Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x07 - Victor, Victrola » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 lis 2007, o 19:29

Re: 1x07 - Victor, Victrola

Nate - coraz bardziej mnie do siebie zniechęca

Blair i Chuck - fajna para ale nie wydaje mi się żeby w kolejnych odcinkach ten wątek był kontynuowany, chociaż kto wie

Serena/Dan - cute :) a sny Dana - troche dziwaczne

Vanessa - ma dziewczyna wyczucie czasu ( Dan musiałby chyba zamontować kraty w oknie :D )

Ogólnie odcinek fajny ale były lepsze :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 lis 2007, o 21:43

Re: 1x07 - Victor, Victrola


bluevein napisał(a):Awww, końcówka nie mogła być bardziej boska :P

Końcówka była przeboska. Tak strasznie cieszę się, ze Josh zdecydował się na ten wątek, bo Blair i Chuck są genialni razem :D Awww *_*

A scena Lilly/Rufus z tymi światełkami była niemalże identyczna jak scena Ross/Rachel z Friendsów ;)

W ogóle nie mam już o czym pisać, bo w pamięci utknęły mi tylko sceny Blair/Chuck :P

btw, widać, że ta para ma dużo fanów, skoro powstała już strona http://blairandchuck.com/ ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 9 lis 2007, o 15:34

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Odcinek w sumie jako całość nie był jakiś nadzwyczajnie fajny, ale Blair i Chuck sprawili, że jak dotąd to był mój ulubiony odcinek. *sigh* Mają niesamowicie duzo chemii! Wszystkie ich sceny były świetne, ta pierwsza w klubie, jak Blair powiedziała Chuckowi, żeby sie nie martwił, bo spodoba sie kulb jego ojcu. Potem oczywiście te sceny z klubu, gdzie balir tańczy, co było boskie i oczywiście ostatnia scena w limuzynie, która była najgorętszą jak dota sceną z całego serialu.:) Naprawdę wyglądali razem idealnie. Wcześniej jakoś bardzo za nimi nie byłam i za Chuckiem tez raczej nie, ale ten odicnek wszytsko zmienił:D I te efekty sepii mi się podobały, o i była cudna piosenka Sum 41 "With you". Super.:)

Co do innych...

Nate nudzi mi niezmiernie. Wygląda jak Ken, który dopiero co wyszedł z kąpieli. Mam nadzieję, ze już w końcu postawi na swoim i nie będzie na nowo wiązał się z Blair, tylko dlatego, ze jego tata tak chce.

Dan i Serena byli słodcy. Lubię ich.

ta ostatnia scena Lily i Rufusa była śliczna:) Ale masz rację Aja, ze trochę Friendsami zaleciało.
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 9 lis 2007, o 16:02

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Ostania scena była na tyle boska,że przyćmiła całą reszte tak więc zaczynam od niej...
B&C pasowali do siebie idealnie,czuć był między nimi chemie...no i jeszcze to,że C. nie rzucił się na nią przy pierwszej okazji,a spytał się czy jest tego pewna. Oj widać ,że mógłby ja pokochać,już wcześniej w wielu scenach widąć było jak na nią patrzy...Tylko,że B. pewnie się nie będzie chciała przynać,że coś do niego czuje...

No i mam nadzieje,że skoro tyle już zmienili,to nie będą sie bali bardziej odejść od książek.Oby. Bo ja chce B/ C :P

Ale się uśmiałam z wyobrażen D. ale się biedny chłopak stresował :P I w końcu nie wiem czy doszło miedzy S. i D. do czegoś czy nie...w każdym razie ładnie wyglądali,lubie ich.

Mama S. i tata D. też wyglądali fajnie ,niech się umówią ze swoimi dziećmi na podwójną rankde :P

Oj i Nate mnie tu wkurza,jest taki bezosobowy i plastikowy...
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 lis 2007, o 17:24

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Beti napisał(a):o i była cudna piosenka Sum 41 "With you".

Piosenka też mi się strasznie podoba. Odkąd ją usłyszałam slucham jej non-stop ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 lis 2007, o 18:42

Re: 1x07 - Victor, Victrola


ja też jej słucham non-stop, na nowo polubiłam sum41 xD
Want your bad romance.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 9 lis 2007, o 18:49

Re: 1x07 - Victor, Victrola


ja slucham non stop Soho Dolls - Stripper boze jak ja kocham B/C
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 9 lis 2007, o 18:54

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Ja równiez na okrągło słucham With me:D Słuchałabym Soho Dolls też, ale nie moe nigdzie znaleźć:( Byłabyś tak miła Anett i zamieściła na ysi albo gdzies tą piosenkę?? Plizzz:)
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 9 lis 2007, o 19:28

Re: 1x07 - Victor, Victrola


suuuuuuuuuper odcinek xD xD
Patia <3
Obrazek
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 10 lis 2007, o 00:20

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Odcinek boooski. Omg, to co jest między Blair a Chuckiem! <3 A ostatnia scena była w ogóle świetnie zrobiona.
Nate mnie nie nudzi. Może dlatego, że jestem fanką jego wyglądu, a poza tym ma w sobie jakiś taki tragizm i nieszczęście ;)
I marzy mi się dostanie do garderoby tego serialu.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 lis 2007, o 00:39

Re: 1x07 - Victor, Victrola


aja napisał(a):
Beti napisał(a):o i była cudna piosenka Sum 41 "With you".


"With me" ;)

Odcinek mógł być, ale scena końcowa świetna, no i Sum 41... *sigh* ale myślę, że Blair w ogóle nie (albo po bardzo długim okresie) zacznie traktować poważnie i zauważy, że też coś do niego czuje itd...ale z 2. strony zna Chuck'a chyba za dobrze... ;) ale Chuck zachował się jak gentleman - Are you sure? :) Chuck w książce by się pewnie nei spytał. LOL

D/S - fajni są razem, śmieszne było, jak cały czas ktoś im przeszkadzał. Ich scena na koniec była urocza, ale taka zbyt idealna...sny Dan'a były dziwne, ale w tym śnie z S i N, Dan był komiczny. :P

L/R - scena była fajna, trochę szkoda, że przyszła do niego, tylko dlatego po tym, co Chuck powiedział. no i ta scena taka friends'owa. :] Wydaje mi się, że zanim oni będą razem, to trochę czasu minie, bo pewnie jeszcze żona wróci...

Nate - no comment... :/
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 10 lis 2007, o 10:29

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Tu masz cala plytke soho dolls.
http://rapidshare.com/files/59395632/so ... tmlogolnie cala plyta w podobnych klimatach.
a tu tylko ten jeden utwor
http://www.sendspace.com/file/64ft9p

Nie wiem czemu ale jak po raz kolejny ogladalam scene kiss to przypomniala mi sie scena z 1x03 kiedy Chuck jest u Blair i mowi to twoje lozko a ona na to wyjdz a on odwdzieczysz mi sie innym raZem. Po 2 jejku on zawsze umial powiedziec o niej ze jest najpiekniejsza i najcudowniejsza a to mile.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 10 lis 2007, o 14:14

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Paulina napisał(a): no i ta scena taka friends'owa. :]


O właśnie, z Rossem i Rachel mi się skojarzyła, b. sympatycznie :D
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 12 lis 2007, o 20:49

Re: 1x07 - Victor, Victrola


No to teraz moje wrażenia po tym odcinku
...::Blair&Chuck::... cud miód . Świetna by była z nich para...
...::Dan::... starsznie mnie wkurzały te jego sny !!!!
...::Rufus/Lily::... bardzo do siebie pasują, a te światełka to całkiem fajny pomysł
...::Nate::... niby taki niepozorny a tu prosze jak załatwił ojca.
...::Vanessa::... Wyczucie czasu to ona ma...xD
I jeszcze ten jej sposób wchodzenia do domu Dana....

Podobała mi się ta nutka jak tańczyli w tym klubie była cudowna po prostu
I jeszcze ta z końca odcinka była fajowska.
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 13 lis 2007, o 12:32

Re: 1x07 - Victor, Victrola


Amazing, amazing *.* tak cudownego odcinka, jak do tej pory, chyba jeszcze nie było, wszystko było perfect :D

D/S i wystrój jego pokoju [ te świecie *__*] R/L :D no i oczywiście B/C <33 żeby tylko, nie spieprzyli tego co się między nimi dzieje. Ostatnia scena w limuzynie była piękna *.* to przejście do ujęć jak ze starego filmu, było mistrzowskie *__* i ten podkład muzyczny <33
Btw, Blair na scenie w Victroli wyglądała niesamowicie. :oops: ;D

Jeśli chodzi o Nate'a to dobrze, że wydał ojca, musiał to w końcu zakończyć.

Genialny odcinek. :D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 14 lis 2007, o 20:59

Re: 1x07 - Victor, Victrola


uuaa zaczyna sie robic goraco.. :) przyznacie mi racje?

juz nie zwracam uwagi na to ze serial calkowicie odbiega od ksiazki, traktuje ten serial jako cos innego niz plotkare, choc musze przyznac, ze jest (prawie) tak samo swietny jak ksiazka.(zgadzaja sie tylko imiona..:) )

A propos B. i Ch. nic dodac nic ujac, czekam na dalsze ich losy, choc mysle ze to bedzie krotki epizod...

pozdrawiam ksiazkowych fanow plotkary, jak i tych filmozercow gossip girl.. :)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 16 lis 2007, o 01:22

Re: 1x07 - Victor, Victrola


ja mysle że nie bedzie różowo pomiedzy B. i Ch. Blaire to robi zeby odegrac sie za złamane serce przez N. szkoda bo Ch. mial w oczach prawdziwa fascynacje... zapewne taki bieg okolicznosci zaowocuje nowymi ostrymi watkami...
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Victor, Victrola
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.