Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x10 - The Sacrifice » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lis 2010, o 20:42

2x10 - The Sacrifice

Spoiler:


Zwiastun
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 lis 2010, o 17:26

Odp: 2x10 - The Sacrifice


zaznaczę jeszcze, że odcinek pojawi się dopiero za 3 tygodnie - 2 grudnia niestety :(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 gru 2010, o 00:55

Odp: 2x10 - The Sacrifice


Ale odcinek! Mimo, że niektóre postacie zachowywały się głupio to i tak super się go oglądało.
Bonnie nie udało się zdjąć klątwy z grobowca przez co Stefan utknął żeby uratowac Jeremego. No ciekawe jak go teraz wyciągną, będą musili skorzystać z pomocy warlocków.
Elijah i ojciec Luki sa jednak dobrzy?! Małe zdziwko :) Ciekawe o co im chodzi i jaki jest ich większy plan.
Bonnie dała kosza Jerememy - a to wiedźma :)
Fajne sceny między Damonem i Eleną :D
Padłem jak Rose się zwinęła gdy tylko Elijah przybył xD
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 gru 2010, o 13:07

Odp: 2x10 - The Sacrifice


też się zdziwiłem postawą Elijah'a... myślałem, że stoi po stronie Klausa.

Stefan utknął z Kathrine... może być ciekawie :D

Bonnie dała kosza Jeremiemu... może i lepiej bo jakoś dziwnie mi się patrzyło na tych dwoje.
trust him... he's a doctor!
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 5 gru 2010, o 18:03

Odp: 2x10 - The Sacrifice


Spoiler:


nie spoilerujemy w dziale odcinków. Jeśli już to bierzemy wypowiedź w ramkę spoiler jak to jest pokazane wyżej // Tristan
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 gru 2010, o 21:23

Odp: 2x10 - The Sacrifice


Heh, Elijah i warlockowie są dobrzy? LOL. :D Miłe zaskoczenie.
Stefan będzie pewnie niemiłe rzeczy wyrabiał z Katherine. :P Zapowiadają się zabawne sceny między tymi dwojga.
Elijah zaliczył bardzo ładne wejście, a wyrwanie dwóch serc naraz - nice! :P
Bonnie nie udało mi się zdjąć bariery, przez co Stef został uwięziony w grobowcu. A wszystko przez głupka, Jeremiego. :P Wiedziałem, że mu nie uda po prostu wziąć kamienia i wyjść. To byłoby za łatwe. :P
Tyler i Caroline coraz bardziej się zbliżają do siebie. Ciekawe co na to Matt? :P Poza tym ładny instruktaż pozostawił po sobie Mason.
Sceny Rose/Elena i Damon/Elena naprawdę im się udały. :D Świetny był początek, kiedy gdzie Elena wchodziła to spotykała kogoś półnago. :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 6 gru 2010, o 00:08

Odp: 2x10 - The Sacrifice


troche przewidywalnie, np. że Matt przyjdzie do Car i zastanie ją z Tylerem albo że Jeremy będzie próbował bohatersko zdobyć kamień

sceny Damon/Elena świetne, pełne emocji, tylko to okropne coś co Damon robi z oczami :/ jak nimi łypie, w 1 sezonie tak nie robił albo nie zwracałam uwagi :P sama Elena trochę męcząca z tym poświęcaniem siebie

postawa Elijaha na plus, zaskoczenie

Stefek z Kat w grobowcu, oj będzie gorąco :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 gru 2010, o 21:18

Odp: 2x10 - The Sacrifice


Stefan zamknięty! ha! cudnie! więc będzie więcej Elena/ Damon :D :D :D chyba, że Elena ciągle zrozpaczona będzie chciała ratować Stefana...
Olina, zgadzam się, Elena męcząca :P
Bonnie/ Jeremy, ble xD
Damon/Elena :D ahohah :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 19:47

Odp: 2x10 - The Sacrifice


Ooo pomoc od Elijaha i czrowników. Miłe zaskoczenie.

Bardzo podoba mi się wątek Caroline i Tylera. Fajnie sceny jak Tyler coraz więcej się dowiaduje i uczy się przetrwać, a Caroline go wspiera. Kibicuje im, mam nadzieje że niedlugo zostaną parą!

Jeremy chciał pomóc, a wyszło jak zwykle... Stefan zamknięty z Katheriną. Będzie to wyzwanie dla niego.

Uwielbiam tego kochającego brata i Elenę drania. To, jak się o nich troszczy, a z drugiej strony bez wahania potrafi zabić jest naprawdę fajne. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x10 - The Sacrifice
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.