Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x07 - The Hudson River School » Zakończone Seriale » Copper • seriale forumtv.pl

Opiekun: salmaatache

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 paź 2012, o 23:55

1x07 - The Hudson River School

Spoiler:


----------------------

Wykrakałem! Gdzieś pisałem przy pierwszym odcinku, że chciałbym żeby poruszyli wątek szpiega Unii w Nowym Jorku i jest. Na razie to tylko wstęp, ale już jest ciekawie - niepokoje w Five Points i działanie pod przykrywką Morhausa. Teraz czekać, aż dowie się o tym Corcky i zadziała.

Kevin i kobiety - ten to ma do nich pecha. Po chwilowym szczęściu z Elisabeth dowiedział się prawdy o Annie. Biedne dziecko, co ona przeżywa, jej wątek jest przerażający i aż się boję co zrobi w finale zwłaszcza, że wie o Evie i Elisabeth. Boję się, że któraś zginie przez nią. Fajna scena była jak Corcky pokazał swoje prawdziwe oblicze i groził Elisabeth nożem, ale jakby przyszło codo czego to pewnie by jej krzywdy nie zrobił.

Z innych:
- wątek Francisa nudny, jakoś nie rozumiem tych jego związku i teraz jeszcze ma oddać się kościołowi - jasne :) ciekawe tylko czemu nie powiedział Kevinowi, że Mary miała rejestr
- żona Freemana w ciąży - mało mnie to obchodzi, bardziej czekam na zamieszki na tle rasowym. Wielkie prześladowanie czarnych w finale? To by było dobre zakończenie sezonu
- Corcky nakarmił świnie ciałem, chyba oglądał ostatnio Hell on Wheels :)
- Andrew i jego sceny żoną to świetny element komediowy, w ogóle perypetie na posterunku całkiem niezłe - nowy rekrut i rozmowa z kapitanem, śmieszne.
- Elisabeth i Morehouse? Od dawna się na to zanosiło tylko jaka będzie reakcja Kevina. Ładnie to wszystko zapętlone.
- nie podobają mi się hashtagi, które są wyświetlane podczas niektórych scen - po co to komu?!
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 paź 2012, o 14:11

Odp: 1x07 - The Hudson River School


Dobry odcinek. Annie przeżywała koszmar i musiała się go pozbyć , od razu przyszła z tym do Corkiego a ten postarał się żeby ciało znikło.
Elizabeth mnie wkurza , zresztą nie ma już fajnej panny w Five Points, mam nadzieję, że jeszcze przewinie się wątek Moly i burdelamamie sie dostanie.
Jakoś sytuacja u Freemanów mnie nie interesuje, czekam tak jak Czesiek na te zamieszki na tle rasowym.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 8 paź 2012, o 14:35

Odp: 1x07 - The Hudson River School


Dobry odcinek, szykuje się konkretny rozlew krwi!

Skupię się jednak na minusach, które według mnie pojawiają się w każdym odcinku:
- żona murzyna to jakaś porażka, nie da się na nią patrzeć. Jak już się dowiedzieliśmy że jest w ciąży to czekałem aż zacznie marudzić. I co? Zaczęła, że dziecko nie powinno przychodzić na taki świat... Nudna i przewidywalna,
- kumpel Corcorana, ten który wielce zakochany był w Molly. W pierwszych epizodach wydawał się głosem rozsądku dla Corckyego, zdawał się że zrobi dla niego wszystko. Teraz zachowuje się jak nienormalny i ukrywa przed Corckym że jego panna ma rejestr aborcji od swojej siostry.

PS. Jakoś nie jestem w stanie popamiętać imion niektórych postaci :D Chyba za dużo się naoglądałem seriali przez weekend!

 


  • Podobne tematy do 1x07 - The Hudson River School
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.