Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

2x09 - Cautionary Tales » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lis 2007, o 10:07

2x09 - Cautionary Tales

Mr. Bennet prepares to move his family when he thinks the Company has found them, but Claire doesn't like the idea. Hiro returns to the present and upon discovering his father's death, travels back in time to stop it. Meanwhile, Matt works to master his new mental abilities while Maya has to choose between Alejandro and Sylar.

Data emisji: 19 listopada 2007

promo: http://youtube.com/watch?v=XWhE8Ij0eDI
Będzie się działo :D Fajnie, że będzie Claire :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 20 lis 2007, o 17:14

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Odcinek rewelacja!! Trochę szkoda, że nie było Sylara i Petera, ale była Claire i Bennet!! Bosche takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Wiemy już kto był zabójcą, czy obraz się wypełni!! Akcja nabrała w tym odcinku tempa i biegnie jak szalona!! :D A scena śmierci Benneta... coś cudownego!! Aż mi łezki z oczu poleciały :roll: A końcówka wymiata znowu!! Po co oni go uzdrowili!! Do czego im będzie potrzebny!! Będą szantażować Claire, żeby ją dostać?? Przecież firma by mogła bez problemu jakąś akcję zrobić i ją porwać... O co tu w tym wszystkim chodzi. No i wygląda na to że Peter zszedł chyba na złą drogą :|
Odcinek oceniam na 10/10!! Zajebioza!!
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2007, o 18:46

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Genialny odcinek; Heroesi jednak trzymają poziom ;)
Mohinder mnie zaskoczył, że zdołał zabić (no choć ostatecznie nie :P) Benneta. Zastanawiam się też, bo chyba na początku sezonu nie zostało wyjaśnione, jak Bennet i Suresh się dogadali. No bo chyba Bennet nie przyszedł i nie powiedział 'Hey Mohinder, what's up? And btw, let's take the Company down' :P
Bennet się za długo wahał, żeby zabić Boba no i się doigrał. Teraz Firma ma jakieś plany związane z nim, ciekawe tylko jakie ;)
West był w tym odcinku mega cute :P Jak pomagał Bennetowi ze względu na Claire, mimo że ten porwał go kiedyś...
Dobre też było:
Mama Claire: Mawia się, że dziewczyny znajdują chłopców takich jak własny ojciec.
Tata Claire: Bo umie latać?
:hah: Wiem, że ta ability się powtórzyła, ale jakoś nie skojarzyłam, że taką samą zdolność ma jej biologiczny ojciec :P

A Elle się teraz naburmuszyła na ojca :hihi:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 lis 2007, o 19:54

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Z tym lataniem też nie skojarzyłam z Nathanem :hihi:

Co do Benneta to dla mnie zero zaskocznia, bo dokładnie w momencie jak Mohinder strzelał [swoją droga przezabawna scena, jak się starali, żeby to rozbicie okularów było jak najbardziej widoczne, aby było podobnie do obrazu :P] zastanawiałam się, czy jest szansa, że nie padł trupem na miejscu i go "wyleczą".
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lis 2007, o 22:05

Re: 2x09 - Cautionary Tales


A skąd taka pewność, że to Firma ma Benneta, a nie Adam? ;) Chociaż Mohinder mógł to obgadać z Bobem, że on zastrzeli Noaha, a potem go uzdrowią. Kaito został zabity przez Adama, teraz Hiro zacznie się mścić. Peter raczej o tym nic nie wie(szkoda że nie było go w odcinku). Ciekawe czy Elli przez cały czas będzie ufać ojcu czy coś się zmieni.

Odcinek zaliczam na plus, ale do pełni szczęścia brakowało Niki i Petera.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 lis 2007, o 23:09

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Czesiek_PL napisał(a):A skąd taka pewność, że to Firma ma Benneta, a nie Adam? ;)

Bo za uzdrawianie trzeba się było wziąść zanim jeszcze kaputnie, a żeby Adam go dostał w swoje ręce, to musiałby poczekać, aż odejdą i zostawią ciało [co i tak jest niemożliwe], albo im go szybko zwinąć, ale najpierw musiałby jeszcze wiedzieć o tej całej wymianie :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 lis 2007, o 00:26

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Odcinek był jak dla mnie "prawie" genialny.
Co mi się podobało i nie podobało w nim?
+ końcowe odrodzenie Benneta i nieznane do końca miejsce pobytu "odrodzonego" Noah (wyrósł w tym sezonie na jednego z moich ulubionych postaci)
+ współpraca Benneta z Westem :D
+ zła strona Parkmana ;D (wkładanie komuś do głowy swoich myśli - rozwinięta perswazja :P)
+ Adam zabójcą ojca Hiro (tak coś przeczuwałem)
+ "wanienka dla Elle" od Benneta (fajnie ją popieściło)
- zdradziecka świnia Mohinder, który najpierw wydał Benneta, a później go postrzelił w oko (jak na początku sezonu go polubiłem, to teraz zaczyna mnie wkurzać)
- scena, kiedy Bennet zostaje postrzelony przez Mohindera, unosi się w powietrze, trochę sztuczna scena jak dla mnie
- brak w odcinku Petera, Sylara i Adama (oprócz tej małej sceny, kiedy zobaczył go Hiro)
Jak widać przeważają "+", odcinek bardzo fajny, więcej takich proszę...;P
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 21 lis 2007, o 00:39

Re: 2x09 - Cautionary Tales


nie no jeden z lepszych odcinków... ciekawe co teraz bedzie z Mohinderem i czy wie ze Firma uleczyła Benneta czy obwinia sie o jego śmierć... ciekawe kiedy Claire odkryje że Noah żyje... bardzo mi sie podobal Hiro i jego meska postawa... fajnie ze już wie że Adam to Takenzo... tzn że Claire im czesciej sie ulecza tym przedłuża swoje życie jak Adam...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 lis 2007, o 00:45

Re: 2x09 - Cautionary Tales


aja napisał(a):No bo chyba Bennet nie przyszedł i nie powiedział 'Hey Mohinder, what's up? And btw, let's take the Company down' :P

Tak, na pewno tak powiedział... :hah:
ale właściwie sama jestem ciekawa jak doszło do ich współpracy i jestem też ciekawa czy to nie było wszystko jakoś ukartowane, bo coś mi w tym wątku nie pasuje.

Wanienka Elle była faktycznie fajna
Stings like a bitch, doesn't it? i końcówka, przypomniał mi się odcinek kiedy to Claire miała autopsje i nagle się obudziła i też "holly ***" :hah:
Want your bad romance.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 21 lis 2007, o 01:22

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Odcinek bardzo mi się podobał, jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to akcja z wymianą Elle na Claire.
No bo skoro wcześniej przygotowali wanienkę dla Elle, żeby nie mogła ich porazić prądem, to już potem nie było wanienki i Elle mogła spokojnie ich unieszkodliwić i uciec, a tu spokojnie sobie stała i czekała aż ją wymienią :?

Dobrze, że Bennet się zregenerował, nie wyobrażam sobie Heroes bez niego :)

Coraz bardziej lubię Elle :
Elle: He's adorable. Can I keep him? :)
So?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 lis 2007, o 01:31

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Ja pierdziele Bennet wali do 5 centówki z 5 kilometrów w innych odcinkach a w tym nie mógl temu zezowatemu karłowi odstrzelić łba tylko w racice trafił ?

Tyle sie nagadali żeby przestali bawić się w Bogów itp szczególnie ojciec Hiro, a tu jak widac Bob dalej bawi sie w Boga. A sami mówili że jeden z nich tak się pczuł (Adam) i dlatego go zamkneli bo chciał jak Pinki i Mózg zapanować nad światem :P

No i jak ten złapał blond karła to leciał jak błyskawica (nie wiem jak ona przeżyła uderzenie plecami w samochód), a teraz jak chodziło o żytcie jego i Clair to się jakoś nie zbierał szybko :P Ta sie odwrósiła wycelowała i trafiła - lipaaa.

Oni zaczynają kombinować jak w Loście i pewnie pod koniec 3 serii jak w Zagubionych palcem do doopy nie będa potrafili trafić tak pokręcą :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 lis 2007, o 01:49

Re: 2x09 - Cautionary Tales


W ogóle cała ta wymiana była przezabawna, Elle nie miała zadnego połączenia z wodą, jak wycelowała w Westa to potem stała i czekała, aż ją Bennet postrzeli, West, który czekał aż się poprzytulają, całe to "aby wyglądało jak na obrazie", to, że za drugim razem dali Westowi odlecieć, takie to było bez sensu jak "walka" Sylara z Peterem w finale 1 sezonu. Szkoda tylko, ze nie mieliśmy cat fight, bo się tak wilkiem Claire i Elle na siebie spojrzały :P
<<

bishop

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 21 lis 2007, o 15:23

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Dla mnie trochę dziwne, że ojciec Hiro powiedział do Adam że z nich wszystkich najmniej by go się spodziewał:)- skoro go więzili przez 30 lat i reszta wie że to on chce ich zabić!!!- to chyba powinno być dla niego oczywiste że to Adam.

Adam faktycznie może się okazać jak Biblijny Adam pierwszym z rasy Herosów- a nasi bohaterowie to jego potomkowie... Imie nie wygląda na przypadkowe:)

Pytanie teraz do czego zmierza? Czy trzyma się obietnicy z przed laty i chce się zemścić na Hiro czy ma już inny cel....

Trish napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):A skąd taka pewność, że to Firma ma Benneta, a nie Adam? ;)

Bo za uzdrawianie trzeba się było wziąść zanim jeszcze kaputnie, a żeby Adam go dostał w swoje ręce, to musiałby poczekać, aż odejdą i zostawią ciało [co i tak jest niemożliwe], albo im go szybko zwinąć, ale najpierw musiałby jeszcze wiedzieć o tej całej wymianie :P


A skąd ta pewność że trzeba zanim kaputnie- z niczego to nie wynika... no i Noha raczej był martwy w końcu strzału w głowę raczej się nie przeżywa:)

swoją drogą skoro firma przez 30 lat więziła Adama to powinna mieć galony jego krwi.. a nie teraz kombinować od Claire....No ale...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 lis 2007, o 16:00

Re: 2x09 - Cautionary Tales


bishop napisał(a):A skąd ta pewność że trzeba zanim kaputnie- z niczego to nie wynika... no i Noha raczej był martwy w końcu strzału w głowę raczej się nie przeżywa:)

Bo jest różnica pomiędzy "uzdrawianiem", a "ożywianiem", i nikt nic nie mówił o tym, aby ta krew potrafiła wskrzeszać umarlaków, inaczej by sobie ożywiali kogo by chcieli :P

A z Adamem w ogóle jest dziwna sprawa.
1) Czy on w ogóle jest na tym sławetnym foto ?
2) Oni go tak bez żadnego celu przetrzymywali, tylko po to, aby go trzymać z dala od innych ludzi ? Właśnie powinni sobie jego krew od niego brać, albo nawet jego części ciała :P
3) Skoro Kaito stwierdził, że nie spodziewał się tego właśnie po nim, to oznacza, że on najbardziej z nich chciał "ratować świat", i jego zemsta jest czymś nie w jego stylu. Tylko zastanawia mnie, czemu tak wszyscy panikowali, że chciał się bawić w Boga. Co on mógł takiego niby robić ze swoją zdolnością ? Zrzucał ludzi z dachów, a potem ich leczył swoją krwią :P
4) No i przede wszystkim nie może mu chodzić tylko o zemstę na Hiro, gdyż cała ucieczka, zabijanie itd, zaczęły się jeszcze zanim Hiro namieszał w przeszłości.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 21 lis 2007, o 18:00

Re: 2x09 - Cautionary Tales


trish napisał(a):Bo za uzdrawianie trzeba się było wziąść zanim jeszcze kaputnie, a żeby Adam go dostał w swoje ręce, to musiałby poczekać, aż odejdą i zostawią ciało [co i tak jest niemożliwe], albo im go szybko zwinąć, ale najpierw musiałby jeszcze wiedzieć o tej całej wymianie


Przeciez Adam jeszcze ma Petera ktory mogl np. zatrzymac czas i mogli zabrac...chociaz moim zdaniem firma go uzdrowila tylko po co?
bishop napisał(a):1) Czy on w ogóle jest na tym sławetnym foto ?

nie jest...bo pewnie byl juz uwieziony

Mnie jeszcze zastanawia kim jest ta kobieta na foto. Dlaczego chce pozostac anonimowa...
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 21 lis 2007, o 21:06

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Moim zdaniem to Adam ma Benneta, bo kto z firmy ma zdolności do wskrzeszania? Myślę, że dowiedzielibyśmy się o takiej osobie wcześniej. Odcinek oczywiście super, jedyny minus to brak Petera i Adama.
See you in another life, brother...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 22 lis 2007, o 15:03

Re: 2x09 - Cautionary Tales


Klatus napisał(a):Moim zdaniem to Adam ma Benneta, bo kto z firmy ma zdolności do wskrzeszania? Myślę, że dowiedzielibyśmy się o takiej osobie wcześniej. Odcinek oczywiście super, jedyny minus to brak Petera i Adama.


Raczej nie, myślę, żę to Bob użył krwi Claire żeby wskrzesić Benneta i pezkonać go że Firma postępuje słusznie. Odcinek był bardzo fajny tylo szkoda, że nie było Petera i Sylara
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 22 lis 2007, o 16:44

Re: 2x09 - Cautionary Tales

a skad taka pewnosc ze krew Claire ma takie samo dzialanie co krew Adama? ja troche watpie ze Claire i Adam maja ta sama zdolnosc...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x09 - Cautionary Tales
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.