Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x02 - The Kids Are Alright » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 paź 2007, o 23:39

3x02 - The Kids Are Alright

Spoiler:


Data emisji: 11.10.2007

Fotki // Promo
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 8 paź 2007, o 00:33

Re: 3x02 - The Kids Are Alright (spoiler)


Mały Dean jakie to urocze... :D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 paź 2007, o 19:17

Re: 3x02 - The Kids Are Alright (spoiler)


odcinek swietny :) polecam kazdemu :) w sumie to ja bylem przekonany ze to jest dziecko Deana taki podobny, i nie chce mi sie wierzyc ze to jednak nie jest jego syn ten Ben ;) i ciekawe jest to ze kobieta demon zabija inne demony zeby pomoc Samowi :P ciekawe jaki ma w tym interes bo napewno nie wyjawila wszystkich szczegolow... jedynie glupie w odcinku bylo to ze jak sie zabije matke to wszystkie dzieci od razu gina...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 12 paź 2007, o 20:37

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Dla mnie od początku było oczywiste, że to nie będzie dzieciak Deana, bo to zbyt oczywiste, biorąc pod uwagę podobieństwo. Ale ogólnie był świetny, i scena, w której skopał inne dzieciaki i mina Deana :D

Z tym demonem śmieszna sprawa, też mnie właśnie zastanowiło, że zabija inne demony, no ale widać musi mieć w tym spory interes. W każdym razie wreszcie rusza się sprawa Mary, ciekawe kiedy poznamy jej rozwiązanie, podejrzewam, że dopiero na koniec sezonu.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 paź 2007, o 17:18

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


dobra ale skąd macie napisy?
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 paź 2007, o 17:43

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Znikąd, oglądamy po angielsku, tak jak w moim przypadku większość seriali.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 paź 2007, o 11:51

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Fajny ten demon :D

A odcinek nudny, demon do zabicia lipny, ogólnie ciekawszy główny wątek całego serialu niż watek tego odcinka.
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 paź 2007, o 13:37

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Odcinek wcale nie był nudny, choc przewidywalny(jeżeli chodzi demona). mały Ben był uroczy ;) A mina Deana na myśl, że to może byc jego syn - ekstra :D
Jednak najlepszym motywem odcinka była "łowczyni', która okazała się demonem. szczerze mówiąc myślałam, że ona będzie "odpowiednikiem" Sama i stworzą sobie ładną parkę. A tu surprise :> Wątek nabiera pikanterii a najciekawsze przed nami - co ona chce od sama? Jak zamierza uratowac Deana? (bo to, ze przezyje to jestem akurat pewna ;) Kiedy pojawi sie ta druga "łowczyni"??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 paź 2007, o 13:50

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Dla mnie odcinek nie był nudny. Ben jako mniejszy klon Deana :D Pewnie chciałby mieć takiego tatuśka :P

Dean: hey. who was that?
Sam : i was just ordering pizza.
Dean: dude,you do realize that |you're in a restaurant?
Sam:yeah. yeah. oh,yeah.

I ta mina Sama, to było dobre :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 paź 2007, o 13:53

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Ta babka nie jest motywem odcinka tylko całego tego wątku ciągniętego od początku serialu z zółto okim demonem, matka itp. i tylko to było ciekawe, zreszta sama też to piszesz :P

A odcinek był nudny taki damski, dziecko i inne duperele, które się przez cały ten epizod ciągły, potem rach ciach i nie ma demona "odcinkowego".
Nic się nie działo, a pseudo ojcostwo to ja pozostawiam takim serilą jak Moda na sukces i innym operą mydlanym :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 paź 2007, o 14:02

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Może akcji jako takiej wielkiej w tym odcinku nie było, ale nudny to on nie byl.
Rzeczywiscie motyw przewodni serialu jest bardzo ciekawy. A ta blondyna jest nieco intrygująca :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 14 paź 2007, o 17:48

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


jak napisał KaruzeL, odcinek był "damski" ale mi się podobał (mały Ben był świetny)
pomysł demonów bardzo fajny- ciary mnie przechodzą jak sobie pomyślę, że moje dziecko mogłoby być takim potworem - fuuj.

acha, ariena, ta druga łowczyni pojawi się w następnym odcinku.
So?
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 paź 2007, o 19:38

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


druga łowczyni pojawi się w następnym odcinku.


rzeczywiście widziałam na youtubie nowy trailer :)

był nudny taki damski, dziecko i inne duperele,


"pachnie" mi tu dyskryminacją :> Niby jak odcinek "damski" to nudny :roll: Przepraszam bardzo, ale jedne z lepszych horrorów są o dzieciach lub z ich udziałem ("ring", "Fear.com"). A to, że szybko załatwili potworka można tłumaczyc jako lata praktyki :P Zresztą w zeszłym odcinku też dośc szybko pozbyli się demonów i posypala się"lawina" krytyki. Niepotrzebnie, bo scenarzyści w 1 odcinku muszą zmieścic 2 wątki polowania i "blondyny" kolaborującej z Samem, a po co się cackac z tematem, skoro można wszystko ując zgrabnie w odcinku ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 paź 2007, o 23:37

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Świetny odcinek! Gdy matka Kaite zobaczyła ją w lusterku w samochodzie normalnie się wzdrygnąłem na krześle :)

Ben również genialny - płytka AC/DC, tort z samochodów i to jak gadał o laskach. Miniwersja Deana, ale może to i lepiej dla serialu że nie jest jego ojcem. Jego matka też była niczego sobie :)

Demon polujący na demony? Ciekawe co z tego wyjdzie. Na dodatek powrócił jeszcze wątek żółtookiego.

BTW: Matka Kaite czytała Historyka Elizabeth Kostovy, nawet ciekawa książka :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 16 paź 2007, o 00:24

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


fajniutki odcinek... chociaz wątek odcinkowego straszydła nie był powalający... Bena nie będę komentować bo wszyscy wiedzą że był powalający... Lisa jego matka całkiem fajna kobieta... a łowczyni-demon wątek ciekawy może być aczkolwiek jakoś nie powala mnie ta aktorka...
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 16 paź 2007, o 16:36

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


Mi z kolei po głowie krąży inna myśl po obejrzeniu tego odcinka... Pamiętacie jak łowczyni wspomniała o antychryście??

Dokładnie cytując fragment:
Sam: Why are you following me?
Łowczyni: I'm interested in you..
Sam: Why?
Łowczyni: Becouse you're tall.. I love a tall men ;)
Łowczyni: And there is a whole antichrist thing..

dyskusje czas zacząć :razz:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 paź 2007, o 23:36

Re: 3x02 - The Kids Are Alright


No bez przesady. Sammy nim nie może być bo nie tylko on miał te zdolności. czyżby urodziło się kilku? Raczej nie. Jak już jest on przeklęty...

Chociaż jak by był antychrystem to by było naprawdę ciekawie ^^
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 17 paź 2007, o 01:04

Re: 3x02 - The Kids Are Alright

to nie chodzi o to ze on jest jakims antychrystem, tylko 'zdolnosci' jakie ma sa 'nie zgodne z wola kosciola, a kosciol utrzymoje ze nie zgodne z wola Boga' wiec skoro je ma to nie do konca powinien byc dobry, w stanach na kilka rzeczy mowi sie w ten sam sposob, u nas jest zdecydowanie roznica pod tym wzgledem, nie ma tak jak tam ze slowo w jednym zdaniu znaczy to a w drugim co innego a w USA tak jest

i ta lowczyni, to raczje nie poluje na demony, tylko pomaga Samiemu, bo pewnie jest cos czego ona chce od Sama
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x02 - The Kids Are Alright
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.