Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x08 - Parenthood » TOP 5 » Shameless • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 mar 2012, o 19:47

2x08 - Parenthood

5.03. 2012
Spoiler:

__________________________________________________________________________________
Rewelacyjny odcinek! :D
Lip trochę mnie zawiódł tą swoim uporem do rzucenia szkoły. Z kolei bardzo mi się podobał w scenach z Karen, w których próbowali znaleźć rodziców do adopcji ich dziecka. Karen jest popieprzona, to jak wyrażała się o dziecku strasznie mnie denerwowała. Lip zdecydowanie bardziej przejmuje się przyszłością dziecka i czy trafi do dobrej rodziny.
Frank przyłapał Mickey i Iana w sklepie, po czym wziął sobie "co nieco" i wyszedł. :D Podobało mi się jego nastawienie, kiedy Ian poszedł z nim pogadać.
Głupi Mickey z braćmi chciał zabić naszego pociesznego Franka. :/ Na szczęście w porę z tego zrezygnował i trafił znowu do więzienia. Może to i dobrze, niech Ian znajdzie sobie kogoś ciekawszego.
Fiona uczy się do matury. :) Może być śmiesznie.
Jimmy trenerem drużyny futbolowej i Carl nokautujący zawodników przeciwnej drużyny. :D
Jody...uwielbiam gościa! :P Jak Karen go wyrzuciła, zacząłem się zastanawiać, gdzie znajdzie się miejsce dla niego w serialu. A tu proszę, problem rozwiązany. :) Lubię jego relację z Sheillą. :P
I dochodzimy do najlepszej sceny odcinka. Sheilla próbujący skrócić cierpienia babci Gallagher. :D :D Mistrzowstwo! Scena duszenia Peg poduszką poprzez siedzącą na niej Sheillę jest po prostu tak groteskowa i epicka, że samemu trzeba to zobaczyć. :P I Frank wchodzący do mieszkania oraz oznajmiająca Sheilla, że właśnie jego matka odeszła. :D Kocham ten serial!
Po raz kolejny dostaliśmy świetną końcówkę. Lip opuszcza dom, niedobra wiadomość. Nie wyobrażam sobie całej paczki bez niego, mam nadzieję, że szybko się opamięta. No i Frank pod drzwiami Moniki, to było zaskakujące.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 14 mar 2012, o 00:41

Odp: 2x08 - Parenthood


Łał... No ten odcinek mnie troszku wstrząsną. I przez 'troszku' mam na myśli bardziej niż zwykle...
Lip mnie po części rozczarował a po części byłam z niego dumna. Ale po kolei.
Jego zachowanie podczas wizyt w sprawie oddania dziecka było super - przede wszystkim upewnić się czy dziecko trafi do dobrego domu. Za to jego głupi upór żeby rzucić szkołę... No i dlaczego?! I jeszcze ta cała rozpacz jak to wszystko jest na jego bakach. A jest dokładnie tak jak powiedziała Fiona - to ona odwala całą robotę, jego robotą była tylko i wyłącznie nauka. Tym bardziej, że miał tylko rok i tyle osób mu pomagało w skończeniu... No i jakoś nie widzę jego przyszłości teraz - na ulicy, a może u Karen? Słabo...
Frank - przyłapał chłopaków i prawie dostał kulkę. Na szczęście Mickey'owi się nie do końca udało. No i mam nadzieję, że porzuci on planu morderstwa. Choć teraz to trochę
bez znaczenia skoro postanowić złamać warunki swojego zwolnienia. Aż tak wierzył w to, że Frank rozgada, że wolał wrócić do więzienia niż czekać aż ojciec się dowie?
Jimmy dalej miesza i miesza i nie widzę, żeby coś dobrego z tego wynikało. Ale co mnie cieszy to to, że jego 'żonka' nie wydaje się zbyt zadowolona z pobytu w Ameryce i mam nadzieję, że szybko się wyniesie.
Jody ma jednak jakieś plusy - potrafi skombinować towar xD Ale serio - fajne są jego relacje z Sheilą, no i to jak troszczył się o babcię. A Sheila... Chyba trochę zaplusowała u mnie tym co zrobiła, że byłą w stanie zdobyć na coś takiego. Choć jednocześnie zaczęłam się zastanawiać czy ona ma wszystko po kolei poukładane...
Odcinek bardzo dobry jak wszystkie co mnie bardzo cieszy :)

 


  • Podobne tematy do 2x08 - Parenthood
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.