Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x04 - The Truth and Nothing But the Truth » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 31 mar 2007, o 16:13

4x04 - The Truth and Nothing But the Truth

April returns. Shawn is caught in the middle of a political mess. Kyle has a secret meeting in a cabin, and it’s with the "last person you’d expect" - Isabelle.


April posiada moc „wykrywacza kłamstw”.
Powodzi jej się bardzo dobrze. Ma pieniądze, nowego chłopaka, który niestety zostaje zamordowany z powodu podejrzanych interesów April.
April pomaga Tomowi i Dianie rozwiązać sprawę morderstwa jej chłopaka. Jej zdolność jest przydatna w czasie przesłuchań.
W czasie rozmowy Diany z Benem on chce wracać do Hiszpanii jednak Diana chce jeszcze zostać jakiś czas.
Shawna odwiedza senator, który jest ma opinie jednego z największych przeciwników 4400. Senator uważa że Collier stwarza zagrożenie i zaskakuje Shawna propozycją zawarcia wspólnego przymierza.
Senator oraz Shawn wydają protest przeciwko dystrybucji promycyny przez Colliera.
Cassie wysyła Kyle'a aby spotkał się z profesorem college'u który ma powiązania z książką White Light i pracuje nad złamaniem kodu w niej zawartego.

Źródło: the4400.tv.pl

Data emisji: 8 lipca 2007
Ostatnio edytowano 9 lip 2007, o 08:26 przez Connie, łącznie edytowano 3 razy
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 lip 2007, o 20:39


Najlepszy fragment - April pytająca Toma czy miał fantazje seksualne związane z Dianą, normalnie leżałam ze śmiechu :hah:
Połączenie Kyle/Isa, no come on nie róbcie z nich pary :? To jej całe stanie się dobrą bez promicyny w organizmie jest mocno naciągane, chociaż zabawna była jak wyskoczyła z tym przeczytaniem encyklopedii od A do Z [zresztą od razu tamta scenka stanęła mi przed oczami].
Cały wątek z April jakoś nie przypadł mi do gustu, dziwnie to rozwiązali.
No i żal mi było Bena, tak się starał a Diana wybrała jednak swoje dawne życie...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 lip 2007, o 22:50


Trish napisał(a):Najlepszy fragment - April pytająca Toma czy miał fantazje seksualne związane z Dianą, normalnie leżałam ze śmiechu :hah:


Zdecydowanie najlepszy fragment :what: Nie mogłam przestać się śmiać po tym tekście, jeszcze z takim spokojem to mówił ;D

Ogólnie odcinek bardziej podobał mi się niż ostatni, przynajmniej jakaś znajoma twarz ;)

Trish napisał(a):Połączenie Kyle/Isa, no come on nie róbcie z nich pary :?


Broń Boże! To byłoby straszne 8/
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 lip 2007, o 23:42


Nikola napisał(a):Nie mogłam przestać się śmiać po tym tekście, jeszcze z takim spokojem to mówił ;D

Dokładnie, jakby wymieniał co jadł na śniadanie :hihi: Nie no zdecydowanie, ten pomysł im wyszedł ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 lip 2007, o 10:50


Trish napisał(a):Najlepszy fragment - April pytająca Toma czy miał fantazje seksualne związane z Dianą, normalnie leżałam ze śmiechu :hah:
Nikola napisał(a):Zdecydowanie najlepszy fragment :what: Nie mogłam przestać się śmiać po tym tekście, jeszcze z takim spokojem to mówił ;D

To było boskie :hihi: Zdecydowanie jeden z lepszych fragmentów w całym serialu :)
Trish napisał(a):Połączenie Kyle/Isa, no come on nie róbcie z nich pary :?

Też mam nadzieje, ze takiej żenady nie będzie ale już w tym odcinku miałam w pewnych momentach poczucie, ze Kyle sie tak dziwnie patrzył na Isabelle... :|
A jeszcze co do Kyle, to od 3, a najbardziej o początku 4 sezonu nie moge go znieść. Wielkie nawrócenie i stał sie pachołkiem Colliera :/
Trish napisał(a):No i żal mi było Bena, tak się starał a Diana wybrała jednak swoje dawne życie...

Mi go nie żal, zawsze byłam fanką pary Diana/Marco ;D I jeszcze w tym odcinku sie tak Marco spojrzał na nią, jak przyszła po Toma.. Aww *_*

A wątek z April też jakoś mi się nie spodobał. Nagle April staje sie dobra, idzie do NATC i dostaje prace. Co jeszcze, może do kółka różańcowego wastąpi :?

Generalnie, za dużo tych 'nawróceń' :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 4 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2008, o 15:31

Re: 4x04 - The Truth and Nothing But the Truth


April wróciła i od razu dostała pracę, mogłaby nawet przyłączyć się do NTAC :) Tom weźmie zastrzyk, ciekawe co za umiejętność będzie miał i kiedy to nastąpi;]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 maja 2009, o 20:39

Re: 4x04 - The Truth and Nothing But the Truth


Tom będzie jak Richard na pewno miał, telekineza, bo przecież na początku któregoś z odcinków coś tam było o przyszłości i o wydarzeniach jakie mają się stać. To były Jordana wizje. Ogólnie w tym serialu zawsze ktoś ma połowę racji a w drugiej połowie się myli co mnie wkurza. ;pp Shawn też trochę głupie decyzje podejmuje...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x04 - The Truth and Nothing But the Truth
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.