Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

3x02 - The Land Of Rape And Honey » Zakończone Seriale » Californication • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: eLMaQ

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2009, o 22:06

3x02 - The Land Of Rape And Honey

Spoiler:


Data emisji: 4 października 2009r.
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2009, o 22:08

Re: 3x02 - The Land Of Rape And Honey


Bardzo dobry odcinek. Jak przystało na Californication :D
Najlepsi byli jak zwykle Rinkle i Marcy :D
Ale najbardziej się zdziwiłem jak zobaczyłem Chucka z Gossip Girl, który zagrał geja :D
trust him... he's a doctor!
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 4 paź 2009, o 01:27

Re: 3x02 - The Land Of Rape And Honey


Po tym odcinku moje oczekiwania co do tego sezonu znacznie wzrosły. Nie sądziałam, że będzie tak dobrze.

Hank w roli nauczyciela daje radę. Rozwaliły mnie konsultacje, hehe. Fajnie zapowiadają się historie z uczniami.

Podobają mi się też nowe postacie - obie nauczycielki, szefowa Charliego (cóż za absurdalna postać, ciekawe, kiedy Runkle ulegnie) i dyrektor szkoły jak mu tam (przypomina trochę Billa - w każdym razie Hank sklasyfikował go już jako podobny typ frajera - ale sam w sobie facet będzie chyba zabawniejszy).

Ostatnia świetna scena kłótni z Becką. Za to lubię Californication. Humor humorem, ale gdy trzeba seria potrafi też zgrabnie pojechać po emocjach.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 gru 2010, o 23:06

Odp: 3x02 - The Land Of Rape And Honey


Charlie i Marcy są mistrzami świata! :P Do tego wplątał nam się jeszcze murzyn i te całe fantazje Smerfetki o gwałcie. Uwielbiam ich wątek...

Hank, jako nauczyciel - bardzo ciekawy pomysł, liczę na fajne sceny w szkole. ;) Sprawa geja fajnie rozwiązana. Hank zapożyczył sobie historyjkę Charliego i załagodził sytuację...

Ostatnia scena mocna. Tak jak myślałem - zaczęły się kłopoty z Beccą i Hank niekoniecznie w każdej sytuacji sobie będzie radził. Na pewno dziewczyna odczuje brak matki.

Co do studentki - jest świetna! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x02 - The Land Of Rape And Honey
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.