Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x06 - The Line » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 paź 2007, o 19:31

2x06 - The Line

Peter goes on a search. West convinces Claire to stand up to someone. Hiro struggles with his feelings for Yaeko. Suresh has more problems with the Company. HRG tries to locate more of Isaac's paintings. Alejandro doesn't trust Sylar.

Data emisji: 29 października
See you in another life, brother...
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 30 paź 2007, o 17:03

Re: 2x06 - The Line (spoiler)


Odcinek w połowie mnie troszkę w pewnym momencie nudził, ale końcówka wymiata!! Myślę że to zarządzenie ewakuacji, będzie miało coś wspólnego z tym co się dzieje u Hiro smiley Ale by były jajca, kiedyś gdzieś czytałem że te wydarzenia które tam zajdą u Hiro zmienią coś w teraźniejszoścismiley Ale fajna akcja była też z tymi obrazami, na jednym chyba widziałem hiro z tym Kensei, a to oznacza ze Kensei chyba należy do 9!! Albo Hiro ale jakoś w to nie wierzę... a i co Mohinder tam robi na tym jednym z obrazów z pistoletem w ręce!!! smiley A ten uśmieszek Claire wymiata!! Hehe to ci strzyga takie coś zrobić tej dziewczynie smiley Odcinek fajny 9/10!! smiley
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 paź 2007, o 21:15

Re: 2x06 - The Line


Końcówka faktycznie była fajna, ale jedno mi tam nie pasowało - laska Petera, czy koniecznie ona musi się wlec za nim? niech ją zabiją :P

Co mi sie jeszcze nie podoba to Maya/Sylar, dno :P
Sprawa z Kensei się zrobiła jakby ciekawsza, ciekawe co teraz będzie z Hiro i Yaeko [btw. te wszystkie związki z Heroesach są beznadziejne] i jej ojcem.

I w ogóle zdaje mi się, że na tym obrazie co Peter namalował to tej jego laski tam nie ma... chyba, że ja źle patrzę, na obrazie nie ma może blond włosów?
Want your bad romance.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 30 paź 2007, o 21:27

Re: 2x06 - The Line


ale nudy...niech cos sie w koncu zacznie dziac.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 30 paź 2007, o 21:47

Re: 2x06 - The Line


Odcinek ogólnie fajny :) 9/10
Z obrazów wynika, że to Suresh zabije Mr. Benneta, albo to kolejna zmyłka.
Będzie jakiś temat z tym wirusem, był na jednym z obrazów i stąd może ta ewakuacja NY.
Możliwe, że Kensei nalezy do 9, może jego zdolność rozwinęła się do tego, że chłopak się nie starzeje i jest nieśmiertelny?(trochę naciągane ale cóż)

Kim jest Adam?Czyżby to on był boogieman'em?
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 paź 2007, o 21:53

Re: 2x06 - The Line


9 czego, bo chyba coś pominęłam...

Panienka Petera już mnie nawet nie denerwuje, nie mam się siły ne ten serial denerwować, bo bym nie mogła się upokoić :P

Kurde przez ten wątek rodzeństwa nawet Sylar mi się nudzi, gosh żeby znudzić Sylara, srsly twórcy się postarali :roll:

Wątek z cheerleaderkami, poważnie, nie czujecie, że cofnęliśmy się do 1 sezonu ?

A to wszystko z Kenseiem, kurde mnie to nudzi nawet bardziej od rodzeństwa.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 paź 2007, o 22:05

Re: 2x06 - The Line


Trish napisał(a):Wątek z cheerleaderkami, poważnie, nie czujecie, że cofnęliśmy się do 1 sezonu ?

Poważnie, to nie :D nawet jak jakiś motyw się powtarza to nie ważne, bo nie mam takiego wrażenia typu "o Boże, to już było" :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 paź 2007, o 22:38

Re: 2x06 - The Line


Ja zdecydowanie mam takie wrażenia często ogladając ten serial :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 paź 2007, o 23:28

Re: 2x06 - The Line


Jeśli ktoś powie, że odcinek był świetny to go wyśmieję. Zainteresowały tylko dwie ostatnie sceny - znalezienie obrazów(Mohinder zabiję Benneta i będzie to miało coś wspólnego z szczepionką, która nie powinna i tak działać bo w 1 sezonie Mohinderowi nie udało się jej wynaleźć) i końcówka Petera(jest jeszcze jakiś bohater, Peter odkrył do czego zmierza Firma, ale stracił pamięć). Coś mi się wydaję, że za epidemie jest odpowiedzialna Maya albo Gabryel, który przejął jej moce. To się robi trochę nudne: w 1 sezonie ratowali NJ przed bombą, a teraz przed "niewiadomoczym"(pewnie epidemia). Co w następnym sezonie? Powódź? Trzęsienie ziemi?
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 31 paź 2007, o 01:41

Re: 2x06 - The Line


Gdybym miał w 3 słowach streścić ten odcinek, to powiedziałbym: nuda, nuda, nuda.
Wątek w Odessie - nuda. Wątek z Mohinder'em - nuda. Wątek z Peter'em - nuda (do kwadratu). Wątek z Claire (o! jaki świetny wycięli numer "leader'ce cheerleader'ek" - PLEASE!) - nuda (do sześcianu). Sorry.
Z pozytywów to chyba to, że Hiro zdobył 1 w życiu całusa (bez przebrania) :P no i na osłodę (nudnego wątku Maya+Brat) jedna wypowiedź Sylar'a: "Kiedy odzyskam moją umiejętność, zabiję ciebie i twoją siostrę. I zabiorę jej wszystko..." On wróci... :cool:
Obrazek
<<

bishop

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 31 paź 2007, o 11:02

Re: 2x06 - The Line


Czesiek_PL napisał(a):Jeśli ktoś powie, że odcinek był świetny to go wyśmieję. Zainteresowały tylko dwie ostatnie sceny - znalezienie obrazów(Mohinder zabiję Benneta i będzie to miało coś wspólnego z szczepionką, która nie powinna i tak działać bo w 1 sezonie Mohinderowi nie udało się jej wynaleźć) i końcówka Petera(jest jeszcze jakiś bohater, Peter odkrył do czego zmierza Firma, ale stracił pamięć). Coś mi się wydaję, że za epidemie jest odpowiedzialna Maya albo Gabryel, który przejął jej moce. To się robi trochę nudne: w 1 sezonie ratowali NJ przed bombą, a teraz przed "niewiadomoczym"(pewnie epidemia). Co w następnym sezonie? Powódź? Trzęsienie ziemi?



Utrata pamięci Petera do ewidentnie sprawka Haitańczyka... Zresztą pamiętajmy że już kiedyś grał na dwa fronty- może jest tak i teraz...
Według mnie teraz tajemniczy Adam chce wykorzystać tą sytuację i przeciągnąć Petera na swoją stronę, tworząc Peterowi inną wersję przeszłości w której razem walczą z firmą...
Końcówka jest ciekawa bo wydaje się oczywiste, że to Peter przeniósł ich w przyszłość, ale możliwe jest że są właśnie we śnie stworznym przez ....

Odcinek niestety faktycznie słabszy...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 paź 2007, o 13:47

Re: 2x06 - The Line


Mam nadzieje, że ten odcinek to mała wpadka scenarzystów, bo jak dalsze odcinki będą tak kiepskie, to czarno widze Heroesów....
bluevein napisał(a):Końcówka faktycznie była fajna, ale jedno mi tam nie pasowało - laska Petera, czy koniecznie ona musi się wlec za nim? niech ją zabiją :P

Mdli mnie jak ją widzę. Choć w tym odcinku dostarczyła mi pewną dawkę humoru mówiąc tym swoim słodkim, zmanierowanym głosikiem To kill the BITCH! :what:
Krax napisał(a):Będzie jakiś temat z tym wirusem, był na jednym z obrazów i stąd może ta ewakuacja NY.

Też mi to przeszło przez myśl.
Trish napisał(a):Kurde przez ten wątek rodzeństwa nawet Sylar mi się nudzi, gosh żeby znudzić Sylara, srsly twórcy się postarali

Dokładnie! To był pierwszy odcinek, w którym widok Sylara mnie nużył... Ile można wałkować to samo?! 6 odcinek a M. i A. do granicy ledwo dojechali :what:

Lepiej niech kolejny odcinek będzie lepszy :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 31 paź 2007, o 15:45

Re: 2x06 - The Line


Dla mnie Sylar byl akurat w tym odcinku spoko, chyba jedyna postac, ktora mnie nie nudzi. Ten watek z przeslzoscia gdzie jest Hiro zaczyna byc powoli irytujacy. Co mnie ocbchodzi jakis tam Takezo Kensei i to ze sie przylaczyl do Bialobrodego czy jak mu tam. To mi zaczyna przypominac troche telenowele. A co sie stalo z ojcem Matta...? poszedl niby po Boba i co? Idzie idzie i dojsc nie moze? A nawet jesli to nie on zabija to Mattowi i Nathanowi jakos sie nie spieszy aby Boba ostrzec. Ten caly watek na Ukrainie jest tak nudny ze miejscami chcialem przewinac dalej...nawet te obrazy jakos mnie nie zachwycily. Peter i przyszlosc...tragedia...znowu ten NY. Claire i cheerlederki...ojej ale jej psikus zrobila...to bylo taaaakie przezabawne. Watek rodem z seriali dla nastolatek.

Dziewczyna Petera nie dosc ze brzydka to jeszcze przekomiczna. Niektore kwestie lepiej by powiedziala jakas amatorka. Scenarzysci niech sie lepiej przykladaja do swojej roboty bo nawet najwieksi fani serialu sa po czesci zawiedzeni.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 31 paź 2007, o 18:50

Re: 2x06 - The Line


Kaemil napisał(a): Co mnie ocbchodzi jakis tam Takezo Kensei i to ze sie przylaczyl do Bialobrodego czy jak mu tam. To mi zaczyna przypominac troche telenowele.

jak dla mnie Kensei odegra ważną rolę coś zapoczątkował i w końcu znak z jego miecza pojawia sie juz od pierwszego sezonu wiec zapewne od niego sie zaczelo...

poza tym Blizniacy sa nudni ale w 6 odcinku w koncu wjechali do Ameryki... :viva: już myślałam że bedziemy z tym czekac do 3 sezonu...Dziewczyna Petera odpada nie moge na nią patrzec każda inna bohaterka jest ładnie zaprezentowana a ona wygląda jakby ją z pralki wyciągneli... fajne sceny z Claire i Westem... Mohinder też był całkiem całkiem... ciekawe co zrobili Niki vel. Jess :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lis 2007, o 01:06

Re: 2x06 - The Line


jak dla mnie Kensei odegra ważną rolę coś zapoczątkował i w końcu znak z jego miecza pojawia sie juz od pierwszego sezonu wiec zapewne od niego sie zaczelo...


Tylko ten znak na mieczu zrobił miecznik ;)
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 1 lis 2007, o 12:29

Re: 2x06 - The Line


jaka 9 o so chosi ?
zgadzam sie ze motyw saylara i blizniakow jest jak na razie nudnawy
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lis 2007, o 15:15

Re: 2x06 - The Line


aja napisał(a):Choć w tym odcinku dostarczyła mi pewną dawkę humoru mówiąc tym swoim słodkim, zmanierowanym głosikiem To kill the BITCH! :what:

ahaha dokładnie, smialam sie z tego ładnych pare minut :hah:

śmiałam się też jak Bennet mówił po ukraińsku :D
ta akcja Clair-West vs. cheerleaderka hmmm niezłe nawet.

i jeszcze mnie śmieszyło jak Sylar mówił po angielsku do Alejandra że zabije jego siostre, a ona stała od nich 2 metry i na bank nic nie słyszała :what:

odcinek taki no, bywały lepsze.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 lis 2008, o 10:29

Re: 2x06 - The Line

Kensei mnie wkurzył, w ogóle ten wątek z nim jest tak nudny że zasypiam jak nigdy...

Petera mało jest, nic się w ogóle tu nie wyjaśnia to co bym chciał...

Kim jest Adam?
Na tych obrazach co to jest?
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x06 - The Line
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.