Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x04 [Pandora] » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lut 2009, o 16:36

3x04 [Pandora]

Spoiler:


:D
Want your bad romance.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 lut 2009, o 16:23

Re: 3x04 [Pandora]

Want your bad romance.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lut 2009, o 04:42

Re: 3x04 [Pandora]


3 posty pod rząd xD
ALE TO NIC!
W ogóle po obejrzeniu tego odcinka jedyne co mi się nasuwa ma myśl to...
COOK/PANDORA scene - SO HOT!
srsly i ta muzyka do tego <333
Want your bad romance.
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 13 lut 2009, o 18:39

Re: 3x04 [Pandora]


Ale Pandora/Cook to była dla mnie zaskoczka..
Ciekawi mnie jak dalej rozwinie się sytuacja Emily/Naomi i jak się będzie zachowywać Katie
No i matka Pandory xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lut 2009, o 20:26

Re: 3x04 [Pandora]


Znaczy ja podejrzewałam, że zrobi to Cookiem, ale nie podejrzewałam, że będzie to takie...miłe dla oka :)
Want your bad romance.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 14 lut 2009, o 00:19

Re: 3x04 [Pandora]


Tak więc odcinek był bardzo, bardzo, bardzo udany! scena Cook/Panda <3333333 (omg!! to było smoky and hot! w ogóle nadal przystaje przy tym, że Cook jest hot! :D)
Hmm, Emilly i Naomi? w sumie to wiedziałam, że tak się to skończy, ale nie wydaje mi się, że długo to potrwa (nadal czekam na scenę Cook/Naomi ^^ )
Wiedziałam, wiedziałam, że Thomas się jeszcze pojawi (cieszę się i mam nadzieje, że jakoś Pandora mu wyjaśni sytuację z Cookiem)
Effy i Freddie hihi, no nareszcie zaczyna się coś dziać pomiędzy tymi dwojgiem (chociaż zaczynało się od pierwszego odcinka, tak teraz chyba bardziej!) shippuję im! :D


Muzyka w odcinku była mega! :)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 14 lut 2009, o 19:38

Re: 3x04 [Pandora]


Wow, uwielbiam ten serial.

Pandora/Cook - nie spodziewałam się tego. Dopiero jak zaczęli grać w Twistera to pomyślałam, że coś może z tego wyjść. Ale ogólnie ta dwójka nie pasuje do siebie, więc całe szczęście że wrócił Thomas. Już się bałam, że wróci dopiero pod koniec sezonu.

Effy/Freddie - po tym co zaszło między P. i C. bardzo możliwe, że w końcu zacznie się dziać coś "konkretniejszego" między tą dwójką.

Emily/Naomi - nie kupuję tego póki co.

Angela/sąsiad - lol xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 lut 2009, o 00:41

Re: 3x04 [Pandora]


Fajne skinsy, dobre skinsy, kochane skinsy, które potrafią poprawić humor. :)
Panda i Cook, nice, ale Thomas dla niej lepszy, fajnie że wrócił.
Mi się podoba parka Ems i Naomi, no i Eff z Freddiem. :)
Angela sprośnica jedna, a tak córkę opiernicza. ;d
We Are The World haiti
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 15 lut 2009, o 01:04

Re: 3x04 [Pandora]


E tam z E/F nie będzie tak śmiesznie jak z Cookiem, będzie na poważnie.

A K/N to hmm "wizzer" ;)
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 lut 2009, o 11:04

Re: 3x04 [Pandora]


No, ale Cook nie nadaje się na chłopaka. A Effy teraz ma kłopoty rodzinne więc ktoś tak opanowany i ciut mądrzejszy od Cook'a by się jej przydał. Cook jak sam powiedział ma w dupie wszystko, więc...

Thomas wrócił i fajnie, ale teraz lubię go z Pandorą jakby mniej. Może chodzi o chemię, którą myślałam, że mają, ale potem zjawił się Cook i już tak nie myślę :P
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 kwi 2009, o 15:18

Re: 3x04 [Pandora]


Cook/Pandora - nie spodziewałam się tego dpoóki nie zaczęli grać w Twistera. lol No i było hot. :P
Matka Pandory. lol Jakie piżamki im przygotowała.
Naomi/Emily - ciekawe jak to dalej rozegrają. Bo Naomi twierdzi, że interesują ją tylko penisy. Jasne. :P JJ je nakrył. xD
Thomas wrócił. Ale jakoś między nimi nie ma chemii takiej typowo skinsowej, if you know what I mean. :D
Facet Katie jest straszny. lol
Freddie/Effy - jakoś mnie nie rusza.

Ja w całym trójkącie nie jestem za nikim, bo a) nie lubię trójkątów w serialach i b) bros over hoes. :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 gru 2009, o 20:59

Odp: 3x04 [Pandora]


Wracam do Skinsów. :D Odcinek mi się podobał, Pandora jest świetna, tak samo jak jej matka. :P Nieźle sie zabawiała z sąsiadem. :p Pandora/Cook - też się tego nie spodziewałem, ale wyszło to świetnie. I Thomas wrócił... Ciekawe jak mu Panda to wytłumaczy.

JJ był dobry. xD

Naomi/Emily - fajną mialy scene z 'i kissed a girl', też jestem ciekawy jak to sie rozwinie.

Effy jakoś nigdy nie lubiłem, w tym odcinku może troche bardziej mi przypadła do gustu, choć sie jeszcze nie zdecydowałem z kim (Freddie vs. Cook) jej kibicuje. :P

Po 4 odcinkach najmniej lubie Katie i Freddie'go, wszyscy inni są fajni. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 sty 2010, o 00:56

Odp: 3x04 [Pandora]


No jak to, Effy nie lubisz? Ona jest najlepsza. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x04 [Pandora]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.