia odcinającego sobie nogę piłą: "o kur**" :hihi:

świetna była wspomniana scena z Callie i Cristina przeprowadzającymi opercje i ich rozmową :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 lis 2007, o 15:21

Re: 4x05 Haunt You Everyday


0lina napisał(a):moja reakcja na kolesia odcinającego sobie nogę piłą: "o kur**" :hihi:


Same here. :cool:

Go Callie! No wraca nam Callie powoli...jak przed wszystkimi powiedziała, że Izzie przespała się z jej mężem...woah! No i Mark & Callie według mnei będą the next couple.... :P

Ava/Alex - yay :) jestem fanką tej pary, bo dzięki niej Alex pokazuje swoją softer side...

Norman - :(

Sprawa z przeszczepem serca własnej córki była bardzo wzruszająca...

Dr Hahn - OMG ale będzie jazda z nią...chociaż wkurzyło mnie jak potraktowała Cristinę...przecież operowała z nią na ojcu George'a i wie, że jest dobra...no ale taka już pewnei jest...i tak będzie zabawnie z nią. :)

Gizzie - :/

Chłopak z uszami była świetny. :) trick or treat. :P i najlepszy był jak powiedział: Hi daddy...mina Marka byłą boska. LOL no ale Mark się zrewanżował, mówiąc że "szuka"...nawet Sydney się zainteresowała. :P

Meredith i jej mama...creepy...

No i Cristina mówiąca Richard'owi że już nie dostanie mieszkania Burke'a...w którym swoją drogą jest totalny bałagan

Operacja C/C byłą zabójcza...jak się śmiały ze swych nieszczęść...

Pielęgniarki kontra Mark LOL...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 lis 2007, o 13:00

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Hmm, zapomniałam skomentować? ;) Cóż, ta pamięć :D Teraz już nie pamiętam szczegółów :P

Paulina napisał(a):Chłopak z uszami była świetny. :) trick or treat. :P i najlepszy był jak powiedział: Hi daddy...mina Marka byłą boska. LOL no ale Mark się zrewanżował, mówiąc że "szuka"...nawet Sydney się zainteresowała. :P


To był zdecydowanie moment odcinka :what: Mark miał już przerażenie w oczach na te słowa ;D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 lis 2007, o 21:05

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Nikola napisał(a):To był zdecydowanie moment odcinka :what: Mark miał już przerażenie w oczach na te słowa ;D


:D i Derek też niezły...przekupił chłopaka, żeby zobaczyć minę Mark'a. Odkąd normalnie ze sobą rozmawiają, ich dialogi są coraz lepsze i przede wszystkim ironiczne. :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 mar 2008, o 16:58

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Mark z tą miną na słowo "tata" był prześmieszny. :D

Mer z prochami matki wyglądała jak niezrównoważona psychicznie...

Cristina zabawia się stażystami. xd Do przewidzenia. ;p

Alex/Ava, nie wiem co o tym myśleć.

Początek odcinka dopiero a już tyle napisałem, nonono.

O jaaa, koleś odciął sobie nogę piłą z palcem w przychodni. :|

Te prochy w sterylnym otoczeniu, kiczowate to było.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 lut 2009, o 13:41

Re: 4x05 Haunt You Everyday


Nie podobał mi się ten halloween'owy odcinek.
Meredith i prochy matki - LOL! xD
Ava przyjechała dla Alex'a - nie widze jakoś tego...
Koleś odciął sobie noge, umarłem. xD
Cristina jest dalej wkurzająca. :P
Mark i 'hi, daddy', hihi. :D Pewnie już ze wszystkimi spał. :D
Gizzie jest nudne.
Callie zamieszka u Cristiny, nie można sprzątać. :D Wogóle wydaje mi się, że Callie wraca. :D To jak powiedziała o Gizzie przy wszystkich mówi samo za siebie. :] :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4x05 Haunt You Everyday
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.