Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x14 - A Clear and Present Danger » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 gru 2008, o 21:29

3x14 - A Clear and Present Danger

After the destructions of Primatech and Pinehearst, the Heroes attempt to start new lives. Claire uncovers the plot by Nathan to hunt down and capture all people with abilities. Sylar begins searching for his biological parents.

Data emisji: 2 lutego 2009
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 sty 2009, o 19:35

Re: 3x14 - The Hunter


Odcinek będzie nosił nazwe 'A Clear and Present Danger'.
Spoiler:

Promo
Sneak Peak
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 lut 2009, o 21:34

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


Odcinek naprawde mi się podobał. Świetny powrót Herosów. Zgarnianie wszystkich ze zdolnościami przez Nathana - ciekawy pomysł i chyba to on będzie bigbad'em tego sezonu. Ciekawe co będzie dalej z Sylarem. Claire i jej waleczność mi się podobały. Weszła na pokład i porozpinała wszystkich, clever girl. I wypadek. Zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lut 2009, o 01:44

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


Takie Herosy to mi się podobają! myślałem już, że dostaniemy jakiś delikatny odcinek nakreślający akcję, a tutaj przywalili z grubej rury. Prezydent, Nathan, Angela i Noah sprzymierzyli się ze sobą i łapią ludzi ze zdolnościami - jedynie Sylar i Daphne chyba nie zostali ujęci, a tak to wszyscy byli w tym samolocie. Już nie pamiętam kiedy tak bardzo czekałem na następny odcinek. Nie dość że zacznie się od katastrofy samoloty(ciekawe kto ich uratuję, może Sylar przybędzie z pomocą;) to jeszcze poznamy nowych bohaterów bo wydawało mi się że w samolocie była jakaś brunetka :D Sceny z hiro nie denerwowały, ale te z Claire były okropne, szczególnie te na początku. Denerwuje mnie... Nadal nie dowiedzieliśmy się kto jest ojcem Sylara, jeszcze trochę pewnie poczekamy. Co mi się jeszcze podobało? Plecy Ali Larter z pierwszej sceny :D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 4 lut 2009, o 02:23

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


A mnie nie :P Cała ta Clair i jej bieganie z okrzykiem "zlapac i zabic Sylara, on coś knuje" jest śmiechowe :P
Taka gówniara co to mysli że jest superbohaterem :P

A fajne było też jak Petera trzymał Mohinder zeby nie wypadł z samolotu :) Bo faktycznie jakby wypadł to wcale nie potrafi latac :P W ogole z lataniem i siła Mohindera to sam mógłby podniesc ten samolot i go postawic :P No ale cuż on sie bał nawet z niego wypaść :P W ogole teraz przez dotyk przejmuje zdolności kiedyś to robił przez sama obecnośc z innym herosem coś mu sie ta moc zmieniła :P

Ci Yatamani tez smiechowi, superboaterowie bez mocy :) no przynajmniej takiej pozytecznej dla superbohatera :P

W kazdym odcinku musi byc ktos kto maluje przyszłośc czemu to teraz potrafi Parkman nie wiem, ale w sumie ten jego zwiazek z wyscigówką wyglada zdeka "austryjacko" bo po mojemu to ona wyglada na 16 lat, a on grubo po trzydzistce :P Kiepskawy dobór aktorów na pare :P

Ten cały pomysł przeforsowany przaz Nata ma pewien mankamet, kazdy z herosów wie ze on jest takze jednym z nich wystarczy go nagrac zeby sam znalazł sie w wiezieniu które sam buduje :P

Noah po stronie Nata tez jest lekko naciagane mnie sie wydawało ze on lubi tą dobra czesc Herosów a tu prosze sam chce ich zamykac.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 lut 2009, o 23:06

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


Jak dla mnie to odcinek w sam raz na zakończenie herosów, wszyscy giną(no prawie wszyscy) i wszyscy są szczęśliwi :P
Jedyne co mi się podobało w tym odcinku to zasadzka na Sylara i to jak pozamiatał tymi żołnierzami podłogę :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lut 2009, o 11:18

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


Guantamo dla heroesów :P

Odcinek niezły, ale Claire była tak wkurzajaca, że praę razy miałam ochotę wyłączyć wszystko. Ciągle tylko chcę zwalczać badassów, jestem superbohaterką. Ble.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 lut 2009, o 01:46

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


Wiedziałem że Sylar żyje, a tu wszyscy płakać chcieli po nim... Clair jak nigdy mi się podobała. Peter już nie ma starej mocy bo mu ojciec zabrał KL, najwidoczeniej jego nowa moc daje mu moce innych poprzez dotyk. Też się zastanawiałem czemu od po prostu nie wyfrunie i ich nie podniesie. ;p Podobał mi się odcinek bardzo, nie mogę się kolejnego doczekać. ale już jutro go zobaczę.
We Are The World haiti
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 26 lut 2009, o 22:31

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


Czy ktos mógłby umieścić ten odcinek w necie do sciagniecia, ale nie na rapidshare? dzieki;)
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 13 mar 2009, o 18:16

Re: 3x14 - A Clear and Present Danger


fajny początek nowego rozdziału :D

Coś mi się widzi że wkrótce sam Nathan powędruje do takiego obozu zamkniętego :D
A jeśli chodzi o Petera to pewnie dla tego że był trochę osłabiony przez to co mu podawali dlatego normalnie nie mógł przejąć zdolności. Noah to Noah - upolować Sylara dalej chce :D Do tego maja przestarzałe informacje bo Hiro już ni ma swej power :D Claire to Claire, ja tam nic do niej szczególnie nie mam :)

 


  • Podobne tematy do 3x14 - A Clear and Present Danger
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.