Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3.11 Six Days (Part 1) » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 sty 2007, o 00:41

3.11 Six Days (Part 1)

Meredith discovers that Derek has a problem sleeping while her father comes to visit the hospital. George's father is moving from one surgery to another. A patient named Heather checks into the hospital. Heather is 17 and has a nasty attitude that results from her medical condition and all the surgeries it has required her to have. Izzie has an emotional breakdown when she tries to hand over something very important to her. George's family comes to visit to celebrate his father's surgery. Cristina and Burke are playing Uncle.

***

Jak Wam sie podobal odcinek??? Mnie najbardziej rozwalil motyw z czekiem Izzie i jak Bailey jej ciagle jej to wypominala :D I potem w banku byla fajna scena :D

Podobali mi sie w tym odcinku Meredith i Derek, a to sie rzadko zdarza...

No i oczywiscie Alex & Addison!!! Ich jedno spojrzenie wystarczy, zeby mnie zauroczyc, hehe :D Swietni sa!!
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 sty 2007, o 00:43


To już jest ten odcinek bo ja byłem przekonany że do tej pory było tylko 10 3 serii. Zaraz popatrzę na sieci :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 sty 2007, o 00:58


Jest, jest :D 11 stycznia byla emisja :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 sty 2007, o 22:08


He he niezła akcja była w banku było w banku. Ale też motyw z Derekiem jak się go M. zapytała gdzie spał jak spali w przyczepie a ten że na Hamaku :D Albo wcześniej jak Izzie mówi że sypiał na sofie ... do była zabawna sytuacja.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 17 sty 2007, o 21:45


O tak, to bylo swietne jak Derek musial powiedziec Meredith, ze chrapie :D I komentarz Izzie do tego :D Fajne byly te sceny!!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 sty 2007, o 23:12


Sophia napisał(a):No i oczywiscie Alex & Addison!!! Ich jedno spojrzenie wystarczy, zeby mnie zauroczyc, hehe :D Swietni sa!!


uwielbiam Addison i lubie Alexa i ta scena przy noworodku, pięknie :D
so HOT XD jak to sie mówi w Ameryce :D
Want your bad romance.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 sty 2007, o 23:16


Albo akcja w szpitalu jak George sprawdzał czy nerki ojca są wporzadku i nagle zaczoł tańczyć z tą lekarką od kości (zapomniałem imienia) a jego bracia patrzą się jak na wariata. :shock:
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 sty 2007, o 13:52


bluevein napisał(a):
Sophia napisał(a):No i oczywiscie Alex & Addison!!! Ich jedno spojrzenie wystarczy, zeby mnie zauroczyc, hehe :D Swietni sa!!


uwielbiam Addison i lubie Alexa i ta scena przy noworodku, pięknie :D
so HOT XD jak to sie mówi w Ameryce :D

No oni zdecydowanie sa HOT!!! Bardzo mi sie podoba ta para i mam nadzieje, ze niedlugo zacznie sie miedzy nimi cos dziac :D

A co do George'a to rzeczywiscie zapomnialam o scenie jak sie z niego nabijali, ze sie podnieca moczem ojca... LOL No i potem jak on i Callie zaczeli sie cieszyc :D
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 18 sty 2007, o 19:06


Świetny odcinek:)

KH była swietna w tej scenie w banku, jak ona płacze ja tez zawsze płacze, po prostu jest niesamowita.Pewnie zapłaci za ta operację Heather nie?

Jak dla mnie mogli nie przerywać sceny AA:D W sumie przed tym odcinekiem nie miałam jakiejś wyraźnej opinii na ich temat, ale podobała mi sie ta ich scena z almost kiss mam nadzieje, ze rozwina ten watek, elektryzują:D Jedna scena i od razu człowiek ejst pod wrażeniem:D

George bardziej mi się podobał w tym odcinku, bo w ostatnich troche mnie denerwował, ale tutajj był super. Victory dance with Callie był super! Uroczo:)

Chyba wole Meredith w jaśniejszych włosach, bo teraz ma ciemniejsze nie?

Całkiem urocze były tez sceny Derek/Meredith MEredith chrapie! Biedny Derek;)

Cristina i Burke sa tacy uparci! Ale wiem, ze miedzy nimi sie wszystko ułoży Musi sie ułożyć.

Bardzo mi sie podobały te ostatnie sceny do pisoenki Travisa:) Sliczne to było

No i staring was so funny! hehe Callie była świetna :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 sty 2007, o 16:15


Beti napisał(a):Jak dla mnie mogli nie przerywać sceny AA:D W sumie przed tym odcinekiem nie miałam jakiejś wyraźnej opinii na ich temat, ale podobała mi sie ta ich scena z almost kiss mam nadzieje, ze rozwina ten watek, elektryzują:D Jedna scena i od razu człowiek ejst pod wrażeniem:D

Dokladnie! Uwielbiam takie pary!! A z nimi to naprawde zaledwie jakies dwie sceny takie byly, a juz maja tyle fanow :D Czekam na naprawde swietny watek tutaj!!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 lip 2007, o 11:54


Beti napisał(a):KH była swietna w tej scenie w banku, jak ona płacze ja tez zawsze płacze, po prostu jest niesamowita.


To było piękne, a na koniec jeszcze nakrzyczała na pana w banku, żeby w końcu zdeponował ten czek, pewnie sobie pomyślał, że jakaś wariatka przyszła :hihi:

Beti napisał(a):Victory dance with Callie był super! Uroczo:)


Omg, to było genialne ;D ;D

Beti napisał(a):Całkiem urocze były tez sceny Derek/Meredith MEredith chrapie! Biedny Derek;)


Ma to po tatusiu :P Świetni byli w tym odcinku :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 21:02

Re: 3.11 Six Days (Part 1)


Cristina i Burke - silent days....

Meredith i jej ojciec - jacy podobni. Izzie i Cristna się z niej brechtały, że jest jak Tatcher.

Derek/Meredith i jej chrapanie. LOL dobre było jak spał na hamaku w przyczepie. :)

Taniec George'a i Callie był dobry. :) a bracia patrzyli się na nich z niedowierzaniem. :)

Strasznie biedna jest ta Heather...i jeszcze ubezpieczenie nie pokryje kosztów, ale pewnie Izzie zapłaci, bo chciała wykorzystać pieniądze na coś dobrego.

Alex/Addison - no, no. Fajna scena. :) no i Alex się znowu zachował zaskakująco przyzwoicie. :)

KH była świetna w tej scenie w banku, najpierw płacze a potem krzyczy: Can you just deposit the damn thing already!?

A tak na marginesie, to ta sprawa z tym czekiem nie powinna być sprawą banku...to że go zdeponowała wcale nie znaczy, że będzie już wszystko lepiej, a poza tym to nie ich sprawa, tylko jej...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 mar 2008, o 20:17

Re: 3.11 Six Days (Part 1)


Alex Addison, mogą być razem. ;p Nawet znośni. ;p

Mer chrapie. XD Współczuje Derekowi. ;p Co prawda ja takiego problemu nie mam bo moja dziewczyna nie chrapie, ale kiedyś mieszkałem z kimś kto chrapał. ;p

Izzie na bank zapłaci za operacje tej laski od kręgosłupa... Już to widziałem jak patrzyła na jej mamę.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3.11 Six Days (Part 1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.