Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x07 - A Man Without Honor » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 maja 2012, o 18:53

2x07 - A Man Without Honor

13.05. 2012
Spoiler:

___________________________________________________________________________
Rewelacyjny odcinek! :D
Świetne rozmówki między Aryą a Tywinem. :)
Na Północy również się dzieje, Ygritte jest cudowna. :P Jej próby kokietowania z Jonem są mistrzowskie. Teksty o jego "drągu" itp. :P Oraz na koniec doszło do bardzo miłego spotkania z grupą Dzikich. Ciekawe, jak sobie Snow poradzi z czymś takim.
Sansa zaczęła krwawić, niestety Shae nie zdołała ukryć tego zdarzenia. :/ Scena, kiedy Joffrey będzie zapładniał Sansę na pewno nie będzie należała do najładniejszych. :(
Całkiem miła pogadanka pomiędzy Tyrionem a jego siostrą, prawie się przytulili. :P
Pierwszy raz w tym sezonie Królobójca miał tyle do powiedzenia i pokazania. :) Próba ucieczki (spodziewałem, że zabije biednego kuzyna), a później utarczka z Catelyn Stark. Ciekawy jestem, co zrobi Lady Stark, jakoś wątpię, żeby zabiła Jaimiego. Może mu coś utnie. :D Np. język. :P
Dany w poszukiwaniu smoków. Po raz kolejny została pokazana tajemnicza zamaskowana kobieta, jestem ogromnie zainteresowany kim ona jest. Spodziewałem się, że Xaro coś kombinuje i że to on jest winny zabraniu smoków od Matki. Mistrzowska scena morderstwa wszystkich Trzynastu przez Nieśmiertelnych. Nareszcie coś się zaczęło dziać w Qarth. :P
Genialna końcówka, Theon spalił dwóch ludzi i przedstawił to jakby zabił dwóch małych lordów, bo po prostu nie wierzę, że to byli Bran i Rickon, nie wierzę w to! :) Szlag mnie trafia, że muszę teraz czekać tydzień na kolejny odcinek. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2012, o 20:24

Odp: 2x07 - A Man Without Honor


Pozostaje mi się tylko zgodzić bo ten odcinek to kolejna klimatyczna wycieczka do Westeros.
Theon dalej daje się podpuszczać swoim ludzią, za wszelką cenę chcę udowodnić że jest władcą Winterfell, okrutnym ale władcą i należy go słuchać. Podobają mi się tego jego desperackie próby, wola kontrolowania wszystkiego i posuwanie się do najgorszego. Na bank nie zabił małych Starków mimo że nic nie pokazali :P Jednak to co się stało wpłynie na całe królestwo (co zrobi Robb jak się o tym dowie albo Cat).
Na Północy dalej pięknie :D Ygriette coraz bardziej lubię, ma fajne rozmowy z Jonem tylko od czasu do czasu robi głupie miny :P Końcówka interesująca jak pojawili się Dzicy. Czy Jon doczeka się ratunku ludzi z Nocnej Straży?
Moja ulubiona scena to ta w Harrenhall. Rozmowy Tywima z Arya są świetne. On wie, że ona nie jest tym za kogo się podaje, ale za bardzo go to nie obchodzi. Powiedziałbym, że on ją coraz bardziej lubi mimo swojego całego okrucieństwa. Ona natomiast jest coraz bardziej sprytniejsza i pała do niego coraz większą nienawiścią. Ciekawe tylko kto będzie jej ostatnią ofiarą.
Sansa znowu dostała kilka scen co mnie ogromnie cieszy. Lubię ją. Po tym jak poznała jakie okrutne jest życie stało się ono jeszcze gorsze. A teraz jeszcze zbliżają się zaślubiny z Joffreyem. Ogromnie mi jest jej szkoda, ale liczę że pokażą jaka ona jest twarda. Zdziwiła mnie za to Shea. Ciekawe w co ona gra. Świetna też była rozmowa z Cersei o miłości.
Bardziej jednak mi się podobała sena Cersei/Tyrion. Wiemy, że Stannis jest już na progu z 200 (!) statkami i szykuje się bitwa. Dziwne, że nie pokazali jak Tyrion chcę uratować Królewską Przystań, szykuje się kolejne zmiana w stosunku do książki, ale mi to nie przeszkadza. Ciekawe było też jak nie mógł sięzebrać żeby pocieszyć prawie załamaną siostrę. Pokazano jak wiele ich dzieli.
U Dany nudno. Chociaż przewrót w Quarth ciekawy. Szczególnie ta rzeźnia władców. Głupio jednak Dany się zachowuje i coraz bardziej mnie ona irytuje, ale tak już zapewne zostanie do końća...
W końcu pojawił się Jamie i to w najlepszym wydaniu. Niewyparzony język i próba ucieczki i zamordowanie po drodze kuzyna i syna Karstarka. Szykują się kolejne konsekwencję. Ten cliffhanger jednak z mieczem nad nim niepotrzebny przecież wiadomo, że go nie zabiję. Mnie tylko zastanawia jedno - gdzie jest Riverrum? O tej zmiany akurat nie daruje jeśli się ono nie pojawi.

 


  • Podobne tematy do 2x07 - A Man Without Honor
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.