Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x10 - The Moment Of Truth » Zakończone Seriale » Merlin • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 lis 2008, o 00:57

1x10 - The Moment Of Truth

Spoiler:


Premiera: 22 listopad 2008
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 lis 2008, o 21:00

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Merlin i Arthur xD Ci chłopcy są genialni razem, naprawdę nie sądziłam, że zbytnio polubię ten serial, ale dzięki nim dwóm go pokochałam ;) Ich pożegnanie i Arthur stwierdzający, że Merlin był najgorszym służącym jakiego miał i potem ich nocna rozmowa i Arthur z tą stopą xD Do tego relacja Arthura z Morganą, jej komentarze o tym, że nadal nie umie się sam ubierać i o tym, że go pokonała, lovely :) Plus Arthur i Gwen, wciąż nie mogę dojść do tego czy twórcy planują dla nich jakąś historię miłosną czy nie, ale gdy nazwał ją Guinevere ciężko było sobie wyobrazić że tak się nie stanie ;)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 lis 2008, o 03:25

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


odcinek trochę nudny. Wątek główny znowu został zduszony ...
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 lis 2008, o 10:39

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Ale tu nie ma takiego wątku głównego, który musi być prowadzony z odcinka na odcinek, każdy odcinek ma raczej swój wątek przewodni, a jak mam nadzieję sezon zakończy się tym, że Arthur zostanie królem :P
Poza tym po co komu jakieś wątki główne, kiedy ma się Arthura i Merlina? xD Zresztą i tak podstawą tego serialu są relacje pomiędzy nimi dwoma, plus my fanki slashu kompletnie zgłupiałyśmy na ich punkcie, więc jest genialnie :D Tak jak dla większości fanów serialu to był dla mnie najfajniejszy odcinek jak do tej pory :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 lis 2008, o 12:57

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Trish, to Ty może pozapraszaj tych wszystkich fanów Merlina na nasze forum co? ;p

Najlepszy odcinek ever! Tai się nie zna. ;p

Więź między Arturem i Merlinem jest wielka i widać ją gołym okiem, niemogę się już doczekać jak Artu zostanie królem a Merlin w końcu się ujawni.

Co do tego wiaterku, liczyłem na lepszą magię. ;p
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 lis 2008, o 17:17

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


LOL mówię o zagranicznych fanach, znam chyba tylko jedną dziewczynę z Polski, która ogląda ten serial :P

Co do magii to się zgadzam, też liczyłam na coś więcej, ale za to mieliśmy bardzo fajną sztuczkę nad ogniskiem, właśnie takich rzeczy chciałabym więcej widzieć :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 gru 2008, o 17:44

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


AAAAA! Joe! AAAAAAAaaa!
*uspokój się Agata, uspokój* xD

i ten, co jak co, ale Gewn z Arturem nie chcę xD ja wiem, że Artur jest wspaniały ze wszystkimi, ale najmniej właśnie z Gwen (wiem! legenda! screw legende) xD

HHAHAHA! nocna rozmowa Merlina z Arturem była boska, ta stopa mnie rozłożyła totalnie :D
I Morgana ratująca tyłek Arturowi, awww :)

Merlin się ujawnił, finally! nie ma przed chłopcami tajemnic.
W ogóle cały odcinek był awwwwwww i chce takich więcej :P
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2008, o 18:10

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


No to będziesz miała więcej. ;p Ale szkoda że już na dobre Merlin się nie ujawnił i że Artur go nie zaakceptował...
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 gru 2008, o 21:33

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Ten serial jest tak bardzo NIE oparty na legendzie, że miałam nawet nadzieję, że nie sparują Arthura z Gwen, ale jednak nie, są takowe plany :P Czego zresztą ten odcinek był zapowiedzią.
Ale to nie ważne, bo to właśnie po tym odcinku kompletnie straciłam głowę dla mojego shipu i tego serialu xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 gru 2008, o 21:50

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Załamuje ręce :D nie chce G/A! piszę protest xD :D
No, ale najpierw niech skończy sie pierwsza seria a potem zajmę się tym czego nie chcę w drugiej :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 gru 2008, o 22:21

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Ja widzę to bardziej jako plany gdzieś na serię hmm... 5, skoro oni się nawet nie spieszą z zabiciem Uthera :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2008, o 22:26

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Mogliby tych serii tyle nie robić, tylko sezony po 22 odcinki robić, no ale rozumiem, serial z UK. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 gru 2008, o 19:09

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Fajną matke ma Merlin. Odważna, waleczna i miła. :D
Dobrze, że ten Will sie poświęcił dla Merlina.
Arthur jednak naprawde lubi Merlina, jeśli z nim poszedł. Czekam aż zostanie królem. :D
ALE... pare nieścisłości... Na Merlina jechał gość na koniu, Will go strącił, Merlin sie odwrócił a konia nie było. xD
Była jeszcze jedna taka sytuacja ale już zapomniałem. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 gru 2008, o 01:56

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Świetny odcinek! Jeden z najlepszych. Merlin z mieczem był świetny i jak go opisał - "taki mieczowy" :D Plus za Morgane i gwen, wszyscy moi ulubieni bohaterowie się pojawili :] Nie wyobrażam sobie pary A/G ale za to chciałbym Morgane i Merlina - to by było coś :] Żałuję tylko że Artur nie dowiedział się kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za tą trąbę. od początku sezonu czekam aż dowie się on o umiejętnościach Merlina i doczekać się nie mogę... Wielki plus za bitwę - tego właśnie mi brakowało. Mam nadzieje że na sesone finale szykują coś wielkiego :]
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 gru 2008, o 15:39

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


Czesiek_PL napisał(a):Morgane i Merlina - to by było coś :]

I to się właśnie nazywa crack, bo mi się takowa para kompletnie nie widzi. Mimo wszystko zawsze gdy o nich myślę przypomina mi się taki fanfic o czasach before the Epic Orgies, gdzie Merlin stwierdza, że Morgana jest the best cuddler :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 gru 2008, o 16:08

Re: 1x10 - The Moment Of Truth


yaaay, odcinek był świetny, o wiele lepszy od poprzedniego :D
I zgadzam się z większością tego co Trishy powiedziała na początku. Arthur i Merlin+ stopa Arthura :D to bylo takie cuuute :D :D :D
no i o tym samym pomyślałam jak Arthur nazwał Gwen Guinevere'ą :D
A w ogóle to zbierało mi się na płacz jak Will umierał, bo mi się Skinsy przypomniały za bardzo.
Morgana i Merlin? blee, oni nic a nic do siebie nie pasują, już ciekawiej mogłoby być Gwen/Arthur :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:

 


  • Podobne tematy do 1x10 - The Moment Of Truth
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.