Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x20 - Blood Brothers » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 kwi 2010, o 23:03

1x20 - Blood Brothers

While Stefan struggles to come to terms with his past, both he and Damon reveal parts of their history to Elena, until she finally learns the truth about how they became vampires. Pearl has an ugly confrontation with Johnathan Gilbert. Damon and Alaric try to find a mysterious invention before Johnathan does. The friendship and flirtation between Jeremy and Anna continues to grow.

data: 29 kwiecień 2010
promo
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 1 maja 2010, o 20:15

Odp: 1x20 - Blood Brothers


Damon to potrafi załatwiać sprawy przez telefon xD
Damon i Elena - Jak starszy brat tak on ją traktuje z leksza i tak się z nią drażni zawsze tekstami jak dzisiaj z krwią szczeniaków Ona się go widać radzi, ufa mu dość.
Damon przychodzi po ciężkim dniu do chaty, siada na kanape i bierze nogi Eleny na swoje kolana, a ona nie ma nic przeciwko

Nie wiem czy to tylko umnie na głośnikach, ale scena, gdy Alaric&Damon team xD wchodza do domu i Alarica atakuje ten chłopak, i za drugim razem jak chce go zaatakować, Damon broni Alarica uderzając tego chłopaka potężnym ciosem, że aż słychać było wystrzał z armaty xD xD ??? Tak potężny cios czy to tylko umnie na głośnikach 5.1 z subuferem xD ?

Historia Salvatorów - oj współczuje ojciec miał na 1 miejscu honor potem dzieci... W sumie wiedział czym będą, ale że ich zabić... No i widać, że to przez Stefana Damon nadal żyje i jest wampirem, no i teraz już wiemy czemu Stefan ma na swoich barkach sumienie za zabójstwa Damona dosłownie... Gdyby nie on wiele osób by żyło... No Stefanek jednak był zły trochę, a teraz pokutuje, a Damon się zabawia...
Teksty odcinka:
Znów piszesz krew Bambi xD xD xD !!!!

Damon i Alaric - tak się skumplowali? Dziwne to jest Damon zabawiał się Caroline, Viki, w pwenym stopniu zabił babcie Bone, a Elena nadal ma bdb stosunki z Damonem - w ogóle Damon sobie dobrze żyje podobnie z Alariciem, przemienił mu żone, zniszczyl życie z nią (wiem ona i tak to sama zrobiła, ale.. ), i doi tego jeszcze go "zabił" gdyby nie pierścień, a teraz sobie jak kumple gadają i popijają piwo i krew xD xD

Ku... no muszą takie końcówki robić ? Isobel niezła laska..
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 maja 2010, o 15:51

Odp: 1x20 - Blood Brothers


Szkoda mi Pearl, lubiłam ją :( no i Harper, miał taki duży potencjał na stanie się fajną postacią. Biedna Anna.
Już wcześniej podejrzewałam, że w przeszłości Damon był takim niewiniątkiem, zresztą było to widać po wcześniejszych retrospekcjach. Ale, że to Stefek go namówił na picie krwi, to się nie spodziewałam. Chociaż on niby też na początku wolał umrzeć niż pić, ale w końcu się napił i to od własnego ojca (!) no i się zachłysnął :P A ten ich tatusiek, współczucia :/ No iw eimy, dlaczego Damon tak gnębi Stefana - Kath kochała go bardziej niż Damona i przemieniła ich obu.
Team Damon&Alaric yay <3
Isobel na końcu wyglądała zabójczo.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 maja 2010, o 17:23

Odp: 1x20 - Blood Brothers


Co za wyrodny ojciec. Ja sobie nie wyobrażam zabić własne dzieci :P I dlatego cieszyłem się jak Stefan go zabił i jeszcze zaczął się rozkoszować jego krwią :D

Ze Stefana jednak nie był taki grzeczny chłopiec kiedyś :D to on zmusił Damona do przemiany. Z drugiej strony do D. nie pasował mi portret dobrego chłopca typu "Wolę umrzeć niż być wampirem" :P

Isobel - piękne wejście :D
trust him... he's a doctor!
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 8 maja 2010, o 11:47

Odp: 1x20 - Blood Brothers


jak dla mnie to dziwnie się słyszy o stefanie jako tym złym
przyzwyczaiłam się do tego że on jest tym ślamazarnym bratem, który ponosi odpowiedzialność za złego braciszka a tu takie rozczarowanie hehe
szkoda mi pearl też ją lubilam, no i biedna ana znowu została bez mamy :(
a drużyna damon i alaric świetna ! :D i ta ich rozmowa przez telefon
odc mało satysfakcjonujący, dużo przeszłośći chociaż to dobrze bo znamy szczegóły ale jestem tego zdania że kath wolała damona bo on dokładnie wiedział jakie wampirzyca ma zamiary a na stefanie robiła te swoje czary mary, facet był pod urokiem więc jestem pewna że jej nie kochał
dobrze że stefan jest znowu sobą bo ta jego depresja była nudna, chociaż liczyłam na jakiś romans między eleną a damonem
a co do isobel-mam złe przeczucia :/
i jeszcze ten wujek hmm on coś ukrywa i to na bank jest mega ważne!
lecę oglądać przed ostatni odc ;)
Supernatural, The vampire diaries
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2010, o 17:08

Odp: 1x20 - Blood Brothers


Wielka tajemnica rozwiązana - wiadomo już jak bracia przemienili się w wampiry. Nie sądziłem jednak, że to Stefan był tym złym i nakłonił Damona do przemiany przyprowadzając mu kolację.
Damon i Alaric na polowaniu xD i to jak siedli przy piwie i krwi i wspominali Isobel xD
Isobel się na końcu pojawiła. Najwyższy czas przed finałem.
John zbiera wampiry i przystosowuję je do życia? Po co?! I jeszcze zabił Pearl i Harpera. Teraz Anna się będzie mścić, a to na pewno nie spodoba się Jerememu. Szkoda bo fajna z nich para :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 gru 2010, o 22:50

Odp: 1x20 - Blood Brothers


Sporo przeszłości w tym odcinku. Dowiedzieliśmy się, że Stefan tak naprawdę był popchnął brata do przemiany. Stefan jednak nie jest taki krystaliczny, jakby sie wydawało. Z odcinka na odcinek pokazuje coraz więcej. :P

Fajne sceny z Damonem i Alariciem. Chłopaki sobie popili - co kto lubi. ;) Szkoda Pearl, bo naprawdę polubiłem tą postać. Jonathan nieźle kombinuje.

Pojawienie się Isobel może wnieść sporo zamieszania. Swoją drogą całkiem fajna babka z niej jest. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x20 - Blood Brothers
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.