Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2.21 Fin Del Camino » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 7 mar 2007, o 18:03

2.21 Fin Del Camino

Michael widzi T-Baga w oknie, oriantuje się również, że pilnują go agenci. Niespodziewanie spotka Bellicka i Sucre, Sucre prosi go o pomoc. Michael ma pewien plan. Bellick włącza alarm przeciwpożarowy, dzięki czemu T-Bag wychodzi z hotelu, za nim podążają agenci, a oni za nimi. Mahone widzi Michaela i idzie za nim, lecz wtedy napada na niego Lincoln, który widząc nieobecnosć brata na łodzi wyruszył za nim. Michael, Sucre i Bellick podążają za T-Bagiem, udaje im się pozbyć agentów, a później wchodzą za T-Bagiem do pewnego domu. Znajdują tam martwą prostytutkę, a T-Bag ucieka zamykając za sobą drzwi. Udaje im się wyważyć drzwi, a wtedy T-Bag strzela do Bellicka, nadjeżdża policja. Michael i Sucre łapią T-Baga, a Bellick zostaje zatrzymany za morderstwo. Michael postanawia wydać T-Baga w ręce władza, lecz, gdy jadą do ambasady, T-Bag rani Sucre. Michael biegnie za T-Bagiem do domu w puszczy, tam dochodzi do walki. Michael zostawia T-Baga z ręką przybitą do podłogi, a sam odchodzi z pieniędzmi. Michael z łodzi dzwoni do brata, tamten przekazuje słuchawkę Mahone'owi. Mahone żąda pieniędzy i łodzi w zamian za Lincolna.
Trwa proces Sary, zostaje jej zaproponowana ugoda - 12 lat. Kellerman chce popełnić samobójstwo, lecz jego broń się zacina, dzwoni do siostry. Kristine mówi mu, że może jeszcze wszystko naprawić. Kellerman zgłasza się jako świadek w procesie Sary.

by Trish

Data emisji: 26.03.2007
Ostatnio edytowano 19 wrz 2007, o 18:17 przez Klatus, łącznie edytowano 2 razy
See you in another life, brother...
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 27 mar 2007, o 21:35


uuuu, jak dla mnie to jeden z najlepszych odcinków. trzymał mnie w napięciu przez cały czas trwania :)
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 27 mar 2007, o 22:18


OCZYWIŚCIE ten napakowany pajac musiał spieprzyć. Jak ja go nienawidzę. Starszliwie.
Że T-Baga Scofield nie zabije, to wiedziałam. Oczywiste do nieprzyzwoitości. Zbyt idealnym człowiekiem on jest.
Odcinek ogólnie dobry, podobał mi się. Ciekawe, czy Reina-Kellerman miał objawienie już takie ostateczne, czy coś go znów powstrzyma. A motyw z próbą samobójstwa... hmm... taki nijaki.

Huczałam z motywu "gęsiego". T-Bag - "federalni" - M.S. +F.S. +B.B. - Mahone - Burrows. Naciągane przeokrutnie. I tylko T-Bag się zorientował, że idą za nim. Naciągane potwornie.

A retrospekcja z Abruzzim... Wzruszenie i tęsknota ogarnęła mą duszę...
Ostatnio edytowano 27 mar 2007, o 22:20 przez Be Ironic, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 mar 2007, o 22:30


Odcinek nie był najgorszy, przewidywalny to prawda, ale trzymał w napięciu. Wzruszył mnie ma Mahone, który szuka nowego życia. No cóż zbliżamy się do wielkiego(?) finału i niedługo będzie trzeba zacząć odliczanie do 3 sezonu. BTW: Ciekawe ile jeszcze Kellerman pożyje ;)
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 27 mar 2007, o 23:20


dorcik88 napisał(a): i jak fajny ?:P
a no dzieki :P



no fajny fajny :) ale kurcze mógłby Michael zabić w końcu tego T-Baga :D i świetny zwrot akcji w przypadku Alexa i Burrowsa ( kto kogo przykuł do rurki :> ) :) hyhy

btw ile ma być sezonów ktoś wie ? xD

[ Dodano: 2007-03-27, 23:23 ]
Czesiek_PL napisał(a): BTW: Ciekawe ile jeszcze Kellerman pożyje ;)


aż mu w końcu pistolet strzeli :P
Ostatnio edytowano 27 mar 2007, o 23:24 przez buli_tychy, łącznie edytowano 5 razy
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 27 mar 2007, o 23:37


Be Ironic napisał(a):OCZYWIŚCIE ten napakowany pajac musiał spieprzyć.


Jakby ten napakowany pajac nie utukł Mahona to teraz w najlepszym wypadku, Micheal i Sucre zmarli by na punktowe zatrucie ołowiem - a tak jeszcze żyją.

Huczałam z motywu "gęsiego". T-Bag - "federalni" - M.S. +F.S. +B.B. - Mahone - Burrows. Naciągane przeokrutnie. I tylko T-Bag się zorientował, że idą za nim. Naciągane potwornie.


T-Bag wiedział, że za nim idą od samego początku, jakbyś nie zauważyła to to wszystko było ukartowane od samego początku ta cała wyprawa gęsiego.

Dla mnie im dalej idziemy w tą serie tym bardziej przekonuje się o tym kto jest naprawdę geniuszem i bezsprzecznie muszę powiedzieć, że to jest Mahone, rozwala pokolei wszystkie zagadki Scofielda i w dodatku jeszcze bawi się nim jak dzieckiem.

PS Frajerzy (tu myśle o M i S) to było pewne że T-Bag nic nie powie jeszcze jak Micheal do niego mierzy, prędzej by się popłakał a nie strzelił do niego. Jakbym chciał coś od niego wyciągnąć to profilaktycznie strzeliłbym w kolano jakby dalej nic nie mówił to kolejne w końcu by zaczął. Zresztą tak samo powinien postąpić Linc strzał w kolano troche zmniejszyłby zapał Mahona :P
Ostatnio edytowano 27 mar 2007, o 23:40 przez KaruzeL, łącznie edytowano 2 razy
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 28 mar 2007, o 08:41


buli_tychy napisał(a):btw ile ma być sezonów ktoś wie ? xD
3 napewno:P to patrze na ostro sie zakreciło trzeba dzis obejrzec :D

[ Dodano: 2007-03-28, 08:43 ]
Czesiek_PL napisał(a):Ciekawe ile jeszcze Kellerman pożyje
dobre pytanie ...:D
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 mar 2007, o 10:08


KaruzeL napisał(a):PS Frajerzy (tu myśle o M i S) to było pewne że T-Bag nic nie powie jeszcze jak Micheal do niego mierzy, prędzej by się popłakał a nie strzelił do niego. Jakbym chciał coś od niego wyciągnąć to profilaktycznie strzeliłbym w kolano jakby dalej nic nie mówił to kolejne w końcu by zaczął. Zresztą tak samo powinien postąpić Linc strzał w kolano troche zmniejszyłby zapał Mahona

Miałem te same odczucia. Ok, oni nie zabija ,ale skoro Michael nie chce aby T-Bag dalej był na wolności, trzeba było mu na dzień dobry przestrzelić łokieć i puścić wolno. To samo z Linciem, strzał w stope, czy kolano Mahone i byłby spokój...

KaruzeL napisał(a):Dla mnie im dalej idziemy w tą serie tym bardziej przekonuje się o tym kto jest naprawdę geniuszem i bezsprzecznie muszę powiedzieć, że to jest Mahone, rozwala pokolei wszystkie zagadki Scofielda i w dodatku jeszcze bawi się nim jak dzieckiem.

Geniuszy jest 2. Problem w tym że jeden jedzie na wspomagaczu, bez którego nie byłby taki genialny.

Ja ogladajac 2serie zauważam coraz wiecej głupich błedów w planach Scofielda...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 mar 2007, o 10:17


KaruzeL napisał(a):Zresztą tak samo powinien postąpić Linc strzał w kolano troche zmniejszyłby zapał Mahona :P

No dokładnie, napakowany pajac powinien mu ustrzelić którąś kończyne, a nie myśli że ten poutalnie bedzie go słuchał :hah:
Be Ironic napisał(a):A retrospekcja z Abruzzim... Wzruszenie i tęsknota ogarnęła mą duszę...

Nie jesteś sama :] Brakuje mi go w tym serialu.

No i w końcu okazało się, że uwielbiamy przeze mnie Kellerman nie jest taki zły. Tylko niech go nie ustrzelą... :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 28 mar 2007, o 12:04


KaruzeL napisał(a):T-Bag wiedział, że za nim idą od samego początku, jakbyś nie zauważyła to to wszystko było ukartowane od samego początku ta cała wyprawa gęsiego.


Że T-Bag wiedział, a Pan Fantastyczny i Jose Alvaro spacjalnie wysłali federalnych przodem, to się zorientowałam, wyobraź sobie. Ale magiczna trójka nie wiedziała, ze za nimi zmierza JakżePrzebystryĆpun, ten natomiast nie był świadomy, że zmierza za nim Burrows. Brakowało jeszcze, żeby za Burrowsem szedł Kim, za Kimem Kellerman, za nim pani ex prezydent, a za nią duch brata.
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 mar 2007, o 15:02


Tylko jestem ciekaw, jak Kellerman może pomóc Sarze w tym, że otworzyła drzwi więźniom, dzięki czemu uciekli, a potem pomagała im w świecie zewnętrznym?
See you in another life, brother...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 28 mar 2007, o 15:02


alvaro napisał(a):Geniuszy jest 2. Problem w tym że jeden jedzie na wspomagaczu, bez którego nie byłby taki genialny.


Z tego co serial oglądałem to on te piguły łyka przez ta sprawe z facetem w ogródku, jakąs nerwice załapał i wpadł w nałóg. Wcześniej też był zdolnym agentem FBI :)

Be Ironic napisał(a):Że T-Bag wiedział, a Pan Fantastyczny i Jose Alvaro spacjalnie wysłali federalnych przodem, to się zorientowałam, wyobraź sobie.


A to sorka napisałaś że tylko T-Bag się zorientował reszta nie, a ja dopisałem tylko że on nie mógł się zorientować bo on o tym wiedział :) PS To nie byli chyba federalni tylko przedstawiciele tajemniczej Firmy :P

Ej i co będzie na końcu przecież człowieka który uwalnia szefa mafii i głupiego pedofila nie powinni puścić, bracia za to co zrobili powinni wrócić po uniewinnieniu Linca spowrotem do więzienia :P Nie można kolesiowi puścić płazem że teraz połowa więzienia hasa sobie po wolności :) Tak samo Sara, no i co że ktoś zezna co zezna, jak ona złamała prawo bo wypuściła więźniów na wolność.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 mar 2007, o 15:12


Dokładnie. Jednak najbardziej rozwaliło mnie to, że T-Bag nadal ma plecak pełen pieniędzy. Jakoś nie wyobrażam sobie, tego, że go łapią i nie przeszukują, przecież mógł tam mieć bombę, dynamit i bóg wie co jeszcze. Jakby nie mogli wyjąć kasy i napakować gazetami?
Tak samo T-Bag potrafi sobie oderwać przyszytą dłoń, ale wyjęcie noża z drewnianej podłogi jest już wielkim kłopotem.
Od 20 odcinka serial robi się coraz bardziej przewidywalny i słaby.
See you in another life, brother...
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 mar 2007, o 17:14


do Klatusa:
a ja się nie zgadzam z tym że T bag mógł sobie wyciągnąc ten nóż, przecież Michael przybił mu zdrową rękę więc swoją protezą T-bag nie mógł za wiele zadziałać, taką protezą nie chwycisz noża i bo ci się palce nie zginają :)
Ostatnio edytowano 28 mar 2007, o 17:17 przez henet, łącznie edytowano 2 razy
So?
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 mar 2007, o 17:40


O racja. Faktycznie masz rację, ale jak wytłumaczyć to, że T-Bag nadal ma pieniądze?
See you in another life, brother...
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 mar 2007, o 18:49


Klatus napisał(a):jak wytłumaczyć to, że T-Bag nadal ma pieniądze?
no to już jest grubymi nićmi szyte.. w tym wypadku sie z tobą zgadzam :)
So?
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 30 mar 2007, o 21:01


Scena, w której panowie podążają za sobą strasznie mnie rozśmieszyła... Potem Kellerman chce popełnić samobójstwo, broń się zacina, a szanowny Paul przezywa katharsis... Całe szczęście, że żyje, mam nadzieję, że pomoże Sarze...
Bójka T-Baga i Scofielda to przesada... Michael broni się kawałkiem stłuczonej butelki i wygrywa... On, który nie umie się bić... Chyba potyczka z Lincolnem odcinek wcześniej pomogła mu nabrać doświadczenia... xD Nie jest mi już do śmiechu, jak Michael wbija biednemu Bagwellowi nóż w rękę...
Ostatnia scena, w której Scofield wraca ze zdobyczą na statek i woła Linca, tak samo jak tamten wołał go w poprzednim odcinku oczywiście znowu mnie rozbawiła... A Bellick po raz drugi wrobiony w morderstwo przez T-Baga (przynajmniej tak sobie na pewno myśli), :hah:...
Chyba reżyser nie chce zakończyć wątku Sucre w tym sezonie, tak jak to zrobił z C-Notem... Tego nie przeżyje... :(
Mahone... Cóż można o nim powiedzieć... Wierzę w niego i życzę mu powodzenia, we wszystkim co zrobi...
Nie wiem czemu ten odcinek tak mnie śmieszył, ale niektóre momenty były mocno przesadzone... Czekajmy na 22 odcinek, z nadzieją, że będzie lepszy od tego i wyjaśni dużo spraw...
<<

HeroSHI

Postdodano 30 mar 2007, o 21:06

Dziwny odcianek, osobiście nie podobał mi się... :?
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.