Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x15 "Jacksonville" » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

2009

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 lut 2010, o 13:06

2x15 "Jacksonville"

Spoiler:

Aired: 2/4/2010

Co z Peterem?? Olivia wie, że on jest z innej rzeczywistości tak? Massa przecież, efekty specjalne bradzo dobre fajnie te "aury" wokół Peter zarobili :) Mam nadzieje, że jemu nic nie jest/nie będzie tylko, że wiadomo, że nie ma już "więcej żyć" , nie ma już jego odpowienika w innej rzeczywistości :)
Heh ciekawe pytanie Broylsa do Olivi "co wkońcu aktywowało tą zdolność, którą zademonstrowałaś" :D heh już myślałem, że powie, że prawie pocałunek z Peterem ja już myślałem, że to zrobią aż tak się do Petera jeszcze nie zbliżyła...

Gdybym nie znal spoilerów rozpaczałbym, że to koniec serialu, ale wiem, że nie :) Jeszcze będzie tyle odcinków aż zobaczymy w serialu dziewczyne/żone Josha Jacksona, Diane Kruger w jednym z odcinków :)

Wogóle Olivia świetnie wyglądała dzisiaj pod koniec odcinka, rozpuszczone włosy, skóra nie wiadomo coś będzie w kolejnym odcinku jak teraz idą pić, prawie doszło między nimi do pocałunku, byle nie pójdą do łóżka, bo to będzie oznaczało, że powoli będą kończyć seria :/ !

Ale końcówka sezonu 16 odcinek będzie chyna najlepszym widać po samym tytule....
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 lut 2010, o 01:13

Odp: 2x15 "Jacksonville"


koniec serialu po takim odcinku? Jeszcze czego :) Przecież jest jeszcze masa rzeczy do wyjaśnienia i Newton do pokonania.

Zgadzam się z tobą, Olivia bardzo ładnie wyglądała na końcu. I te jej rozpuszczone włosy, szkoda że tak rzadko pokazują ją nie służbowo.

Blisko było do pocałunku P/O. Ja nie mam nic przeciwko wątkowi miłosnemu, jeśli tyko poziom serialu pozostanie ten sam. Bohaterowie mają się do siebie więc może coś z tego wyjdzie.

Szkoda tylko, że zniknał budynek podobny do tego starego. Fajnie jakby to był Empire State Building. To byłoby coś :)
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 6 lut 2010, o 13:25

Odp: 2x15 "Jacksonville"


Ja tam nie mówie, że to ostatni odcinek, bo FOX ostatnio się rozpisało tłumacząc, że producenci mają mase pomysłów na koleje przypadki i, że jeśli taki poziom serialu się utrzyma do spokojnie wykupią kolejne serie. Tylko chodziło mi, że teraz trzeba do kwietnia aż czekać na odcinek "Peter" - promo już widziałem i znowu specjalnie skończyli takim odcinkiem, że ciekawość będzie nas zżerać, bo wkońcu chodzi o historie, życie Petera na które masa osób czeka... Napewno Ja :)

W sumie można się było spodziewać, że nie dojdzie do pocałunku, bo to za szybko by było. Jakby był 1 pocałunek to w takim serialu oni by zaczęli spotykać i widzowie już by nie mieli, nei czekali na ten związek, a tak jak już wie i onim prawde teraz to napewno będzie lekko oziębła, współczuć będzie - chyba :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 maja 2010, o 20:26

Odp: 2x15 "Jacksonville"


Świetny odcinek, w końcu! :P Początek zaskakujący, zderzenie się światów i ten koleś "dwa w jednym" - scary! :P
Motyw ze zdolnością Olivii, powrót do Jacksonville, zdradzenie trochę przeszłości jej i Waltera.
Zbliżenie się Olivii i Petera, poczucie strachu i szybka ewakuacja hotelu. Bardzo ładny efekt zniknięcia budynku!
Genialna ostatnia scena, kiedy Olivia widzi Petera...i reakcja Waltera. Hell yeah, Fringe is back! :D
Teraz biorę się za dalsze nadrabianie sezonu, jestem ogromnie ciekawy jak się dalej potoczy główny wątek.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2010, o 02:30

Odp: 2x15 "Jacksonville"


No i mamy kontynuacje wątku z alternatywnymi światami. Całkiem ciekawe to było, znikające budynki i kolejna zdolność Olivii...

Genialna scena kiedy Walter prosi o precelki. O mały włos z krzesła nie spadłem. :P

Już myślałem, że dojdzie do pocałunku Liv i Petera,a tu lipa. Za to chyba otrzymaliśmy odpowiedź odnośnie Petera. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to pochodzi on z alternatywnego świata. To dopiero coś! Ciekawe co zrobi z tym Liv...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 25 maja 2011, o 09:10

Odp: 2x15 "Jacksonville"


Widać było, że Olivia była mocno zniesmaczona patrzeniem na "migającego" Petera. W sumie nie ma się co dziwić, bo już od dawno twórcy serialu sugerowali, że tak jest. Oczywiście teraz fakt ten stał się oficjalny.

Co do samego odcinka muszę przyznać, że był bardzo dobry. Wprawdzie nie wiele się działo ale mogliśmy poczuć niesamowitą atmosferę wspomnień Olivi.
Co do następnego odcinka, to już po samym tytule mogłem się domyślać, kogo będzie dotyczył.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:36

Odp: 2x15 "Jacksonville"


Nareszcie główny wątek, czyli to, co lubię najbardziej. Chociaż początek nie wskazywał na to, że będzie to odcinek o alternatywnej rzeczywistości, choć wspomniane tu już Previously on Fringe dawało tego oznaki, tak rozmowa z połączonym wymiarowo człowiekiem była znakomita. Wspomnienie o 11 września i przedstawienie tego z innego puntu widzenia. Widać, że tamtejsi terroryści się nie patyczkują. Wyrównywanie mas i obiektów między światami. Wy nam coś zabieracie, to spodziewajcie się, że my to wam odbierzemy : ) Widać, że Walter ma jako takie pojęcie o tamtym świecie. Nie ulega wątpliwości, że tam był i zna kilka szczegółów. Moc Olivii przyzwoita. W końcu to ona ma być obrończynią naszego świata. Niezłe efekty specjalne i porządne potraktowanie głównego wątku. Końcówka też niezła. Jednak jakby spojrzeć na to racjonalnie, to czego Olivia się bała? Zestresowana była wizją randki z Peterem? : ) Skoro o randkach mowa, to ta druga, czyli Walter-Astrid, zdecydowanie ciekawsza niż Peter-Olivia, ostatecznie między tymi ostatnimi nareszcie zaczęło iskrzyć, choć nie jestem do końca pewien, czy mam ochotę im kibicować. W samym Jacksonville jednak mi czegoś zabrakło, ale niewiele i dlatego ponadprzeciętne 9/10.

 


  • Podobne tematy do 2x15 "Jacksonville"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.