Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

1x03 - No Quarter » Zakończone Seriale » Revolution • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 paź 2012, o 00:06

1x03 - No Quarter

Spoiler:


---------------------

Nie mam pojęcia co myśleć o tym serialu. Z jednej strony masa głupot, a z drugiej ciekawe pomysły. Szerze mówiąc to nie sądziłem, że przeszłość Milesa jest taka mroczna. Po zaćmieniu sam zaczął wymierzać sprawiedliwość, a potem został szefem Milicji Monroe. Ciekawe jak do tego doszło i czemu zrezygnował, jak wyglądał konflikt między tą dwójką. Ciesze się też, że w końcu pokazali trochę tego brutalnego świata, niby tylko w flashbackach, ale całkiem nieźle to wyszło.

Akcja jak zwykle przyjemna, walki efektowne, ale wszystko to strasznie naiwne. I czemu do cholery znowu nie strzelali do dowódcy na początku?! Przecież snajper powinien pierw pozbyć się oficera co by spowodowało zamieszanie. Nie pokazano też żadnego załamania morale co jest kolejnym bezsensem. Idiotyczne też było odbicie Milesa, za łatwo to wszystko wyszło. Dobrze jednak, że Jeremego nie zabili bo jest szansa, że jeszcze się pokaże.

O Chalie w tym odcinku nawet nie chcę mi się pisać bo jest ona niepotrzebna. Bez niej serial byłby o wiele lepszy. Jakbym miał wybrać jej najgorszą linię dialogową to wtedy gdy powiedziała, że to jej brata i ona podejmie decyzję co mają zrobić...

U Dannego też nudno, za łatwo sobie poradził z prześladowaniem. O wiele lepiej by było jakby go zabili... Szkoda, że Neville nie dostał więcej momentów.

Aaron i Maggie dotarli do Grace i, trochę pogadali, znowu nudne dialogi dostaliśmy, i dostali na chwilę prądu. Czemu? Nie wiadomo. Może i cliffhanger miał być szokujący, ale dla mnie był raczej wymuszony.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 paź 2012, o 15:06

Odp: 1x03 - No Quarter


Naprawdę mocno się zastanawiam, dlaczego ja nadal oglądam ten serial...:P

Oprócz wątku Milesa z odkryciem jego przeszłości, flashbacków i występu Marka Pellegrino nie było w tym odcinku nic ciekawego.

Reszta scen to nuda, głupota, głupota i nuda. :/

Czesiek_PL napisał(a):O Charlie w tym odcinku nawet nie chcę mi się pisać bo jest ona niepotrzebna. Bez niej serial byłby o wiele lepszy. Jakbym miał wybrać jej najgorszą linię dialogową to wtedy gdy powiedziała, że to jej brata i ona podejmie decyzję co mają zrobić...

Mogę tylko przytaknąć Cześkowi.
Ta postać jest tak słabo napisana, jej dialogi są strasznie głupie, a co najważniejsze aktorka jest niesamowicie słaba. Nie wiem, jak można ją było wybrać do jednej z głównych ról. :( Wielki minus serialu.
Takie produkcje jak m.in. "Fringe" czy "Revenge" również emitowane przez ogólnodostępne stacje pokazały, że można wybrać świetną młodą aktorkę do głównych ról, a mam tu na myśli postacie Etty (S05) i Emily Thorne.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 9 paź 2012, o 11:08

Odp: 1x03 - No Quarter


Cóż. Serial może jest baardzo głupi i nie dorzeczny, ale jednak ma to coś, przez co chce się włączyć następny epizod. ;)
Dowiedzieliśmy się więcej o przeszłości Miles'a. Był szefem milicji. Jednak kiedyś wyglądała ona pewnie inaczej, patrząc po retrospekcjach. A przynajmniej Miles chciał, żeby była inna. Wcześniej już wspomniane retrospekcje były naprawdę fajne, mi się bardzo podobały.
Wątek z buntownikami też w sumie taki zły nie był, Miles się poświęcił, żeby ich uratować, choć na początku chciał iść i zostawić ich.
Aaron i Maggie dotarli do domu Grace, tej jednak nie zastali. ;) Za to dowiedzieli się, że jest pewien sposób na odzyskanie energii. Ciekawe tylko, kiedy ogarną jak działa ten cały "medalion".
Danny nie jest jakąś barwną postacią, do tego ta sprawa z prześladowaniem jakaś taka nudna. Bardzo nudna.
Na temat głównej bohaterki szkoda się wypowiadać, bo Charlie naprawdę nie jest plusem tego serialu...
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 9 paź 2012, o 11:25

Odp: 1x03 - No Quarter


Dobrnąłem do tego odcinka z pytaniem : czy dalej to oglądać? Po samym odcinku uznałem że tak.

Pojawienie się Lucyfera (Pellegrino zawsze nim dla mnie będzie :D), poznanie przeszłości wujaszka i wreszcie trochę energii, która dała nadzieję kilku z bohaterów. Fajne to było.

Minusów oczywiście jest wiele, ciężko się z tym nie zgodzić. Bieżący sezon okazał się jednak bardzo nędzny jeśli chodzi o nowości więc biorę co mi dają i czekam na więcej :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 gru 2012, o 00:16

Odp: 1x03 - No Quarter


Za jakie grzechy tam jest ta Chalie?! No przecież gdyby nie ona to serial byłby o niebo lepszy mimo tych niedoróbek..

Będę pewnie oglądał dalej, przynajmniej ten sezon, ale tylko dlatego że jestem ciekaw przeszłości Milesa i tego oficera którego gra Pellegrino. Tego jak powstała milicja i tego co z tą energią.
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 gru 2012, o 18:41

Re: Odp: 1x03 - No Quarter


tlen.exe napisał(a):Za jakie grzechy tam jest ta Chalie?! No przecież gdyby nie ona to serial byłby o niebo lepszy mimo tych niedoróbek..


No właśnie, tlenie, to jest pytanie, które zadaje sobie chyba każdy oglądający "Revolution". :)
Dlatego póki co porzuciłem serial, bo musiałem odpocząć od tej drewnianej i głupiej postaci.

 


  • Podobne tematy do 1x03 - No Quarter
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.