Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x16 - Judgment Day » Zakończone Seriale » White Collar • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 mar 2012, o 23:34

3x16 - Judgment Day

Spoiler:



----------------------------

Jak na finał wypadło przeciętnie. Może dlatego, że miałem za duże wymagania albo oczekiwałem czegoś więcej. Gdyby nie sama końcówka mógłby to być odcinek ze środka sezonu. Owszem, przesłuchiwanie Neala i jego znajomych było ciekawe, ale mnie to nie elektryzowało bo wiadome było że niezależnie od wyniku Neal będzie robił to co robi. Dlatego końcówka mnie zaskoczyła - Neal ucieka z Mozzim. Nie chciał tego, ale nie miał wyjścia. Ciekawe tylko jak długo zostanie rozłączony z Peterem. Nie zdziwiłbym się gdyby to było tylko parę odcinków.
Sam wątek Krama irytujący - on chcę żeby Neal dla niego pracował, ale po co skoro to by nie było dobre partnerstwo? To że Peter nie powiedział Nealowi od razu o złamaniu szyfru w liście też głupie. Sara mówiąca o odnalezieniu Rafaela również jak idiotka się zachowała. A przeskakiwanie wagoników było żenujące...
Ciesze się za to ze pokazano trochę przeszłości Neala i powiedziano kim był jego ojciec. Coś czuję że i ten wątek będzie się rozwiał.
Głupio zrobiono że jednak cześć skarbu została. Lubiłem ten motyw, ale jest już niepotrzebnie ciągnięty.
Mimo wszystko S04 z ogromną chęcią zobaczę bo serial nadal się nie wypalił.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 mar 2012, o 16:23

Odp: 3x16 - Judgment Day


A mi się finał bardzo podobał. :P
Kramer uwziął się porządnie na Neala. :/
Ale Peter i Caffrey się nie dali. Świetnie załatwili go z obrazem Rafaela współpracując z Sarą i jej szefem. :P
Podobał mi się motyw z przeskoczeniem na drugi wagon kolejki i ten przejazd na dachu do samego przystanku. :D Rewelacyjne ujęcie cienia na ścianie w momencie przyjazdu Caffreya na dachu kolejki. :P
Sceny z przesłuchaniami fajnie wypadły i przyjemnie je się oglądało. Aczkolwiek w ogóle nie zaskoczyły. :)
Końcówka była bardzo dobra. Neal pod przymusem wylatuje z Mozzim z Nowego Jorku, a Peter podczas przesłuchania wyznaje, że jest za wcześniejszym zwolnieniem Caffreya. Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawy, jak twórcy pociągną te wątki w 4 serii.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 11 mar 2012, o 01:11

Odp: 3x16 - Judgment Day


NIE!! Najgorsza możliwa rzecz się stała. Niech to. Wiedziałam, że tak właśnie będzie jak Kramer będzie naciskał - że Neal w końcu pęknie, że będzie za duża presja, nie wytrzyma i zrobi to w czym jest dobry - zwieje. A już, już wszystko szło dobrym torem - zeznania na jego korzyść, również od Petera!, cała sprawa z obrazem, która swoją drogą była niesamowita. Nie wiedziałam, że Neal ma kogoś takiego, kto byłby skłonny przechować dla niego kradziony obraz, a tu niespodzianka. Mam nadzieję, że ten wątek się wyjaśni w przyszłej serii. Całe to nieszczęsne skakanie z wagonika na wagonik, które to w końcu sprowadziło na niego nieszczęście. No i wspaniałe zagranie Sary - która była by dla Neala wspaniałą parą - z przejęciem obrazu. Wszystko na jego korzyść i dla jego dobra.
No i oczywiście w najważniejszym momencie, kiedy to Peter wyznał jak bardzo wierzy w jego poprawę - telefon i informacja...
Kurcze. W sumie całkiem faje zakończenie sezonu, duży potencjał, dużo możliwości dla następnego. Mam nadzieję, że wszystko to zostanie ładnie pociągnięte w nowej serii.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 20 maja 2012, o 22:59

Odp: 3x16 - Judgment Day


Serial dosyć przyjemny. Fajnie mi się oglądało. Chętnie obejrzę czwarty sezon, muszę wiedzieć, czy Peter będzie szukał Neal'a. I czy w ogóle będzie chciał go znaleźć? ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 wrz 2012, o 19:07

Odp: 3x16 - Judgment Day


Świetny odcinek!

Trochę inny od wszystkich, bo stricte poświęcony Nealowi. Nie było żadnej innej sprawy. Kramer naciskający i ciągle szukający dowodu, że Neal ukradł obraz Rafaela. Nie udało mu się tego dowieść, to znalazł inny sposób, żeby przyskrzynić Neala i zmusić do współpracy razem z nim w Waszyngtonie. Peter przed budynkiem w którym były przesłuchwania dał wyraźny gest, żeby Neal nie wchodził. Ciekawe czy zdawał sobie sprawę z tego, że Neal wtedy ucieknie?

Nie mam pojęcia jak będzie wyglądał kolejny sezon. White Collar bez współpracy Neala i Petera? Hmm, obawiam się, że to wszystko strasznie szybko się wyjaśni i powrócimy do normy w drugim, trzecim odcinku?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x16 - Judgment Day
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.