Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Parenthood » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 maja 2009, o 17:37

Parenthood

Obrazek

filmweb.pl napisał(a):"Parenthood" – serial dramatyczny, będący telewizyjną wersja filmu "Spokojnie, tatuśku". Serial opowie historię rodziny Bravermanów i ich przyjaciół, którzy z różnym skutkiem starają się wychować swoje dzieci. Główne role grają Peter Krause ("Sześć stóp pod ziemią"), Maura Tierney ("Ostry dyżur") i Craig T. Nelson ("Świat pana trenera"). Ron Howard ("Anioły i demony") jest producentem wykonawczym.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 maja 2009, o 19:47

Re: Parenthood

W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lip 2009, o 15:48

Re: Parenthood

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 sie 2010, o 23:10

Odp: Parenthood


Serial dostał 2 sezon więc można śmiało oglądać :D
-------------------------------------
2 sezon coraz bliżej więc czas o czymś napisać:
Kevin Alejando w 2 sezonie
Billy Baldwin w 2 sezonie
Spoilery
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 sie 2010, o 18:54

Odp: Parenthood


Serial ogląda się dość przyjemnie. Jestem po 4 odcinkach, a nie podobał mi się chyba tylko 2.
Zaczęłam oglądać bo pomyślałam sobie, że będzie to coś w klimacie Life Unexpected. I może troszkę jest, bo w końcu chodzi o rodzinę. w kazdym razie na tym podobieństwa chyba się kończą :P tzn. serial ma w sobie także takie sentymentalne momenty,
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 sie 2010, o 13:51

Odp: Parenthood


a więc wczoraj zakończyłam swoją przygodę z 1 sezonem Parenthood. Serial oglądało mi się bardzo, bardzo przyjemnie. Nie przeszkadzało mi nawet to, że 4 ostatnie odcinku musiałam oglądać bez napisów.
Niektórych rzeczy w tym serialu nie rozumiem... tak jak np związku Crosby'ego z tą babką z którą był przed pojawieniem się Jabbara. Oni planowali już dziecko, on ją kochał, ona jego. I w pewnym momencie ta kobieta po prostu zniknęła z serialu :D A Crosby szybko zakochał się w Jasmine... :P
W ogóle związki w tym serialu raczej nie są trwałe, ktoś przychodzi, zaraz odchodzi :P Ale to właśnie ma na celu pokazać, że to rodzina jest najważniejsza.
Bardzo polubiłam tego nauczyciela języka angielskiego. Troche nie pasowało mi to, że on był młodszy o 12 lat od matki Amber, ale... cieszyłam się widząc go w serialu.
Sceny Steve/Amber też polubiłam. Pewnie teraz ich już razem nie zobaczymy... bo rodzina najważniejsza... again ;p
W serialu jest tyle postaci... tyle dzieci, że ciężko jest się skupić na jednym :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2010, o 12:27

Odp: Parenthood


Dla oczekujących na drugi sezon:
Trzy proma
TV Spot
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 21 sty 2011, o 16:02

Odp: Parenthood


Jestem po Pilocie :D Fajnie się ogląda, będędalej kontynuował :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 25 sty 2011, o 12:10

Odp: Parenthood


Kocham Haddie i kocham Amber, ale jeśli chodzi o tę sprawę o Stevena to jestem za Amber :D
I Julie i Sarah to moje ulubienice.

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 25 sty 2011, o 20:03

Odp: Parenthood


Czy już wszyscy zapomnieli o tym serialu? >.<
Mój ulubiony, zdecydowanie. Kristina mnie denerwuje strasznie!

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 5 lut 2011, o 21:09

Odp: Parenthood


Ostatni odcinek nieco gorszy od Opening Night, ale nie jest źle :D Kocham Haddie <3

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2011, o 13:52

Odp: Parenthood


Serial będzie miał 3 sezon.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 cze 2011, o 12:59

Odp: Parenthood


właśnie jestem świeżo po oglądnięciu finałowego odcinka pierwszego sezonu. serial mnie strasznie zaskoczył. chyba właśnie tego mi było trzeba. niby tylko te 13 odcinków a przyzwyczaiłem się do tej rodziny.

każdy ma swoje problemy. ale podobało mi się to, że na końcu odcinka wszystko (prawie) kończyło się pozytywnie.

Crosby - nie wiadomo po co wprowadzali te jego pierwszą dziewczynę do serialu. nie odegrała jakiejś większej roli a później po prostu zniknęła. strzałem w dziesiątkę było pojawienie się Jabbara i Jasmine. od początku strasznie polubiłem małego brządca ;) i to w jaki sposób Crosby-olewający-sytem przemienił się Crosbiego-Ojca.

Sarah - byłem ciekawy zobaczenia Lauren w innym serialu niż tylko Kochane Kłopoty. i powiem, że chyba jest najbardziej pozytywną postacią z całego rodzeństwa.

Adam - nie wiem dlaczego, ale ciągle go porównuję do roli jakiej miał w 6FU. . Polubiłem go jako głowę rodziny. Świetny wątek z chorobą Maxa :)

Julia - chyba najbardziej jej nie dostrzegam w tym serialu z całej czwórki. mam nadzieję, że jeszcze będzie miała swój moment.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 maja 2012, o 22:54

Odp: Parenthood


Zamówiono 4 sezon.

 


  • Podobne tematy do Parenthood
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.