Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 gru 2007, o 12:29

1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate

PREGNANCY REPORTED ON GOSSIP GIRL - Gossip Girl takes pleasure in reporting that Serena van der Woodsen was spotted buying pregnancy tests. Of course, on the Upper East Side, the truth is often even juicier and more scandalous than the gossip, and this time is no exception.


zdjęcia: klik
promo CTV: http://youtube.com/watch?v=4KsfKCfnovA
promo CW: http://youtube.com/watch?v=Ih8aFUl16uc
sneak peak 1: http://youtube.com/watch?v=J2z6iOL_bgQ
sneak peak 2: http://youtube.com/watch?v=tcZ1-X59_7M
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 9 sty 2008, o 19:30

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Właśnie obejrzałam ! powiem jedno chyba najsmutniejszy jak dla mnie odcinek GG.

Biedna Blair, szkoda, że to się wszytsko tak potoczyło, ale z drugiej strony jestem szczęścliwa, bo wiem, że wyciągnie ona z tego wnioski i ułozy swoje życie od nowa...

Na Jenny bardzo się zawiodłam w tym odcinku... nie chodzi mi o to co powiedziała N, ale o to, że trzyma się z tymi "przyjaciółkami" Blair... Miałam nadzieję, że pójdzie z jej zastępczynią, ale cóz pomyliłam się...

Chuck zachowal się żle w tym odcinku, ale co do tego smsa odrobinke go rozumiem, tzn Blair nie jest swięta i cały czas chciała tylko zachowac swój wizerunek nie patrzac na innych, to mnie troche w niej deneruje, ale myślę, że jest na dobrej drodze

Dan i Serena... w tym odcinku ich sceny były naprawdę świetne, szczególnie ta ostatnia, zakochałam się w niej

No i jakże bym mogła zapomnieć o ostaniej scenie S i B... chyba najlepsza ich w serialu, tzn. naprawde pokazano ile dla siebie znaczą, coś wspaniałego. Cieszę się, ze S nie pozwoliła B odlecieć.

Ogólnie odcinek smutny, ale wiele się po nim zmieni i cieszę się z tego :)



*Sorki, że wklejam swoją wypowiedz z innego forum, ale tak się napisałam i nie chcę mi się drugi raz pisać praktycznie tego samego tutaj
<<

Fringilla

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 9 sty 2008, o 19:47

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Z pewnoscia odcinek smutny, w koncu Blair zawalil sie swiat. Aczkolwiek wg mnie nalezalo jej sie to w 100%, sama sie o to prosila. Do Jenny zadnych pretensji nie mam, panna Waldorf potraktowala ja jak smiecia. Zemsta jest slodka :p A to, ze mimo wszystko imponuje jej to srodowisko- nie ma sie czemu dziwic, widac, ze sie wahala, ale jednak podjela taka, a nie inna sytuacje. Jej prawo :P Chuck, Chuck.. Podobna sytuacja jak z Jenny. Zniosl i tak bardzo wiele, a jej ostatnie, triumfujace ^^ slowa sprawily wszyscy wiemy co :P A to, co uslyszala od niego Blair pod koniec odcinka- rowniez w pelni rozumiem i usprawiedliwiam. Nie mozna najpierw kogos kopac, by potem przyjsc jak zbity pies i oczekiwac pocieszenia. I troche wiecej ambicji, B :P Nauczka idealna. Gdyby Blair nie upokarzala innych taka sytuacja nie mialaby miejsca. A tak- bolesny upadek z tronu. Mnie za to mimo wszystko zdenerwowala Serena, jest zbyt ofiarna, zbyt dobra. Tez zostala zle potraktowana, ale milosierna samarytanka dalej trwala. Okej, przyjazn przyjaznia, ale bez przesady. I tylko o przejaskrawienie mi chodzi..
Naprawde szkoda, ze tak sie konczy ostatni odcinek przed dluuuga przerwa. Jestem takze ciekawa jak sie to wszystko dalej potoczy, bo nie widze szeroko otwartej furtki dla Blair i Chucka. Nie po czyms takim. Dla BN takze. Tylko zwiazek SD trzyma sie dobrze, a mogliby juz troche namieszac. W kazdym razie ciekawe jak rozwiaza ten problem scenarzysci.. Zegnaj GG pewnie jeszcze na dlugo :/
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 9 sty 2008, o 21:01

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Co do Jenny to po prostu myślałam, że wybierze inną drogę... szczególnie, ze była tak samo traktowana jak tamta dziewczyna, ale cóż wybrała co chciała,a tak w ogóle to i tak jej nigdy nie lubiłam za bardzo :P

a to z Blair to też tak jakby zgadzam się z toba, może i upokarzała innych, ale nie można zapomnieć, że w tym środowsku każdy jest taki sam prawie, i te jej "przyjaciolki" tak samo traktuja innych, tyle, ze dla B stało sie dobrze, bo mam nadzieje, ze wyciagnie z tego wnioski, zreszta juz to pisalam :)

aaa i jeszcze C, w sumie no miał powód, żeby tak postąpić, ale on też całkowicie bez winy nie jest. Takie jest moje zdanie :)
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 9 sty 2008, o 21:25

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Znaczy no coz szczeka w dol jak Chuck nagle poweidzial ze on nie chce Blair no coz friend or girl.
Ogolnie odcnek ciekawy nawet cos wiecej tylko przynudzajace sceny D i S ble nuuuuuuuuda.
<<

andziaaa1987

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 9 sty 2008, o 23:27

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


wg mnie Chuck nadal czuje coś do Blair... a powiedział to, co powiedział chyba nawet nie ze względu na Nate'a, tylko dlatego, żeby pokazać Blair jak on sam się czuł kiedy ona postąpiła podobnie w stosunku do niego. chciał ją zranić, ale mówiąc te wszystkie rzeczy nie umiał jej nawet spojrzeć w oczy... co do Blair... nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, czy te flashbacki miały znaczyć, że B zaczyna rozumieć, że tak na prawdę zależy jej na C?

btw co to za piosenka była w scenie kiedy B chodzi sama po NYC i w końcu spotyka się w barze z C?
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 10 sty 2008, o 00:46

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


strasznie dramma ten docinek.. ale i tak mi sie baaardzo podobal..

zaskakujaco szybko sie roznosza plotki w ich swiecie.. ja bym nei mogla w takim swiecie zyc.. chyba mam za slaba psychike na to tak mysle..

pisk jenny wspanialy.. i w ogole wsyztskie sceny w ich domu.. uwielbiam te ich dialogi rufus/jenny/dan.. tak jak w tym odcinku z ta randka rufusa oni sa wprost cudowni razem best triangle ever ;P

na schodach.. wsyztskie odzucaja jenny - tzn. wlasciwie blair a na koniec odcinka nagle jenny jest jedna z nich.. ale zawiodlam sie na little j. myslalam ze pojdize z ta alice czy jak jej tam do biblioteki, ze sie z nia zaprzyjazni a nie pojdzie z tymi zdzirami.. one tam sa wsyztski po jednych pieniadzach a j. staje sie jak one.. eh.. szkoda slow! little jenny! pomysl czasem sama!

chuck jak stal na dzidzincu i patrzyl na nate'a z blair.. kurde jak on ja kocha.. i na koniec w tym barze jak jej mowil ze skusila go tylko jej czytsoc.. a taka jest prawda ze dlaej ja chce, kocha ale chce zeby ona cierpiala tak jak on cierpi przez nia..

dan i te jego podchody zeby powiedziec "i love you' " i jak ten facet zlapal te kartki i powiedzial to samo serenie taki speszony i juz nic nie chcial powiedziec on jest taki sweet ciamajdowaty..

nate i jego prosba do blair o wizyte u ojca.. jestem z niego dumna

a rufus i jego nowe kolezanki dobrze, niech chlopak ma cos z zycia.. zyczemu jak najlepiej.. brakowalo mi lilly w tym odcinku choc czuje ze juz nie bedzie tak fajnie jesli nei bedzie sie nic dzialo miedzy nia a rufusem

blair& test: 'i command myself not to be pregnant' ona jest swietna.. i ta radosc sereny na ulicy

kolejna zawiesc na jenny ze powiedziala to anteowi.. moze i blair sie cos nalezalo za to co robi ale bez przesady.. ja bym takiego czegos nigdy nei zorbila najgorszemu wrogowi.. myslalam ze ona predzej pogada z blair niz powiem to nateowi.. eh..

rozmowa erica z serena sweet wiecej takich scen brother/sister!

strasznie mi zal blair.. wiem ze troche jej sie nalezalo ale to juz przesada.. poplakalam sie jak przyszla do domu i o ta francje do mamy zpalakana.. buu... ale dobrze ze serena ja uratowala!!! best friends forever!

i serena pzyszla do dana.. to wymienianie powodow mi sie kojarzy z oth i z filmem 10 things i hate about you (zakochana złośnica) ale i tak zawsze jest to slodkie

minusy:
- to zachowanie jenny przez caly odcinek w zasadzie (oprocz scen w domu humpfreyow) bleeh..
-brak lilly
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 sty 2008, o 00:53

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Mimo, że cały odcinek był całkiem niezły, to ostatnia scena była tandetna.

Blair dostała za swoje i bardzo dobrze; mam tylko nadzieje, że kolejnych odcinkach nie będzie czegoś w stylu 'spektakularny powrót queen B. na tron' :|
Ale najgorsze z jej zachowań to zachowanie wobec Sereny - to jest przecież jej przyjaciółka! Ok - można się kłócić itp. ale Blair traktuje S. z góry jako swojego wroga - jakoś mało przyjacielskie mi się to wydaje :P

D/S - całkiem cute, choć bardziej zwróciłam uwagę nie na D/S a na rewelacyjne ubrania jakie miała w tym odcinku S. Zawsze ma fajne, ale w tym odcinku wyjątkowo ;)

Chuck - widać, że nadal czuje coś do Blair, ale absolutnie mu się nie dziwie, że postąpił, jak postąpił - ktoś musiał pokazać Blair, jak czują się ludzie, których ona traktuje jak np. Chuck'a.
Parę C/B widzę w coraz ciemniejszych barwach, ale nadal liczę, że w kolejnych odcinkach do tego dojdzie ;)

Jenny - nigdy jej w zasadzie nie lubiłam, i nie zależy mi na jej postaci, ale musiała czuć się dobrze, jak się odegrała dla Blair :D

dzikuskaaa napisał(a):pisk jenny wspanialy.. i w ogole wsyztskie sceny w ich domu.. uwielbiam te ich dialogi rufus/jenny/dan.. tak jak w tym odcinku z ta randka rufusa oni sa wprost cudowni razem best triangle ever ;P

O tak, te sceny były boskie - spojrzenie i przenosiny Jenny razem z krzesłem :hihi:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 10 sty 2008, o 01:16

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


aja napisał(a):rewelacyjne ubrania jakie miała w tym odcinku S. Zawsze ma fajne, ale w tym odcinku wyjątkowo


tez zauwazylam.. cudowne byly te ciuchy! i dodatki tez :)
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 sty 2008, o 14:38

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Najfajniejsze w odcinku były sceny S/D, brakowało mi ich takich, i brakowało mi takiej Sereny.

Z Blair przynudzali, jak chodziła od jednej do drugiej osoby, które mają ją gdzieś, a olewała Serenę. No i scena B/C, cieszę sie, ze ją tak potraktował, ale ogólnie ja już od dawna nie widzę w nich niczego, czym by się można zachwycać, właściwie chyba scena w limo była jedyną, gdzie mieli jakąś chemię, a potem to się z odcinka na odcinek robi coraz nudniejsze.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 10 sty 2008, o 15:51

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Trish napisał(a):właściwie chyba scena w limo była jedyną, gdzie mieli jakąś chemię, a potem to się z odcinka na odcinek robi coraz nudniejsze.


a w Hi Society! na samym poczatku odcinka jak chuck byl u blair i na lozku sie calowali i w ogole i nate przyszedl zaprosic blair na bal? jak dla mnie ta scena byla swietna i pokazywala chemie midzy nimi.. i tak smao potem na przymiarce garnituru jak blair przyszla taka uradowana ciagla pisala z chuckiem.. a nate:who are you and what did you do with blair waldorf?! moim zdaniem do 10 odcinka byla miedzy nimi che mia.. a teraz widac ze chuck ciagle cos czuje.. tak jak na nia spojrzal jak wyszla pz tego baru po tym jak ej powiedzial ze liczyla sie dla niego tylko jej czystosc i teraz juz nie widzi powodu dla ktorego ktokolwiek by ja chcial.. albo na dizedzincu jak sie calowala blair i nate a chuck patrzyl zza slupa.. on ja kocha! dla mnei to jest wyrazne :)
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 sty 2008, o 16:31

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Ja sobie zdaję sprawę, że wy tam widzicie niewiadomo co, ale ja tego po prostu nie widzę. Tak samo jak nie rusza mnie zbytnio para R/L. Jeśli chodzi o ten serial, to akurat jestem wybitnie za tymi parami mającymi mniejszą liczbę shippersów, zresztą nie mam też tutaj też takiej pary, którą bym bardzo przeżywała, tak jak niektóre pary z innych seriali. No chociaż może bym przeżywała, gdyby D/S mieli jakieś poważniejsze problemy ;)

A przy okazji wiecie może co to za piosenka, podczas sceny S/B na pasie startowym, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć ?
<<

oth_girl

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 11 sty 2008, o 19:37

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Zycie Blair zawalilo sie w jednej chwili i chociaz nie dziwie sie Chuckowi,ze po tym co mu zrobila to potraktowal ja tak jak potraktowal,to liczylam ze przytuli ja lub powie cos na pokrzepienie natomiast on ja dobil;/Jeszcze dluuga droga do ich pogodzenia sie niestety.Wie ktos cos o nastepnym odcinku?Kiedy bedzie i czy w ogole bedzie w zwiazku z tym strajkiem??Serial zakoncza juz teraz czy bedzie dalej emitowany??
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 11 sty 2008, o 23:46

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Mowa o 28 ale nie wiadomo przez strajk scenarzystow. Czy cos takiego.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 sty 2008, o 00:13

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Dziś, po dwutygodniowej przerwie, wróci na antenę stacji CW serial "Gossip Girl" (Plotkara). Dla fanów tej serii będzie to przedostatnia szansa na zobaczenie nowego epizodu pierwszej serii.
Dzisiejszy odcinek - będący jednocześnie dwunastym w pierwszej serii - nosi tytuł "School Lies". To przedostatni epizod, który udało się zrealizować przed wciąż trwającym strajkiem scenarzystów amerykańskich.

Za tydzień zostanie wyświetlony odcinek "A Thin Line Between Chuck and Nate", który jednocześnie ma być finałem pierwszego sezonu "Plotkary".


Artykuł z 2 stycznia 2008

Źródło:ShowTv.pl
trust him... he's a doctor!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 sty 2008, o 10:55

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Najlepsze zdecydowanie były sceny Sereny i Dana - nie nudne, ale takie prawdziwe, szczególnie kiedy Dan mówił, za co kocha Serenę, aww :roll:

Czyżby Rufus znalazł sobie inną kobietę na pocieszenie? ;) W sumie dobrze, ile może czekać na Lily, w końcu ona wybrała inną drogę, nawet ślub jest w planach..

Blair - no cóż, oberwało jej się i przede wszystkim - należało jej się. Za to jak potraktowała Jenny, dosłownie - jak śmiecia. Ona naprawdę się uważała za lepszą od wszystkich :/ To jak wypomniała wszystko Serenie, że niby to kim to ona nie jest, wcale się nie dziwię, że Serena wyszła, aż dziw, że wróciła. BC mnie w tym odcinku jakoś w ogóle nie wzruszyło, fajni byly w samochodzie i w odcinku późniejszym, a od czasu powrotu Nate'a do Blair ich stosunki są jakieś dziwne i szczerze mówiąc obojętne mi już, czy będzie BN czy BC, czy cokolwiek innego.

Jenny - wcale jej się nie dziwię, że powiedziała o Chucku. Za takie traktowanie i upokarzanie.. Nie podoba mi się jednak, że ma zadatki na stanie się nową Blair, jakby już zapomniała, jak to jest być po drugiej stronie. Jeszcze jej się nóżka podwinie ;)
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 12 sty 2008, o 22:13

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate


Trish napisał(a):A przy okazji wiecie może co to za piosenka, podczas sceny S/B na pasie startowym, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć ?


Pewnie już znalazłaś, ale i tak podam stronkę na której jest spis wszytskich utworów, które były w GG http://www.gossipgirl.tv/gossip-girl-music.html
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 19 sty 2008, o 20:12

Re: 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate

Hmm, tak z ciekawości, kiedy kolejne odcinki GG będą emitowane ?? :)
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x13 - A Thin Line Between Chuck and Nate
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.