Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1.14 - Distractions » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 kwi 2007, o 00:39

Nathan ojcem Claire - beznadzieja [i jemu się wydawało, że nie ma nic wspólnego z tym całym ratowaniem świata :hihi: ].
Podobał mi się Ando i siostra Hiro :D
Śliczna scenka, gdy Peter mówi o Claire i swojej mocy, a potem jak dostaje od kumpla :hihi:
Czy Peter spotkał kiedyś twarzą w twarz Hiro ? Bo jakoś do tej pory nie korzystał z jego mocy, tak jak zresztą nie korzystał z mocy Sylara...
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 8 kwi 2007, o 13:52


ak zresztą nie korzystał z mocy Sylara...

może peter nie wie kiemoce posiada sylar, był z nim przez chwilę..

jest to chyba jeden z lepszych odcinków:) Nie spodziewałam się, że Nathan będzie ojcem Claire.
w sumie Claire jest do nich podobna;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:32


Sophia napisał(a):No i tez bylam w totalnym szoku, ze Nathan jest ojcem Claire. Pewnie zwolennicy pary Claire/Peter troche sie wkurzyli :D


:D hej przecież w Heroes ludzie potrafią się poskładać ze stołu do autopsji więc dlaczego by tu emoski Peter nie miał być z Claire? :] może innego ojca mieli? ;) albo wieli HERrrRo zapłodnił jego matkę i ops Peter ;D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:44


No biorąc pod uwagę, że obydwaj - Peter i Nathan posiadają moce, wydaje mi się, że mają tych samych rodziców ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:56


Ja też czytałam coś takiego, że może się okazać, że oni wcale nie są braćmi :hihi: ale to pewnie napisali fani Paire :P
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 cze 2007, o 16:55


Wow końcówka zabójcza :D Nathan ojcem Claire - tego się naprawdę nie spodziewałem. Najlepsze sceny były Petera z tym niewidzialnym. Wątek z Hiro dziś trochę nudny. I trochę się zdziwiłem że Nikki wypuścili z tego szpitala :|
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 lis 2008, o 02:57

Re: 1.14 - Distractions


Ale jazda, rodzinka Claire jest świetna, prawdziwa rodzinka oczywiście. :D Nathan, Claire i ta firebabka. ;p

Stary znajomy pana Beneta. :]
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 gru 2008, o 11:44

Re: 1.14 - Distractions


Ale ten serial sie rozwija. :D
Ten 'stary znajomy pana Benneta', czyli Claude jest dziwny i wogóle go nie lubie. Jeszcze coś złego Peterowi zrobi i bum. :P
Clair, jej matka i Nathan, tak jak mówiłem. :P Ale fajnie to dobrali. :D I dobrze, nie będzie związku Peter/Clair jak niektórzy mówili, przecież on jest dla niej za stary. :P
Ale ta lekarka była podziurawiona... I Jessica zamknęła Nikki, kól.
Hiro ma fajną siostre, a Ando jak ją podrywał, spodobała mu się. :P :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 sty 2009, o 21:41

Re: 1.14 - Distractions


Ando mnie rozbawił w tym odcinku. W ogóle, te stosunki w rodzinie Hiro jakieś dziwne były, czemu to on miał przejąć firmę a nie właśnie jego siostra?
We Are The World haiti
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1.14 - Distractions
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.