Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2.20 Two for the Road » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 18 lis 2006, o 20:50

2.20 Two for the Road

After finding an exhausted Michael in the forest Jack and Kate bring him back to the main camp. When finally waking up, Michael has some new details about "The Others." Also, a lovestruck Hurley plans a date for Libby. Lastly, Henry tries to kill Ana-Lucia and now Ana-Lucia wants revenge.
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 22 lis 2006, o 18:32


Ten odcinek, według mnie, był jednym z najlepszych w drugim sezonie, ale również najsmutniejszym ;( . Może zacznę od początku...
Scena z udziałem Any Lucii i Sawyera naprawdę HoT :D , nieźle dziewczyna kombinuje (a raczej kombinowała ;( ).
No i przechodzę do najsmutniejszych momentów tego odcinka :( . A mianowicie zabójstwo Any Lucii i Libby ;( :( ;( . Głupi Michael, jak ja go nienawidzę :evil: . Nie wiem co go do tego skłoniło, co takiego zrobiła mu Ana Lucia i Libby. Mam pewne podejrzenia co do niego, ale poczekam na dalszy rozwój akcji :> . I mam nadzieję, że wszystko się wyda i inni rozbitkowie też go znienawidzą ;D . A ten pomysł by siebie postrzelić, zwalić winę na Henryego i go wypuścić, to już przekroczyło wszelkie granice :mad: . Żebyś jak najszybciej zginął i nie odnalazł Walta - tego ci teraz życzę :what: .
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 23 lis 2006, o 16:18


Ana Lucia to ostra babka, nie przepadałam za nią, dopóki jej nie zrozumiałam, czyli do tego własnie odcinka. potem na lubienie postaci było już za późno :(
Po tym odcinku miałam ochotę rozszarpać Michaela zębiszczami...
Najbardziej żal mi Libby, która zginęła przez przypadek...
Obrazek 4ever love *.*
<<

Juninho_8

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 sty 2007, o 12:34


Mnie po tym odcinku Lost zaczął nużyć i o dziwo z trudem dotrwałem do końca serii. A jak już w ostatnim odcinku zobaczyłem tych rusków, to Amen... Za dużo wątków robią; teraz to już głównie komercha. Wciąż mi żal Shannah, a teraz o dziwo Any-Lucii! A tak jej nie lubiłem :) Ciekawa była babka; zwłaszcza w tym odcinku. Ostra :) Dobrze że wrzucili 4400 zamiast pogubionych.

P>S> Michel jest egoistą! Niech się ten Walt na niego obrazi czy go postrzeli. W końcu to rodzina, nie?
Juninho_8
<<

Dziamdzia

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 21 sty 2007, o 22:29


A mnie Ana Lucia troche dennerwowała...Tzn nie ona sama ale jej sposób mówienia, strasznie mnie denerwował, każde słowo było wypowiadane tak strasznie dokładnie, miała bardzo dokładną mimikę twarzy, która jakoś mnie rozpraszała, aczkolwiek szkoda że się stało co się stało...
<<

Chaciska

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 6 lis 2007, o 20:43

Re: 2.20 Two for the Road


Ja tez nie lubiłam Any Lucii i w sumie bardzo sie ucieszyłam ze zginęła. Szkoda mi natomiast Libby :(
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 sie 2009, o 22:37

Re: 2.20 Two for the Road


Końcówka była OMG i WTF, bo tego się nie spodziewałem. Szkoda mi Any-Lucii i przede wszystkim Libby, bo świetna z Hurleyem była. I pewnie już jej tajemnicy nie wyjaśnią...
Michael zabił... Mam swoje podejrzenia dlaczego i od tego odcinka nie lubie go wogóle (nigdy nie lubiłem zresztą :P).

Sawyer/Ana-Lucia HOT. :p

Prawie uwierzyłem, że Inni są niegroźni. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 sie 2009, o 01:54

Re: 2.20 Two for the Road


Chciało mi się wyrwać słowo na K, ale się powstrzymałem. ;p Ogólnie odcinek ogarnia w całości cały sezon! Szkoda mi najbardziej Libby. Anny Lucii tak sobie bo miała brzydką mordę. ;p A Michaela nigdy nie lubiłem i wg mnie teraz niech zdycha. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2.20 Two for the Road
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.