Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x01 Wake Up Call (1) » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:08

2x01 Wake Up Call (1)

Minął rok odkąd z tajemniczej kuli światła wyłoniło się 4400 ludzi. W tym czasie Tom siedział w NTAC za biurkiem, a Diana miała kolejnych partenrów w sprawach związanych z 4400. Jednak teraz Dianie udaje się dopiąć swego i poprzez pomoc biurowych 'mózgów', Tom zostaje przywrócony do pracy w terenie. Dostają oni sprawę jednej z 4400, która porwana ze szpitala psychiatrycznego, po porwocie trafia tam z powrotem, robiąc jednak niezwykłą rzecz; przekonana o misji zbudowania wieży, jaką powierzyli jej ludzie z przyszłości, nieświadomie zmusza wszystkich pacjentów i personel szpitala, aby pomogli budować jej wieżę.
W międzyczaise Diana oficjalnie adoptuje też Maią, z którą zdążyła się już ogromnie zżyć.
Richard, Lily i ich córeczke - Isabelle wciąż mieszkają w małym, skromnym domku górskim ukrywając się przed Jordanem, który zajęty jest nowym przedsięwzięciem - Centrum 4400; miejscu dla ludzi, którzy nie są należą do 4400, ale chcą odkryć jednego 4400 w sobie. Collierowy pomaga we wszystkim Shawn, do którego Jordan przysyła chojnych ofiradowaców, którzy w zamian za wyleczenie przez Shawna, skłonni są szczordze dotować Centrum 4400. Jednak szczęście Richarda i Emily nie trwa długo - para znowu zmuszona jest uciekać przed grożącym im niebezpieczeństwem.

by aja

Data emisji w USA Network: 5 czerwca 2005
Data emisji w TVP1: 25 stycznia 2007
Data emisji w AXN: 18 marca 2007

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 4 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 sty 2007, o 22:56


Całkiem fajny odcinek, chociaż obejrzałem tylko połowę. Chyba będę musiał sciągnąć z neta.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 sty 2007, o 01:35


Przyznam że odcinek był bomba!! Szczególnie Isabell. Potrafi dzidzia postawić na swoim, na pewno będzie to barwna i ciekawa postać w dalszej części. Już teraz jest słodka a zarazem przerażająca tym że ma taki wpływ na wszystko wokół siebie. Już nie mogę doczekać się przyszłego czwartku :viva:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 sty 2007, o 22:39


Chyba mnie już nigdy ten serial nie zaciekawi :P Shawn sie stał jakims chłopcem na posyłki w obleśnej koszuli, Lily mnie wkurza z tym swoim przeświadczeniem 'oh, juz nigdy nic nie bedzie jak dawniej' i 'oh, jestem wyjątkowa i Isabel tez' :what:
Jedyne fajne sceny były z Maią :P I fajnie, że Kyle nie jest w śpiączce... przyda sie taka wybuchowa postac w całej tej nudnej masie :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 kwi 2009, o 03:16

Re: 2x01 Wake Up Call (1)


Yyy, teraz dopiero sobie uświadomiłem że przecież jak ludzie mogli dać ludziom takie moce? znaczy w sumie to w Hirołsach to też jest magia, no ale cholera, jak to się wszystko może dziać, w tym momencie sf stało się dla mnie bezsensu. ;p Taki sobie był ten odcinek, jedyne fajne sceny były z Maią, tak jak aja wspomniała. ;p Aha, Tom miał pomagać tym świrom, a zamiast to robić, to im utrudnia zbudowanie big wolkie tolkie. :D
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x01 Wake Up Call (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.