Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2.21 Fin Del Camino » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 31 mar 2007, o 19:53

A czemu nikt nie napisał jeszcze o tym, że T-Bag jest nieśmiertelny? :P Ciekawe czy jakby go jakiś TIR potrącił to by też wstał i od razu chodził, bo co tam jakiś zwykły samochód...
See you in another life, brother...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 kwi 2007, o 11:59


On z wiekiem traci tylko kończyny :P pewnie po spotkaniu z tirem odpadła by mu noga, ale dalej odskoczyłby gdzieś w bezpieczne miejsce :P
<<

IGI

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 2 kwi 2007, o 17:29


KaruzeL napisał(a):On z wiekiem traci tylko kończyny

:keep: :faint: :evil:

Mi się osobiście każdy odcinek podoba, bo każdy jest niepowtarzalny :P

Walkę, Michael mógł wygrać bo już nie raz obserwował nawyki T-Baga i do tego jest mądrzejszy, przez co zablokował nóż T-Baga i mógł go dalej bić... :roll:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 2 kwi 2007, o 17:48


Z pewnością, to jak oglądałeś wszystkie walki Mika Tysona, to znasz jego nawyki i też byś go pokonał?
See you in another life, brother...
<<

IGI

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 2 kwi 2007, o 18:47


No ale Michael ... sam nie wiem :P ale bez przesady, że pokonanie T-Baga jest tak samo trudne jak pokonanie Mika Tysona przeze mnie :P Prędzej Michael pokona T-Baga niż ja Tysona :D

I są podobnie zbudowani, i moim zdaniem to po prostu fuks, kto go lepiej (w bardziej bolące miejsce) uderzy...
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 3 kwi 2007, o 16:30


e tam, T-Bag to nie znowu jakiś wielki siłacz. fakt, że jest twardy, ale gorzej byłoby walczyc naprzykład z Bellickiem niż z Theodorem
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 kwi 2007, o 17:56


Ja bym wolał sie bić z wolnym i grubym Bellickiem, niż z nieprzewidywalnym psycholem - T-Bagiem.
See you in another life, brother...
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 10 maja 2007, o 16:43


W pierwszym momencie jak zobaczyłam tą zamordowaną prostytutkę to myślałam,że to Maricruz.


,,Biedny,, Bellick znowu wpadł-jego zachłanność daleko go nie zaprowadzi.W każdym bądz razie nie tam gdzie by chiał.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 wrz 2007, o 18:17


Michael podobał mi się w tym odcinku, coś jednak się w nim zmieniło.
Fakt, że odcinek był zabawny, to ich ganianie się po Panamie i próba zdobywania pieniędzy, gdy wiadomo, że to pułapka [zresztą niby tą wielka pułapką było wrobienie Michaela w morderstwo prostytutki ?].
Swoją drogą to interesujące, że z zamiaru powybijania wszystkich przeszli do współpracy z T-Bagiem i zostawiania mu 5 milionów, tylko po to, aby dobrać się do Michaela.
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.