Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x13 - Sacrifice » Zakończone Seriale » Lie to Me • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 11:30

1x13 - Sacrifice

Spoiler:


Premiera - 13 maja 2009
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lip 2009, o 01:18

Re: 1x13 - Sacrifice


Tak jak się spodziewałem - finał był o zamachach terrorystycznych. Zdziwiło mnie tylko to że one rzeczywiście były i to udane. Końcówka jednak trochę naciągana, zbyt hollywoodzka, agent w ostatniej chwili zabija zamachowca. Nie podobało mi się tez to że odcinek był zbyt przewidywalny, łatwo można się było połapać że ci chłopacy zostali wrobieni, a potem że to ten bratanek jest za wszystko odpowiedzialny. W poprzednim odcinku było podobnie. Nie znaczy to że odcinek był słaby, ba był jednym z najlepszych. Duże sprawy wypadają efektownie, ale za to te bardziej kameralne są mniej przewidywalne. Mam nadzieje że w drugim sezonie odpowiednio to zrównoważą. I będzie się coś dziać między Calem i Gilian :] No i niech rozwiną postać Lokera. Dla mnie Lie to Me to jedna z najlepszych nowości sezonu, po ostatnich odcinkach powiedziałbym nawet że ciut lepsza od Fringe.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 11 lip 2009, o 00:04

Re: 1x13 - Sacrifice


Finał dobry. Właściwie napisałeś tutaj wszystko co bym mógł napisać gdybym o tym pomyślał :P ze wszystkim się zgadzam. No po za tym, że ciut lepszy od Fringe jest, bo tamten serial porzuciłem już jakiś czas temu wiec jest dużo lepszy Lie to Me jak dla mnie :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 11 sie 2009, o 22:07

Re: 1x13 - Sacrifice


w zasadzie wszystko juz zostało napisane. bratanek byl przewidywalny od samego początku po jego reakcji... Mma andzieję, że 2 sezon będzie utrzymany w podobnej konwencji, bo serial nie ma sobie równych i od czasów O.C. jest jednym zmoich bardziej ulubionych seriali na rowni z GG, Hoosem czy Sue Thomas.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 12 sie 2009, o 14:00

Re: 1x13 - Sacrifice


Cieszę się, że obejrzałam LTM popieram Cześka w 100% (oprócz części o Fringe, bo widziałam jak na razie 1 odcinek :P ), to, że będzie jakaś akcja Cal vs Gillian to widać, a jak nie to po cholerę to pokazywali :P Teraz zostało tylko czekać na 2 sezon :D :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 wrz 2009, o 21:31

Re: 1x13 - Sacrifice


Dobry odcinek, nawet bardzo. Było trochę więcej akcji, trochę wybuchów i terroryści! :P
Też mnie zaskoczyło, że te zamachy były udane. Sprawa prowadzona ciekawe, ale było do przewidzenia, że te chłopaki to też ofiary. Ogólnie podobał mi się klimat odcinka, ludzie, którzy bali się wyjść na ulicę czy do centrum handlowego i ta przestraszona Emily.
Doczekałem się w końcu jakiejś sceny pomiędzy Gillian a Calem, mam nadzieję, że rozwiną ten wątek w drugiej serii oraz cieszę się, że chłopak Rii, Dupree przeżył.
Rzeczywiście, może końcówka trochę zbyt hollywoodzka, ale to można jeszcze zrozumieć.
I na koniec jakoś nie za bardzo trafił do mnie morał przemówienia Cala do Rii w końcówce odcinka.
Jakby nie było, to i tak czekam z niecierpliwością na następne odcinki "Magii kłamstwa". :P

P.S. Jednak z nie zgodzę się z Tobą, Cześku, dla mnie pomimo tych dwóch ostatnich odcinków nadal "Fringe" stoi u mnie nieznacznie wyżej od "Lie to Me". :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 15 lis 2009, o 21:24

Odp.: 1x13 - Sacrifice


ostatnie dwa odcinki bardzo dobre ale ten jak na final za slaby. Liczylem na to ze ktos zginie albo cos. Ale ogolnie to ciekawy byl ten watek.
Nie wiem czy bede ogladal 2 sezon bo jak dla mnie serial jest za bardzo przewidywalny..
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 20 sty 2010, o 12:29

Odp: 1x13 - Sacrifice


Dziwne zakończenie sezonu... Bez jakiś niedokończonych spraw. Wogóle co z tym co oszukał ich i miał być stażystą (nie mam pamięcie do nazwisk, za duzo seriali :) ), miał do wyboru odejście lub bycie stażystą, praca stażysty chyba polega na czymś innym niż to co nadal robi?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 sty 2010, o 17:32

Odp: 1x13 - Sacrifice


A to nie chodziło, że miał mieć pensje stażysty? Niezbyt pamiętam bo jakiś czas temu oglądałem.

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Sacrifice
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.