Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x02 - The Freshman » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 11:09

3x02 - The Freshman

Spoiler:


Spoiler:


Zdjęcia

Premiera - 21 września 2009
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 wrz 2009, o 14:19

Re: 3x02 - The Freshman


Niech się Serena ogarnie bo niedługo stanie u mnie na linii razem z Jenny czyli najbardziej denerwująca postać ever :P
I w ogóle nie podoba mi się jej związek z Carterem. Inni zdają się ich lubić, ale mi nie podchodzą.
Tak samo Vanessa ze Scottem, a już szczególnie Dan z Georgina! WTF? :P

Blair/Chuck - jak mi było ich szkoda! znaczy bardziej Chucka... bo przez głupią Serenę nic mu nie wyszło. Blair jednak musi zrozumieć, że NYU to nie Constance i nie będzie już tam królową. Chociaż śmiesznie było widzieć Dana jako naprawdę lubianą i popularną osobę a Blair jako wyrzutka xD
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 wrz 2009, o 18:36

Re: 3x02 - The Freshman


Noooo way?! Dan i Georgina. Najpierw mówi, że ona się nie zmieni a później lecą sobie w ramiona. No szok.
Najnudniejszy w tym odcinku był wątek Nate'a i tej dziewczyny. Nie lubię tej aktorki. Mam nadzieję, że długo nie pociągną.
Serena, po tym odcinku też ma u mnie na pieńku. Co ta dziewczyna w ogóle wyrabia? Dodatkowo jej chory związek z Carterem.
trust him... he's a doctor!
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 24 wrz 2009, o 19:52

Re: 3x02 - The Freshman


Vanessa Scott - Nie lubię ich, ani jako związku ani każdego z osobna...
Dan i Georgina - Nie wadzą mi ale znając georgine to długo nie pociągną
Serena i Carter - Ja tam ich lubię :P nie wiem czemu was denerwują :P
Chuck i Blair - Jak najbardziej udana para. Blair znajdzie sposób żeby sie wkręcić, obrotna jest a Chucka to faktycznie szkoda że nie ubił tego interesu i to przez serene.
Nate i ta jakkolwiek jej jest :P - Też mi nie wadzą, a nawet fajnie razem wyglądają. Zresztą skłócone rody i dwoje kochanków to prawie jak Romeo i Julia :P
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 wrz 2009, o 21:11

Re: 3x02 - The Freshman


A ja lubię tą 'jakkolwiek jej jest' a dokładniej Bree (łatwo zapamiętać, tak samo jak ta ruda z Desperate Housewives). mam nadzieje, że pociągnie przynajmniej przez 1/2 sezonu.

Udany powrót Georginy. Podobała mi się jej nawrócona wersja, szkoda że schodzi na złą drogą, na ale taka również jest ciekawa a to, że dorwała się do Dana można było przewidzieć, tylko nie spodziewałem się, że dojdzie do tego tak szybko, musiał chłopak za dużo wypić, bo minę miał nietęgą i sam chyba w to nie wierzył, na ale G potrafi być przekonywująca.

Ten Scott mógłby się trochę powstrzymać i nie mówić tyko o Danie, bo to trochę dziwne. Swoją droga on chyba nie dostał się tam na studia.

I moja ulubiona Blair (i Dorota). Mam nadzieje, że szybko uda jej się zaaklimatyzować. Chętnie zobaczyłbym trochę luźniejszą B

A na Serenę spuszczę kurtynę milczenia.

Obrazek

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2009, o 21:18

Re: 3x02 - The Freshman


Lol. Biedna Blair nie wie, że w akademikach jej Sushiparty nie przejdzie. :P Co innego Beerparty na dachu. :D
W tym odcinku bardzo mi było przykro Chucka, chłopak się stara, a ta zdzira Serena rujnuje mu wszystko. :(
Sceny z Danem też mi się podobały, jak walnął przemowę przez mikrofon, dopóki nie pokazali końcówki i Dana z Georginą - wielkie WTF??? Przez to co im zrobiła wcześniej...Przecież ona nawet nie jest ładna, blee! :P
Nate z Bree mi nie wadzą (rzeczywiście Isual, mi też taka wersja Romeo i Julii przyszła na myśl :P).
A Scott jest jakiś dziwny, czemu on się tak zdenerwował po tym co mu powiedziała Katie?
Blair była śmieszna w tym odcinku, te jej próby zdobycia "tronu". :P I ta żałosna próba z chrześcijankami...
I jak mnie wkurzają sceny z Sereną i ta gadka z Carterem na końcu. Niech z nim będzie i niech wyjadą do jej ojca na cały sezon. :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 wrz 2009, o 20:01

Re: 3x02 - The Freshman


Potrzeba było 2 sezonów żeby Blair nie była w centrum uwagi i musiała prosić Dana o eskorte na impreze :D
Chuck spoważniał, a Serena, a zresztą. Gdyby nie ona rezygnuje z serialu, bo nie ma już klimatu 1 sezonu.
Dan gra słabiutko...
Cieszę się, że chociaż te sztucznej do potęgi Jenny nie ma za dużo!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 wrz 2009, o 16:07

Re: 3x02 - The Freshman


Piosenka Just Jacka idealnie pasowała do serialu <333
Najnudniejszy wątek to ten z Natem, najbardziej denerwujący to ten z Sereną.
Carter się marnuje przy tej dziewczynie, bleh.
Dan i Georgina? proszę nie!
Chuck/ Blair i końcowa scena bardzo na plus.
Sama Blair też na plus, tak samo jak Chuck.
Dan wyglądał ładnie w tej koszuli w krate :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 27 wrz 2009, o 13:02

Re: 3x02 - The Freshman


Wszyscy mnie jak na razie wkurzają w tym sezonie :p a najbardziej Serena która "biedna" nie wie czego chce :P no Dan i Gerogina - przegięcie :P

Ach uwielbiam Blair i Chucka :) :P
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 paź 2009, o 16:24

Odp.: 3x02 - The Freshman


Te związki w tym serialu są doijające. xD Nate i Bree to największy nieywpał w tym serialu ever, strasznie nudne sceny mieli. I tak jak Tristan, nie lubie Joanny Garcii, przynajmniej tutaj, bo w Priviliged nieźle wypadła.

Serena wkurza, zrujnowała wszystko Chuckowi...

Vanessa/Scott - nic ciekawego.

Blair chyba nie zostanie królową. :P Pomysł z wykorzystaniem Georginy żałosny troche. Ale naprawde przesadzili z Danem i Georginą jako parą. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x02 - The Freshman
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.