Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x02 - Honor Thy Father » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 paź 2012, o 20:27

1x02 - Honor Thy Father

Spoiler:


Data emisji: 17.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 18 paź 2012, o 21:13

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Jestem właśnie po seansie drugiego odcinka.
Podobała mi się scena z Laurel i sceny walki. Jak Queen uratował celnym rzutem własnego ochroniarza ;)
Intrygująca końcówka. Przez ten czas Oliver nie był sam. Nasuwa się pytanie, w takim razie co stało się przez te pięć lat na wyspie. Dobrze, że na razie odkrywają tą historie z wyspy po kawałeczku. Nie za dużo, nie za mało. W końcu nie byłoby zabawy, gdyby od razu pokazali na początku całą układankę ;p Poza tym sprawa tajemniczego znaku z notatnika Roberta. Już się nie moge doczekać kolejnego odcinka.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 paź 2012, o 19:04

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Znowu jest dobrze, brakowało trochę tej świeżości z pierwszego odcinka, ale wciąż chcę oglądać dalej. Na początku myślałem, że niechęć Olivera do przejęcia firmy to tylko jego gra, ale jednak nie to wyspa go tak zmieniła. Jego wewnętrzny konflikt nawet jest ciekawy, ale dość średnio został pokazany. Za bardzo nie widać, żeby się on z czymś zmagał więc niech lepiej już kontynuuje swoją krucjatę bo to akurat mu wychodzi.Było dużo akcji i wszystko to odpowiednio widowiskowe. Ten serial powinien być raczej sparowany z Nikitą, a nie Supernatural.

Oczywiście nie mogło zabraknąć w odcinku kilku zaskakujących momentów -okazało się, że Ollie na wyspie nie był wcale sam i ktoś nauczył go posługiwania się łukiem. Oby w przyszłości było więcej scen z jego originu. Inny moment to tajemniczy symbol - co to jest? Czyżby zapowiedź jakieś organizacji rządzącej Starling City?

Kellu Hu jako China White wyszła intrygująca i liczę na jej szybko powrót. Inne komiksowe nawiązanie do nazwiska oskarżycielki - Nocenti czyli tak jak obecna scenarzystka Green Arrowa.




Jak Queen uratował celnym rzutem własnego ochroniarza ;)


Tak, to było dobre! I coś mi się wydaje, że ochroniarz pierwszy pozna tożsamość tajemniczego mściciela.
<<

melania1987

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
plotkara, 90210 chirurdzy

gadu:
7764809

Postdodano 20 paź 2012, o 23:36

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Podoba mi się ten serial :)

Robi się coraz ciekawiej. Ciekawa jestem kto jeszcze był na tej wyspie, pewnie dowiemy się tego z czasem, oraz co oznacza ten symbol w tym notatniku.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 21 paź 2012, o 12:02

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Dobry odcinek.
Ochroniarz Olivera zaczyna coś podejrzewać. Swoją drogą, bardzo ładny rzut tym nożem. :D
Podobały mi się sceny Olivera z Laurel. Szkoda tylko, że jej ojciec tak go nienawidzi. Choć w sumie, nie ma się co dziwić.
Okazało się, że oprócz niego na wyspie był ktoś jeszcze. Pytanie tylko, kto to był i czy był sam?
Zapowiada się nieźle. Czekam na następny odcinek.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 paź 2012, o 13:25

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Rewelacyjny odcinek! :D Świetnie ogląda mi się ten serial.
Sceny akcji wychodzą bardzo efektownie, walka w domu Laurel czy w dokach mogły się podobać. :P
Też przeczuwam, że ochroniarz będzie pierwszą osobą, której Oliver zdradzi swój sekret. :) Rzut nożem był genialny. :D
Konfrontacja ojca Laurel z Arrowem wypadła świetnie. :) Laurel powoli przekonuje się, że Arrow może być pomocny.
Bardzo dobre flashbacki, już nie mogę się doczekać kolejnych. Mistrzowski cliffhanger pokazujący, że Oliver nie był sam na wyspie. Te przebicie strzałą było zaskakujące. :P
Również wyszło na jaw, że to matka Olivera z jakimś tajemniczym gościem specjalnie spowodowali katastrofę jachtu, którym płynęli Oliver z ojcem. Nieźle się komplikuje. :) Do tego ten intrygujący symbol na notatnikach. :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 paź 2012, o 12:48

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Fajnie, ale znów bez rewelacji.

Rzeczywiście akcji jest dosyć sporo i wszystko to przyjemnie się ogląda, ale jakoś postać głównego bohatera nie do końca mnie przekonuje.

Flashbacki są moim zdaniem najlepszymi momentami odcinka. Sprawiają, że chce się włączyć kolejny odcinek.

Na razie serial wygląda, jakby miał przybrać formę procedurala z wątkiem głównym. CIekawe czy rzeczywiście tak będzie. W końcu ile może być tych nazwisk?

Matka spowodowała w jakiś sposób katastrofę statku? No to nieźle nam się robi. No i ten tajemniczy symbol...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 gru 2012, o 03:12

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Jestem niesamowicie zaskoczony, myślałem przez moment że Pilot to był boom a teraz może się pogorszyć, uważam jednak że poziom jest ten sam, wysoki.
Historia z wyspy i sposób w jaki scenarzyści dozują nam informacje na ten temat, doskonałe proporcje. No i na końcu, miałem wrażenie jakby postrzelił sam siebie...
Tajemniczy znak w notatniku to pewnie logo jakiejś "Firmy". Ahh, wspomnienia z PB czy Hirołsów.
Digg to będzie fajna postać. Myślę że szybko nie zniknie. Coraz bardziej denerwuje mnie kumpel Olivera. No i jego siostra, jest trochę męcząca.

Najgorsza scena? Romowa Olivera z siostrą przy nagrobkach.
Najlepsza? Cała reszta odcinka! Zdecydowanie nie mogę się doczekać kolejnego, ale żeby było przyjemniej będę oglądał jeden dziennie! :)
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 sty 2013, o 18:30

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Kolejny bardzo dobry odcinek.
Matka jest z kimś w zmowie i jacht był uszkodzony, czyli nie było żadnego wypadku. Tylko kim była ta osoba w samochodzie i co to za tajemniczy znak?
Niestety Oliver decyduje się przyjąć publicznie dawny styl życia by móc dalej robić to co słuszne.
Jego siostra mnie denerwuje. On wraca po pięciu latach na wyspie - ma prawo być trochę 'nie na miejscu' a ona nic tylko go naciska i naciska. Mówi mu, że ma się otworzyć a sama nie jest zbyt skłonna do zwierzeń.
Walka z kobietą z Triady świetna, coś czuję, że ona się jeszcze pojawi.
Digg ciągle spoko, czekam aż dowie się kim jest Oli - rzut nożem już go trochę naprowadził mam nadzieję.
Ktoś inny był na wyspie? Łucznik w kapturze? A może to on sam miał jakieś zwidy. Ciekawe...
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 15 lip 2013, o 16:43

Odp: 1x02 - Honor Thy Father


Bardzo fajny odcinek.
Najbardziej podoba mi się na razie kontakt między Oliverem a jego ochroniarzem. Myślę, że niedługo wyniknie z tego przyjaźń.
Siostra Olivera faktycznie jest dziwna. Jednak pewnie w końcu nastąpi ten moment, kiedy oboje się otworzą.
Pojawia się też tajemniczy ktoś w kapturze. Wreszcie ten tajemniczy człowiek, który prawdopodobnie nauczył wszystkiego Olivera.

 


  • Podobne tematy do 1x02 - Honor Thy Father
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.