Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

2x01 - Slip Of The Tongue » Zakończone Seriale » Californication • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: eLMaQ

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 paź 2008, o 04:43

2x01 - Slip Of The Tongue

Spoiler:




Fajny był ten drugi pierwszy odcinek. Był baaaardzo w klimacie poprzedniego sezonu i baaaardzo w stylu Hanka. Akcja z potocznie znanym "robieniem patelni" była świetna, ja na jego miejscu bym już dokończył, może by wtedy go nie wydała ta laska. Mam tylko nadzieję że to nie popsuje ponownie jego związku. Ich córka fajnie sypie wulgaryzmami, bez żadnego zażenowania, to jest fajne.
We Are The World haiti
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 11 lis 2008, o 12:34

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


Dziwi mnie że tak mało osób ogląda, serial jest mistrzowski, klimat i humor przebijają wszystko, a tutaj pusto na forum :P
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 lis 2008, o 15:24

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


No mnie też to trochę dziwi. Nawet miałem już przestać sam komentować, bo samemu pisać ze sobą jest nudno.
We Are The World haiti
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 11 lis 2008, o 21:20

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


Może ludzie się skuszą jak sezon się skończy, mam znajomych którzy nie lubią czekać na kolejny odcinek, tylko mieć takie ciągi. Gusta guściki jednym słowem. Hmm no faktycznie prowadzić monologi to niezbyt ciekawa sprawa.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2008, o 00:48

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


w sumie to sam często robię sobie maratony, ale seriali które były już tam kiedyś, bo też nie lubię czekać, ale co mam innego robić? Jakbym tak miał na wszystko czekać to bym nic przez rok nie oglądał, a potem wakacje spędził przy komputerze na blado zamiast gdzieś poszaleć. ;p Z doświadczenia wiem że na tym forum wszyscy seriale oglądają na bieżąco a na pewno większość.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 cze 2009, o 08:03

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


Rzeczywiście odcinek był bardzo w stylu pierwszego sezonu i dlatego mi się podobał. :D Świetny Hank, świetna Karen. Tylko zabrakło mi pozostałej obsady - Charli'ego, Marcy, Bill'a. Mam nadzieję, że nie uda im się przeprowadzić do NY. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

maycj

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 27 cze 2009, o 22:35

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


Mi się nie podobało, że od razu w pierwszym odcinku Hank spieprzył sytuację z Karen. Mogliby się nacieszyć sobą chociaż ze 2-3 odcinki, a nie taki klops od razu.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 22 sie 2009, o 18:30

Re: 2x01 - Slip Of The Tongue


Ooj jak dobrze ze wreszcie zdecydowalem sie na obejrzenie 2 sezonu ;) Calkiem niezly klimacik.. i doszedlem do wniosku ze jakby w tym serialu bym Andy z Weeds to bylby megaserial :D
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Slip Of The Tongue
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.