Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x12 - School Lies » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 gru 2007, o 10:58

1x12 - School Lies

The kids break into the school swimming pool at night to have a party, but someone nearly drowns. In the face of expulsion, a pact of secrecy is formed, which Dan is hesitant to be part of, causing tension between him and Serena. Meanwhile, Vanessa learns about Chuck and Blair's affair; and Lily considers expressing her true feelings to Rufus.

Data emisji: 2 stycznia 2008
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 gru 2007, o 14:30

Re: 1x12 - School Lies (spoiler)


zdjęcia: http://gossip.repro-network.net/eps112.html
promo: http://youtube.com/watch?v=M1HinNMiL0s

Po 11 odcinkach patrzenie na Blair i Nate'a przyprawia mnie o mdłości :P I znowu Vanessa. Matko, tylko jej brakowało :| Ale odcinek zapowiada się całkiem nieźle ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 6 sty 2008, o 00:36

Re: 1x12 - School Lies (spoiler)


Ja się załamałam jak Lily przyjęła oświadczyny i zostawiła Rufusa. Chciałabym zobaczyć jak Vanessa i Blair się przyjaźnią, ale zapewne do tego nie dojdzie chociaż Vanessa zachowała się w stosunku do Blair na maksa wyrozumiale mimo tego iż nie darzą siebie sympatia :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 sty 2008, o 10:41

Re: 1x12 - School Lies (spoiler)


Nie wiem czy to przez przerwę w odcinkach, ale ten ep wydawał mi się taki oderwany od reszty. Po paru minutach oglądania sprawdziłam nawet, czy przypadkiem nie było jakiegoś epa między tym a poprzednim bo nie było jakiejś takiej... ciągłości. Wszystko tak nagle, szast prast - Chuck i Nate wrócili, V. nagrała C/B...

Jak Serena przyszła pod koniec odcinka do Dan'a i po drodze rozmawiała z Rufusem to myślałam, że powie mu coś w stylu 'Ona chciała być z Tobą, to przeze mnie' :P

Nie podoba mi się, że coraz bardziej odchodzi się od motywu Chuck&Blair :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 6 sty 2008, o 11:59

Re: 1x12 - School Lies (spoiler)


aja napisał(a):Nie wiem czy to przez przerwę w odcinkach, ale ten ep wydawał mi się taki oderwany od reszty.


Dokładnie i ten szantaż Chucka jakiś taki nagle nie wiadomo skąd...

W każdym razie odcinek mi sie podobał i po raz pierwszy ja-wielka fanka C&B pomyślałam przez chwile,że może N powinien być z B. no bo tak bardzo się dla niej poświęcił...w każdym razie w reszcie sobie u mnie zaplusował,zaczynam go lubić.

I też myślałam,że S powie Rufusowi,że to przez nią jej matka go zostawiła i wsyztsko się tak pieknie ułoży...w sumie to byłaby rzeczywiście dziwna sytuacja jakby byli parą,ale z drugiej strony nie wiążą ich żadne więzy krwi...
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 6 sty 2008, o 13:55

Re: 1x12 - School Lies (spoiler)


w tym serialu bardzo często mam wrażenie ,że odcinki są "oderwane" od całości, i tym odcinku też tak było, odcinek był nienajgorszy, świetne sceny pomiędzy L/R wszystkie nawet ta ostatnia , oni muszą być razem, nie widzę innej opcji . S/D nie wzbudzają u mnie żadnych emocji, a wręcz nudzą niemiłosiernie, gdzie jest C/B ???? co to ma być, N/B nuda... a S zdecydowanie przesadziła, ale sądzę ,że to naprawi w najbliższym czasie
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 6 sty 2008, o 15:30

Re: 1x12 - School Lies


Powiem tak byla mowa o 1 z 2 super epizodow jaki on byl super moge pospekulowac mi sie nie podobal dluzyl i przynudzal.
Nagle N taaaak niewiarygodnie zakochany w B tylko dlatego ze ta go odtraca. C jak zwykle stary C wraca.
S zachowuje sie jak mala dziewczynka pieprzyc szczescie mamy moje jest wazniejsze.
Przeciez nie stali by sie z punktu widzenia prawnego z Danem rodzenstwem cos na ten temat wiem.
Wiec moglaby byc z D.

.
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 6 sty 2008, o 18:56

Re: 1x12 - School Lies


Ja tam jestem po stronie Sereny chociaż kocham lily i Rufusa i chcialabym, żeby byli razem to nie da się zaprzeczyć, że to by było dziwne gdyby byli razem, już nie mówie o tym gdyby wzieli slub... Tak wiem, że ni łacza ich żadne wiezy krwi, ale i tak moim zdaniem to by było dziwne i gdyby Lily tak nie uwazala jak Serena to by nie zrezygnowała z Rufusa, a i on by tak latwo nie odpuscil Lily... Uważam,ze Serena nie postępiła egoistycznie, po prostu walczyła o swoją miłosć i jakby nie patrzeć L i R mieli już szanse bycia razem, ale im się nie udało...
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 6 sty 2008, o 20:31

Re: 1x12 - School Lies


ja zdecydowanie rozumiem lilly choc nie mowie ze nie wolalbym zeby byla z rufusem.. ale wazniejsze bylo dla niej uczucie corki niz jej szczescie.. coz szkoda..

strasznie mnie zdenerwowalo to cale odejscie od b/c! przeciez oni sa dla siebie stworzeni..

a nate'a nawet zaczynam lubic ;)

vi b.. fajna relacja miedzy nimi w tym odcinku..
Obrazek
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 6 sty 2008, o 21:39

Re: 1x12 - School Lies


mnie właśnie też denerwuje to, że w jednym odcinku jest b&c a w kolejnym b&n ;/ mogliby się zdecydować ;/
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 6 sty 2008, o 21:53

Re: 1x12 - School Lies


Kasiunia0504 napisał(a):mnie właśnie też denerwuje to, że w jednym odcinku jest b&c a w kolejnym b&n ;/ mogliby się zdecydować ;/


nie no.. w 10 odcinku blair powiedziala chuckowi ze miedzy nimi definitywnie koniec i przespala sie z nate'em.. i potem juz nie bylo powrotu do b/c wiec w sumie nie mieszaja.. ale nie zmienia to tego ze b/c jest sobie przeznaczone i oni musza byc razem! ale obawiam sie ze nie beda
Obrazek
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 6 sty 2008, o 23:08

Re: 1x12 - School Lies


tak, ale chyba w 11 odcinku przecież smsowali do siebie (b&c) btw. fajne sceny to były :D
i ja mam nadzieję, ze b&c bedą razem, bo o ile C bez B jest głupi to z nią jest super :P ale obawiam się, że to mógł być tylko taki "przelotny romanas"...
a szkoda, bo B przy N jest taka inna i w ogóle nie lubię Nate'a cokolwiek by nie zrobił i tak zawsze będzie wyglądał jak dla mnie na takiego faceta bez jaj :D :D
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 7 sty 2008, o 15:29

Re: 1x12 - School Lies


Kasiunia0504 napisał(a):tak, ale chyba w 11 odcinku przecież smsowali do siebie (b&c) btw. fajne sceny to były
i ja mam nadzieję, ze b&c bedą razem, bo o ile C bez B jest głupi to z nią jest super ale obawiam się, że to mógł być tylko taki "przelotny romanas"...
a szkoda, bo B przy N jest taka inna i w ogóle nie lubię Nate'a cokolwiek by nie zrobił i tak zawsze będzie wyglądał jak dla mnie na takiego faceta bez jaj


te smsy miedyz blair a chuckiem w 11 nie znaczyly za bardzo ze beda razem jeszcze moim zdaniem tylko blair po proatu nie chciala skandalu.. ale zgadzam sie ze chucka z blair da sie zniesc a blair z chuckiem tez byla zupelnie inna.. wesola, radosna, promieniala wrecz.. le wydaje mi sie ze staras milosc nie rdzewieje i pozsotanie juz b/n jesli nate jej wybaczy przespanei sie z chuckiem ;)
Obrazek
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 7 sty 2008, o 15:54

Re: 1x12 - School Lies

Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 sty 2008, o 20:09

Re: 1x12 - School Lies


dzikuskaaa napisał(a):ale wydaje mi sie ze staras milosc nie rdzewieje i pozsotanie juz b/n jesli nate jej wybaczy przespanei sie z chuckiem ;)


Pewnie wybaczy, a szkoda. Bo jak dla mnie Chuck & Blair tworzyli lepsiejszą parę niż Nate & Blair.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 7 sty 2008, o 20:28

Re: 1x12 - School Lies


eLMaQ napisał(a):Pewnie wybaczy, a szkoda. Bo jak dla mnie Chuck & Blair tworzyli lepsiejszą parę niż Nate & Blair.


no dla mnie tez.. o niebo lepsza niz b/n.. ale bedzie trzeba jakos to przecierpiec..
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 sty 2008, o 16:10

Re: 1x12 - School Lies


Fajna scena jak rod Bassow obsiadł Serene na przyjęciu :D To bedzie rodzinka :D Tylko z drugiej strony szkoda Rufusa. Mam jeszcze nadzieje ze juz nigdy Allison nie powroci. Moze zginie w jakims tragicznym wypadku :)
trust him... he's a doctor!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 sty 2008, o 12:31

Re: 1x12 - School Lies

Nie podobało mi się to, co Serena powiedziała matce.. W końcu i ona ma prawo do szczęścia, z kim chce :/ A związek matki z jego ojcem nie oznacza przecież, że Serena i Dan nie mogą się spotykać, nie łączą ich więzy krwi..
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x12 - School Lies
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.