Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

3.06 I do » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 18 lis 2006, o 20:30

3.06 I do

Jack makes a decision regarding Ben's offer. Sawyer's life is placed in danger when Pickett decides to make good on his threat. Locke discovers a hidden message that may help unlock the island's secrets. Kate recalls memories from the past, which caused her to make an important choice
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 11:51


Odcinek może nie był nadzwyczajny jak zapowiadali to producenci ale końcówka była naprawdę niezła ;) Ciekawe jak Sawyer i Kate zamierzają wydostać się z tej wyspy?
See you in another life, brother...
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 lis 2006, o 17:35


A mnie zdziwiło zachowanie Jacka. W tym odcinku w końcu nie byl tym grzecznym doktorkiem :P A poza tym Sawyer i Kate... :) Fajnie, w końcu coś się ruszyło...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

izowita

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 20 lis 2006, o 18:53


Mój mąż miał ochotę rozwalic telewizor - bo wie ze nastepne dopiero w lutym :)

Ja nie byłam zaskoczona tym odcinkiem - jakoś podswaidomie sie spodziewałam :roll:
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 20 lis 2006, o 23:12


Fajny odcinek.. Kate z Sawyer'em... No i Jack się spisał;) Swoja drogą ciekawego co z tego będzie:D
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 21 lis 2006, o 20:07


Ja nie wiem ja na to patrzeć, bo przecież Ben zabrał Sawyera i pokazał mu ze są na innej wyspie... Może zażądają łodzi dla Kate i Sawyera?
Obrazek 4ever love *.*
<<

melvoin

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 21 lis 2006, o 22:54


Ale szkoda ze jest taka dluga przerwa:(
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 22 lis 2006, o 10:55


Ja nie do końca iwerze,że oni są na inne wyspie... I tu jest problem.. Mnie się wydaje,że oni są na jednej i tej samej....
nom szkoda,że przerwa taka długa:(((
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 22 lis 2006, o 22:16


Och, sama nie wiem gdzie oni są, Benowi wierzyć nie można w niczym kompletnie i to jest denerwujące, bo on ciągle blefuje, nawet gdy mówi, że blefuje :D

Końcówka - wow. Szacunek dla Jacka, szkoda, że nie wie wszystkiego, co i jak.

Podobały mi się flashbacki Kate, takie nienachalne, ale miłe.

Jak wytrzymać do 2007???
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 23 lis 2006, o 11:47


Nooo.... zgadzam się Ben jest po prostu straszny;(( Nie wiadomo kiedy mówi prawde,a kiedy ściemnia:/ nie wiem jak wytrzymamy do 2007;/ ale już za miesiąc święta;)
Ostatnio edytowano 13 lut 2007, o 19:05 przez Sunbeam, łącznie edytowano 1 raz
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 23 lis 2006, o 16:09


misslost napisał(a):Jak wytrzymać do 2007???

Myślę, że już lepsza dłuższa przerwa niż mieliby co drugi-trzeci odcinek robić przerwę na trzy tygodnie.

misslost napisał(a):Och, sama nie wiem gdzie oni są, Benowi wierzyć nie można w niczym kompletnie i to jest denerwujące, bo on ciągle blefuje, nawet gdy mówi, że blefuje :D

Ja już bardziej ufam jemu niż Juliet i bardzo możliwe, że Oni chcą naprawdę pozbyć się Bena, a prawdziwym ich przywódcą może okazać się ten facet z opaską na oku.
See you in another life, brother...
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 17:31


Niby to tak niedługo , a już mi ciąży ta przerwa . :) Ale jak wytrzymałem wakacyjną to i zimową jakoś dam radę .
A co do odcinka - odpowiedni poziom zachował , acz jakiś kapitalny nie był . Pierwsze pół godziny bsardzo średnie , potem jednak wszystko się rozkręciło ( kiedy zaczęła się operacja ) i do końca było napięcie . Mam nadzieję , że Ben jeszcze trochę w serialu pobędzie bo to kapitalna postać . :)
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 23 lis 2006, o 19:38


popieram, uwielbiam Bena, nie ma drugiej takiej postaci jak on. Ton głosu, mimika i wszystko... uwielbiam go (znaczy postać) :)
Obrazek 4ever love *.*
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 27 lis 2006, o 14:00


Ja czekam na kolejne, ale nie widzi mi się ten duet Kate&Sawyer :?
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 lis 2006, o 20:22


No mi też ten duecik za bardzo nie pasuje. Sawyera uwielbiam, ale Kate jest taka... nie wiem jak to ująć. No, ale do moich ulubionych postaci nie należy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 lis 2006, o 20:23


Ale skoro uwielbiamy Sawyera to chyba checmy żeby był szczęśliwy, a będzie szczęśliwy z Kate bo jak sam powiedział, kocha ją.
Want your bad romance.
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 28 lis 2006, o 18:09


Ale nie wiemy czy ona w końcu kocha jego, nie powiedziała mu tego prosto w oczy.
Ja jestem zwolenniczką pary Kate i Jack, ale ta nie ma już przed sobą przysżłości. Po flashbackach, kiedy Kate prowadziła przez chwilę normalne życie, powiedziała temu męzowi, że nie może tak życ...
Obrazek 4ever love *.*
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 lis 2006, o 18:52

To chyba powiedziała mu w zupełnie innym kontekście, że nie może tak żyć oszukując go, a nie, że nie może żyć "normalnie" ;)
See you in another life, brother...
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.