Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x04 - Oversight » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 mar 2008, o 08:09

2x04 - Oversight

The townspeople of Jericho begin to rebel against the increasingly tight control of Jennings & Rall. Dale finds trouble when he's caught bootlegging food and supplies against orders from Jennings and Rall and Ravenwood. Hawkins recieves a call from a man named John Smith who mysteriously knows all about Hawkins. John tells Hawkins he's 24 hours away from having his secret found out.Then John sends Hawkins a document, proving Jennings and Rall were in on the attacks. Meanwhile, Mimi's discovery of missing funds from J&R leads to a shootout at the Richmond farm. Bonnie is killed by Goetz after she killed several Ravenwood contractors who were trying to silence Mimi's questioning about the missing J&R funds.

Morse code: "A COSTLY DEATH”
Data emisji: 4 marca 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 mar 2008, o 19:52

Re: 2x04 - Oversight


co jak co ale nie spodziewałem się tej masakry w domu Stanley'a. Jak dla mnie to było super. Ciekawe jak to dalej rozwiażą no i czy Mimi przeżyje.
I wkońcu było inaczej niż w innych serialach co oglądałem. Heather zastanawiała się czy chce wiedzieć o co chodzi Hawkinsowi, w innych serialach to zawsze widziałem, że godzili się odrazu, bez żadnych wątpliwości. No i Beck już chyba wie, że pracuje dla nie tych ludzi co powinien.
I wiemy juz co to projekt boxcar
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 8 mar 2008, o 13:34

Re: 2x04 - Oversight


Odcinek zmiata z nóg... zaczyna się niewinnie, a kończy fenomenalnie. Żal mi tych durnych amerykanów ,że tak mało licznie go oglądali. Jeden z najlepszych odcinków całego serialu.
Ostatnio edytowano 8 mar 2008, o 18:22 przez Swistak, łącznie edytowano 1 raz
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 mar 2008, o 15:21

Re: 2x04 - Oversight


Wow. Fajny odcinek. Masakry w domu Stanleya sie nie spodziewałem a tym bardziej smierci Boonie.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 mar 2008, o 19:35

Re: 2x04 - Oversight


Hawkins naprawdę przemyślał swoje posunięcie i przewidział reakcję Backa. Wiedział, że dysk ocaleję i chciał sprawdzić jego co zrobi. Może niedługo powie mu i o bombie;). W Jericho szykuję się powstanie przeciw J&R oj będzie się działo.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 9 mar 2008, o 21:55

Re: 2x04 - Oversight


jedyne co moge powiedziec to WOW. Nie spodziewalem sie ze Jericho mnie czyms zaskoczy, myslalem ze bedzie do konca toczyl sie bez akcji w przytulnym klimacie a tu najlepszy odcinek. mam nadzieje ze nastepne odcinki beda trzymaly poziom...
Obrazek
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 mar 2008, o 13:09

Re: 2x04 - Oversight


Świetny odcinek !! Ten serial jest the best, a ammerykanie to idioci. Szkoda mi Bonnie, fajną miała postać... pokazała na co ją stać :) Też czuję że Hawkins powie Backowi o bombie :P
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 mar 2008, o 16:09

Re: 2x04 - Oversight


Ten serial jest the best, a ammerykanie to idioci


To akurat wszyscy wiedzą ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 mar 2008, o 23:57

Re: 2x04 - Oversight


Możecie mi pospoilerować co to się działo dokładnie w tym odcinku bo mi się nie chce ściągać go. ;p O co chodzi z tą masakrą...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x04 - Oversight
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.