Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1.08 - Chuck vs The Truth » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 gru 2007, o 20:46

Re: 1.08 - Chuck vs The Truth

Lucas Scott napisał(a):Czyli jednak Sarah coś czuje do Chucka. Kiedy Chuck sie spytał Sarhe kiedy był pod wpływem serum prawdy czy coś między nimi będzie ona odpowiedziała, że nie, ale w końcówce odc. kiedy Casey pyta ją czy powiedziała coś co mogło by ją zdekonspirowac odpowiedziała, że nie, ale gdyby nie nauczyli jej zwalczać pentanolu to by powiedziała... Nie sądziłem, że jednak cos między nimi by mogło być.

No widzisz jaka niespodziewanka :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 17 gru 2007, o 21:25

Re: 1.08 - Chuck vs The Truth


świetny odcinek! :)sprawa z serum ciekawa...

śmiesznie się oglądało Marshalla z Alias w roli bad boya...

Chuck - mina jak Sarah na nim usiadła była boska.

Rachel była świetna - w tej scenie z telefonem i w ogóle...you saved my ass Chuck. ;D

Sarah - coś jednak czuje do Chucka...

Ellie - była świetna jak mówiła prawdę a szczególnie jak mówiła o słowie awesome...a Captain Awesome był też świetny, szczególnie jak rozmawiał z Chuckiem o seksie.

I w ogóle cała ta sprawa z 'we have to do it' była śmieszna, szczególnie jak Chuck zadławił się kawą...hot coffee :P
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 gru 2007, o 17:20

Re: 1.08 - Chuck vs The Truth


rzeczywiście zdziwaiłam się kiedy zobaczyłam tego gościa z Alias i to jako ten zły :hah:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 kwi 2008, o 23:19

Re: 1.08 - Chuck vs The Truth


Casey pozbył się Tanga i to na dobre, szkoda że nie będzie go już w Buy More, ale przynajmniej trafił do fabryki ananasów ;)

Scena w szpitali z szpiegami była świetna, a potem jak zaczęli mówić prawdę co Chuck palnął że są tu "CIA, NSA i ja" ;) albo tekst do Caseya w windzie, awasome :)

Myślałem, że Chuck pocałuję Sarę albo powie jej, że ją kocha a tu taki zonk. Chociaż mi to nie przeszkadza bo Yvonna nadal się będzie pojawiać i do tego doszła Lou ;)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 sty 2009, o 03:03

Re: 1.08 - Chuck vs The Truth


C/S - nieee! Jak mogli mi to zrobić? Sarah kłamała co do tego pytania, no tak super. Czyli na związek to sie nie zapowiada. :/ Nie lubie scenarzystów. Odcinek świetny, dużo akcji, Ellie, wirus i prawda. :D Ellie pod wpływem trucizny była świetna. :D Wywalili tego zastępce, fajnie, ciekawe czy Chuck'a przyjmą? ;> Jedziemy dalej, a jak. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 17 mar 2011, o 23:11

Odp: 1.08 - Chuck vs The Truth


Tang w fabryce ananasów :D
Fajnie, że Chuck odważył się zerwać z Sarah , teraz może być w prawdziwym związku.
Sarah też sie nie patyczkowała z przeciwnikiem , przestrzelając mu kolano :P
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 28 kwi 2013, o 23:15

Odp: 1.08 - Chuck vs The Truth


Kolejny ciekawy odcinek :) Świetna akcja z Tangiem :P Denerwował mnie jak jasna cholera, więc po cichu cieszę się, że już więcej go nie zobaczę. Domyśliłem się również, że na Sarę nie działało serum prawdy, ale nie wpadłbym na to, że Chuck będzie chciał się z nią rozstać. Wiele się w tym odcinku wyjaśniło. Przede wszystkim fakt, że Sarah coś czuje do Chucka :)
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1.08 - Chuck vs The Truth
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.