Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

2x04 - Balancing Act » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 cze 2007, o 18:24

2x04 - Balancing Act

Kyle prowadzi podwójne życie wymykając się z domu Tragerów, kiedy oni jeszcze śpią, aby spotkać się na treningu z Fossem, i wracając jak gdyby nigdy nic na śniadanie. Ten stan rzeczy męczy Kyle'a, jednak Tom naciska go, aby trenował swoje ciało i umysł, tak jak chciał tego Adam Baylin.
Josh zdał test na prawo jazdy i z niecierpliwością wyczekuja dnia swoich urodzin, podczas którego spodziewa się dostać swój pierwszy samochód, tak jak obiecał mu ojciec. Obietnica okazuje się jednak znacznie trudniejsza do spełnienia, kiedy Stephen otrzymuje telefon, że firma została sprzedana, a on został bez pracy.
Kyle podejmuje próby rozmowy z Amandą, jednak ta jest nadal na niego zła a Lori radzi Kyle'owi, żeby dał jej troche przestrzeni.
Nastepnego dnia, Nicole wpda na ulicy na Emily, która udaje, że rozpoznaje ją z jednego z wykładów, na których przemawiała Nicole. Do następnego spotkania dochodzi, kiedy Emily przychodzi do domu Tragerów przynosząc rachunek za czyszczenie płaszcza, na który Nicole wylała kawę i nalegała na zapłacenie rachunku. Wykorzystując okazję, Emily prosi Nicole, aby przyjęła jako pacjentkę jej siostrę Jessi. Nicole początkowo odmawia, twierdząc że nie prowadzi prywatnej praktyki, jednak rozmyślając o stracie pracy przez Stephen'a, postanawia przyjąć Jessi.
Foss ponownie dzwoni do Kyle, abu ten przyszedł do magazynu na trening. Widząc biegnącego Kyle'a, Declan który przyjechał do Lori, postanawia śledzić swojego przyjaciela. Niespodziewanie otrzymuje później przesyłkę ze zdjęciami, które ktoś zrobił mu, gdy ten śledził Kyle'a. Do zdjęć dołączone było zdjęcie Lori oraz list ostzegający, że jeśli zależy mu na niej, ma przestać węszyć wogół tego magazynu.
Kyle biegnie do domu, aby zdążyć na kolację urodzinową Josh'a, jednak w trakcie otrzymuje od Fossa wiadomość, że potrzebuje jego pomocy. Z ciężkim sercem, Kyle wraca do magazynku, gdzie okazuje się, że Tom wisi na belce przy suficie. Kyle szczęśliwie sciąga go na ziemię. Kiedy jednak w końcu wraca do domu, okazuje się, że Josh jest na niego zły a cała rodzina martwi się jego częstą nieobecnością.
Chcąc wynagrodzić Josh'owi nieobecność podczas kolacji, Kyle załatwia mu samochód.

Data emisji: 2 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 lip 2007, o 18:59


Fajne auto dostał Josh ;D Ciekawe, czy to Foss grozi zdjęciami Declanowi, czy ktoś inny maczał w tym paluchy.. No i ta "agentka" (nie pamiętam jej imienia :P) niezłą sobie bajkę wymyśliła, żeby dostać się do rodziny Tragerów ;)
Ostatnio edytowano 3 lip 2007, o 19:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 lip 2007, o 10:03


Nikola napisał(a):Fajne auto dostał Josh ;D

I fajną dziewczyne do kompletu ;D

Było do przewidzenia, że Kyle nie zdąży na kolacje ale mogli wymyślić coś oryginalnego a nie pomoc wiszącemu na krwędzi Fossowi :P Bo zrobiło sie landrynkowo, jeszcze ta jego nieżyjąca rodzina...

Tez jestem ciekawa kto grozi Declanowi, bo to jest sytuacja, w której równie dobrze mógłby to byc Foss jak i kto inny (np. Emily), ale chyba jestem bardziej skłonna powiedzieć, że to ktoś inny :P

A Amanda miała fajny żakiecik na końcu odcinka :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lip 2007, o 12:12


aja napisał(a):A Amanda miała fajny żakiecik na końcu odcinka :D


Też zwróciłam na niego uwagę ;D

aja napisał(a):Tez jestem ciekawa kto grozi Declanowi, bo to jest sytuacja, w której równie dobrze mógłby to byc Foss jak i kto inny (np. Emily), ale chyba jestem bardziej skłonna powiedzieć, że to ktoś inny :P


Emily to ta niby siostra Jessi? Nie pamiętam jej imienia :hah:

Też się skłaniam, że to będzie ktoś inny - bo Foss, to zbyt łatwe, cały poprzedni sezon był pokazywany jako ten zły, a tu zonk na koniec i się okazuje, że on Kyle'a chroni ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 lip 2007, o 13:03


Nikola napisał(a):Emily to ta niby siostra Jessi? Nie pamiętam jej imienia :hah:

Taa, Emily Hollander. Ja ją zapamiętałam bo to taka wredna (biiiip) :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lip 2007, o 13:32


Teraz też już będę pamiętać ;) Taka cwana się wydaje, chociaż odnoszę wrażenie, ze gdzieś te uczucia w niej tkwią, bo miała chwilowe zawahanie, kiedy dowiedziała się, że ma udawać siostrę Jessi ;)
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 13:44


Josha auto wymiata ;d
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 6 lip 2007, o 11:33


Taka cwana się wydaje, chociaż odnoszę wrażenie, ze gdzieś te uczucia w niej tkwią,

Nie jest taka zła :) Na początku współczuła Jessi, stwierdziła nawet, że to tylko dziecko. Poza tym jak ma wykonac jakieś zadania - waha się. Sumienie daje o sobie znac ;) Coś mi się wydaje, że Ms Emily Hollander doświadczy czegoś co zmieni jej postępowanie(ale może się mylę ;)
Ogólnie to odcinek był troszkę przynudnawy - naciągana akcja z wiszącym Tomem. Najlepszą sceną była reakcja Josh'a na samochód;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 6 lip 2007, o 11:48


Jakoś Emily nie wygląda mi na zły charakter w tym serialu :/ Pewnie przywiąże się do Jessi i po tym jak ją wprowadzi do Tragerów będzie chciała ją ociąć od Firmy :]

Podobają mi się te treningi Kyle'a i jak zawsze to czego nie mógł zrobić na "zajęciach" udaje mu się w prawdziwym życiu, gdy w zagrożeniu jest ktoś na kim mu zależy ;)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lip 2007, o 16:56


no mi tez isę wydaje, że ta Emily Hollander też jakoś zmieni strony czy coś takiego, że ruszy ją sumienie. A te zdjęcia co Declan dostał to mi się wydaje, że sprawka Fossa. Ciekawe co Declan sobie myśli teraz w co się Kyle wplątał i wogóle :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:51

Re: 2x04 - Balancing Act


Josh ma dziewczynę i do tego fajną;) mam nadzieję, że będzie go(i jej) więcej na ekranie. Kyle ma prawdziwą harówkę z Fossem, ale co tam niech się rozwija. Tom szantażuję Declana i grozi, że skrzywdzi Lori, to się Kylowi nie spodoba^^ W następnym odcinku Jess pojawi się na sesji u Nicole mam nadzieję, że trafi na Kyla.

 


  • Podobne tematy do 2x04 - Balancing Act
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.