Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1.14 - Distractions » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 lut 2007, o 23:30

1.14 - Distractions

Hiro musi zmierzyć się w wyjaśnieniem swojego bohaterskiego planu ambitnej siostrze i apodyktycznemu ojcu, który zmusza go do powrotu fo Japonii.
Załamana Niki po pobiciu pani psycholog, która próbowała 'poznać się' z Jessicą, jest zszokowana kiedy okazuje się, że może wyjść na wolność. I mimo, że woli zostać w szpitalu, gdzie nie grozi otoczeniu, ktoś bardzo chce, aby wyszła na wolność...
Claude uczy Petera panować nad swoimi mocami w dość nietypowy sposób. Próbuje także pokazać mu, jakimi prawami rządzi się świat i że osoby, którym bezgranicznie wierzy, nie są takie, jakimi chciałby je widzieć.
Claire postanawia odwiedzić swoją biologiczną matkę, której pokazuje swoją zdolność, i nieoczekiwanie, ona również zdradza jej swą moc.
Sylar przedostaje się do domu Bennetów w przebraniu pracownika firmy, w której pracuje pan Bennet. Matka Claire, na początku nic nie podejrzewająca, z każdą minutą coraz bardziej przekonuje się, że mężczyzna znajdujący się w jej domu, nie jest tym za kogo się podaje...

Data emisji: 5 luty 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 6 lut 2007, o 20:19


Niezły odcinek, jak Jessica przejeła Nicky podczas rozmowy z tym psychiatrą, jednym pociągnięciem rozerwała stalowy łańcuch ... to było dobre a potem Libermana załatwił żę wycofano zarzuty przeciwko Nicky i scena przed szafą ... Jesica wolna a Nicky zamknięta w lustrze.
Saylarowi udało się zwiać ale nie dopadł Claire, bo pojawił się "pan Bennet". Swoją drogą ciekawe dlaczego wszyscy nazywają go pan Bennet i dlaczego Sylar go nie załatwił, jak by się go pozbył to by mu nie przeszkodził.
Claire wreszcie poznała matkę i jak zdecydowała się pokazać jej swoje umiejętności :P
Motyw z Hiro w tym odcinku był nudny ale przynajmniej wyjaśniło się żę ojciec Hiro nie jst Libermanem.
Peater wreszcie zaczoł uczyć się jak używać zdolności które już posiadał i jednoczesnie zaczoł wariować ... czyli możliwe że jego próba nauczenia się kontrolowania zdolności może defakto doprowadzić do wybuchu.
Niezłe było jak Invisible man zrzucił Petera z dachu :P
Nieciekawa akcja była jak matka Claire znowu straciła pamięć i nie wiedziała że pozwoliła Claire rano opuścić szkołę.
A końcówka była ... ho ho, nie powiem że zaskakująca bo już była mowy o takiej możliwości ale okazało się to prawdą ... ojcem Claire jest NATHAN ;D
To się nazywa rodzinka :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 21:28


ja o heroes nic nigdy nie czytam więc końcówka dla mnie to wielkie zaskoczenie. Rodzinka ciekawa, już druga cała rodzinka posiadająca jakieś moce, tylko, że ta jest trochę rozdzielona :P
Fajnie sobie Peter i ten drugi chodzili po ulicach niewidzalni.Też nie mam pojecia czemu Sylar nie zabił Benneta, no ale nie mógł bo fabuła potrzebuje Benneta :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 7 lut 2007, o 02:00


Świetny odcinek, no i zaskakująca końcówka :shock: Teraz trzeba czekać kolejny tydzień :( Serial coraz bardziej się rozkręca, fajną ma moc ta mamuśka Clair :)
Z odcinka wynika że Peter to drugi Sylar, bo wystarczy że kogoś spotka to bedzie mógł wykorzystac jego moc ( o ile nauczy sie kontroli), Sylar za to chyba musi zabijać żeby przejąć moc. Jakby nie było ciekawy byłby ich pojedynek :]
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 lut 2007, o 02:10


rand napisał(a):odcinka wynika że Peter to drugi Sylar, bo wystarczy że kogoś spotka to bedzie mógł wykorzystac jego moc ( o ile nauczy sie kontroli)
Jak się nie nauczy a spotka pana radioaktywnaego :] to miasto wyleci w powietrze :shoot:
<<

cegorach

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 7 lut 2007, o 19:09


Mój pierwszy post na forum wiec witam wszystkich !


'Distractions' to moim zdaniem znacznie lepszy odcinek niz 'Fix'.

Co prawda watek z ojcem Hiro byl raczej taki sobie (chociaz daje pewne mozliwosci na przyszlosc), ale 'trening' Petera i 'wyleczenie' Nicki w pelni to wynagradzaja.

Musze przyznac, ze mozliwosci jakie otwieraja sie przed Peterem sa calkiem, calkiem i czynia go potencjalnie najpotezniejszym z Heroes.

Pewnym zawodem dla mnie bylo rozwiniecie watku ojca naszej cheerleaderki, bo mozna bylo sie tego domyslic... :?

Pozdrawiam Cegorach

P.S. Mój awatar nie jest z 'Heroes', lecz znacznie wczesniejszego serialu, który wieki temu wyemitowala polska telewizja (a teraz calosc mam na DVD). :D
Ostatnio edytowano 7 lut 2007, o 19:11 przez cegorach, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 lut 2007, o 19:52


No nie... powstrzymywałam sie od czytania spoilerów o Heroesach więc końcówka mnie zwaliła z nóg? Nathan ojcem Claire? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
sufer napisał(a): dlaczego Sylar go nie załatwił, jak by się go pozbył to by mu nie przeszkodził.

Też sie nad tym zastanawiam. Tzn. to by było logiczne, ale pan Bennet juz nie móglby namieszac i Claire w ogóle zostałaby bez ochrony.

Ale hitem odcinka jest CLAUDE! Uwielbiam, po prostu go uwielbiam! :D Jak zrzucił Petera z dachu i jak go kopnął gdy ten zaczął świrować :P I fajnie, że Peter zaczyna kontrolowac swoje moce, choc gdy zaczął wariować majac wszystkie moce napotkanych ludzi, to w pewnym momencie myślałam, że znowu zapadnie w śpiączke czy coś...
rand napisał(a):Jakby nie było ciekawy byłby ich pojedynek :]

To by przypominało pojedynek Harry Potter-Voldemort. Jak przeczytalam Twojego posta, to tak mi sie to nasunęło :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 lut 2007, o 20:12


On jest jak Sylar tylko nie musi zabijać, żeby zdobyć zdolnośc ma wypasa w porównaniu z reszta. Hahahaha no i nici z romansu bo jak można ze swoim wujkiem się spotykać mowa o Claire i Peterze. Podobny odcinek do PB jeżeli chodzi o Nikki czy już raczej Jessice :) z więzeinia można wyjść tylko trzeba mieć odpowiednie plecy. No i ciekawe co zrobił tenn niewidzialny kiedyś skoro ojciec Claire pomylił się że stary znajomy już nie żyje.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 lut 2007, o 20:39


KaruzeL napisał(a):Hahahaha no i nici z romansu bo jak można ze swoim wujkiem się spotykać mowa o Claire i Peterze.

No niestety... No mogli juz nie robic wątku z ta parą, ale tak brutalnie przekraślać wszystko pokrewieństwem? :P
KaruzeL napisał(a):No i ciekawe co zrobił tenn niewidzialny kiedyś skoro ojciec Claire pomylił się że stary znajomy już nie żyje.

Nabroił w przeszłości Claude, nabroił :P Choc mnie bardziej ciekawi znajomośc Isaaca i ojca Claire. To tak sie chłopaki zaprzyjaźniły podczas odwyku Isaaca? :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 lut 2007, o 21:46


KaruzeL napisał(a):No i ciekawe co zrobił tenn niewidzialny kiedyś skoro ojciec Claire pomylił się że stary znajomy już nie żyje.
Pewnie był w w jego firmie gościem i zwiał :D
aja napisał(a):Choc mnie bardziej ciekawi znajomośc Isaaca i ojca Claire. To tak sie chłopaki zaprzyjaźniły podczas odwyku Isaaca?
Isaac jest przekonany że pomagając Bennetowi znaleźć Petera ratuje miasto ... w końcu jego obrazy. Ale aż dziwne że Bennet z jego skłonnością do kasowania ludzią pamięci zostawił pamięć Isaacowi.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lut 2007, o 23:12


oj dziewczyny to macie problem - wujek i bratanica raczej nie wchodzi w grę :]

Najlepsze sceny to zdecydoiwanie Peter/ Claude, ich akcje były najfajniejsze :D

a ostatnia scena :o ło matko i córko, troszke zmaieszali ale w sumie to może być fajnie ;)
Ostatnio edytowano 7 lut 2007, o 23:13 przez 0lina, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 8 lut 2007, o 00:08


oj dziewczyny to macie problem - wujek i bratanica raczej nie wchodzi w grę :]
ja jakoś nie widziałam nigdy szans na parę Peter i Claire więc nie mam problemu :)

a co do samego odcinka to bardzo fajne momenty, ogolnie dużo akcji (może za wyjątkiem wątku Hiro) zapowiada się bardzo ciekawie...
So?
<<

SWC

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 9 lut 2007, o 00:29


Faktycznie Distractions był naprawdę dobry, wreszcie widać szansę na nieco przyspieszenie tempa akcji, bo szczerze mówiąc do tej pory niezłe to i w ogóle, ale troszenkę za wolno :) .

Peter już chyba jest najpotężniejszym ze wszystkich mutantów w Heroes - w końcu spotkał Sylara i zaabsorbował jego moce, a oprócz tego jeszcze wcześniej wielu innych, których Sylar do tej pory nie zdążył zjeść (Hiro, Claire, Nathan, Isaac, Matt i właśnie Claude). Dwa tygodnie u Charlesa Xaviera i Piotruś by wymiatał ;) . Tak czy siak kolejne starcie z Sylarem będzie mniam :)

A tak troszenkę offtopicowo

mała zagadeczka: prawdziwa matka Claire (Hot ;) Mamuśka) zagrała też parę odcinków w Prison Break - pamiętacie kogo ? :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 lut 2007, o 03:36


SWC napisał(a):w końcu spotkał Sylara i zaabsorbował jego moce
skąd taki wniosek ?? Wtedy to zaabsorbował moc Claire ale Sylara ... o jaką moc chodzi ??
SWC napisał(a):Dwa tygodnie u Charlesa Xaviera i Piotruś by wymiata
:D X-Piter
SWC napisał(a):mała zagadeczka: prawdziwa matka Claire (Hot ;) Mamuśka) zagrała też parę odcinków w Prison Break - pamiętacie kogo ? :)
Nie mogę sobie przypomnieć do końca ... ale fakt grała chyba Lisa czy coś takiego ... ale pamiętam ją napewno z Boston Public co leciało na Polsacie.
<<

SWC

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 9 lut 2007, o 21:03


sufer napisał(a):skąd taki wniosek ?? Wtedy to zaabsorbował moc Claire ale Sylara ... o jaką moc chodzi ??

O wszystkie które posiada Sylar :) (oprócz mocy perswazji Eden rzecz jasna, której na tamtą chwilę jeszcze nie "zjadł").

sufer napisał(a):Nie mogę sobie przypomnieć do końca ... ale fakt grała chyba Lisa czy coś takiego ... ale pamiętam ją napewno z Boston Public co leciało na Polsacie.

Ładnie :). Lisa Rix dokładnie. Matka LJ'a.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 10 lut 2007, o 15:12


Musze przyznac, ze odcinek bardzo mi sie podobal, jak zreszta kazdy ostatnio.

Moj kochany Hiro byl absolutnie uroczy jak probowal przekonac ojca, ze nie moze wrocic do pracy, bo ma misje :D Swietny byl!!!

Jestem ciekawa co sie teraz stanie z Nikki jak Jessica ja zamknela :D Strasznie mi sie podobala ta scena!

No i tez bylam w totalnym szoku, ze Nathan jest ojcem Claire. Pewnie zwolennicy pary Claire/Peter troche sie wkurzyli :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 lut 2007, o 17:18


Sophia napisał(a):Jestem ciekawa co sie teraz stanie z Nikki jak Jessica ja zamknela :D

przypomniało mi się, że chyba w nocy mi się śnił następny odcinek Heroes xD że Nikki w nim była i aż się zdziwiłam bo przecież ją Jessica zamknęła o_O
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lut 2007, o 21:17

Dopiero co obejrzałam odcinek. Od dłuższego czasu nie miałam komputera i nie mogłam ściągnąć odcinka, no ale nadrobiłam dzisiaj wszystko i:

Sophia napisał(a):No i tez bylam w totalnym szoku, ze Nathan jest ojcem Claire. Pewnie zwolennicy pary Claire/Peter troche sie wkurzyli :D


no toteż właśnie XD, szczególnie kiedy Peter mówi to: This cheerleader. She could heal herself. Oh,gosh,she's this sweet kid. Sad little smile,and she just...you were wrong. I don't have to cut her out. I have to remember her! How--how she made me feel!

ehh, szkoda XD
a poza tym uwielbiam scene zaraz potem co Peter krzyczy, że traci panowanie a Claude w tym momencie "uspokaja go" :hihi:
Want your bad romance.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.14 - Distractions
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.