Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x03 - The Moor » Zakończone Seriale » The Borgias • seriale forumtv.pl

2011

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 kwi 2011, o 01:43

1x03 - The Moor

Spoiler:


-------------------------------------------------------

Upiorna wersja ostatniej wieczerzy wyszła przerażająca. Natomiast syn króla Neapolu był denerwujący. Jednak trzeba przyznać, że scena mianowania kardynałów przeplatana z zamachem na życie jednego z nich niczego sobie.
Wątek Djema interesujący - Rodrigo postanowił się go pozbyć by zarobić na posag dla córki. Podobały mi się sceny z nim i z braćmi i to jak Juan na końcu go zabił. Świetne tez było jak opowiadał o różnicach między żonami i kochankami :P
Za tydzień ślub Lukrecji, ciekawe jak na to zareaguje Cezar i czy w przyszłości zabiję jej męża :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 10:29

Odp: 1x03 - The Moor


Syn króla Neapolu denerwujący ?:D mnie tam nawet zaintrygował :D co do reszty to się w sumie zgadzam. upiorna ostatnia wieczerza wyszła naprawdę upiornie.
To co mówił Djem o swoich żonach było także przerażające, a przede wszystkim to, że mówił to z taką obojętnością, no bo to przecież taka normalka, a dla nas jest to coś strasznego.
no i chemia pomiędzy Cezarem i Lukrecją. uhhhh. oni nie powinni być rodzeństwem XD albo niech zrobią z nimi osobny serial xD chociaz wtedy nie byłoby już pewnie tak ciekawie ;p
do fajnych scen można też zaliczyć spotkania mające na celu przedstawienie kandydatów do ręki Lukrecji. Najbardziej to mnie ten mały rozśmieszył i ten co miał jakieś dziwne triki, a jego brat w wariatkowie stacjonował ;p
ja w ogóle wielce zaintrygowana historią zaczęłam szperać w historii Borgiów. Jestem ciekawa na ile serial będzie się upodabniał do historii. Czesiek, jak myślisz? Bo ja to się w sumie nie znam na tych serialach historycznych.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 kwi 2011, o 21:54

Odp: 1x03 - The Moor


nie wiedziałem dżej, że akurat weźmiesz się za ten serial :D jeśli Ci się podoba a masz czas to oglądnij The Tudors. klimatem podobny ;)

odnośnie odcinka. intrygujący wątek z księciem Neapolu. a ostatnia wieczerza zaskoczyła i mnie :D
też tak mam dżej, że jeśli oglądam serial historyczny to zaczynam się tym wszystkim interesować. jeśli chodzi o the borgias to myślę, że będzie się opierał na faktach, ponieważ w przypadku tudorów tak właśnie było (oczywiście oprócz drobiazgów) ;)
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 23:37

Odp: 1x03 - The Moor


czemu T.? uwielbiam seriale osadzone w dawnych czasach. plus fascynujący jest fakt, że serial opiera się na prawdziwej historii. jak to zobaczyłam to od razu pomyslalam ze musze dac temu szanse ;d

a the tudors widzialam pare odcinkow. porzucilam z przyczyn nie wiadomo jakich ;p chyba brak czasu.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 20 kwi 2011, o 16:06

Odp: 1x03 - The Moor


Szkoda, że Lukrecja jest taka słodka i niewinna, bo to wszak słynna trucicielka :( Może się z biegiem czasu zmieni.
Cezar... :hearth
Nie znoszę Juana, denerwuje mnie szalenie.

Bardzo mnie ucieszyło, że powstał taki serial, bo zawsze intrygowały dzieje rodu Borgiów :D
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 20 kwi 2011, o 17:35

Odp: 1x03 - The Moor


a ja lubię słodką Lukrecję i nawet jeśli historia mówi, że jest trucicielką to ja tego nie chcę xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 kwi 2011, o 21:21

Odp: 1x03 - The Moor


Dobry odcinek. Historia nam się rozkręca.

Scena z kardynałami i zabójstwem bardzo mi sie podobała. Micheleto to ciekawa postac. xD Della Rovere też.

Djem zginął i w sumie dobrze. :p

8.5
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x03 - The Moor
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.