Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1.10 - The Pineapple Incident » How I Met Your Mother » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lip 2008, o 10:11

1.10 - The Pineapple Incident

After being forced into knocking back 5 shots, so he will stop thinking, Ted goes on a partying rampage. The next morning he wakes up with a woman in his bed, but he does not know who it is. So he turns to his friends to try and piece the night together and work out who the woman is in his bed.

credit: tv.com

Ted za namową Marshall`a Barney`a i Lily upija się się, całą noc imprezuje, a na drugi dzień budzi się z nieznaną mu dziewczyną w łóżku. Na szafce nocnej obok łóżka stoi ananas. Ted stara się przypomnieć sobie co robił przez całą noc...

credit: himym.prv.pl


//
jeden z lepszych odcinków serialu! normalnie śmialam się od poczatku do końca i tak jak Marshall byłam strasznie ciekawa skąd się wziął tam ananas jednak szkoda, że moja ciekawość nie została zaspokojona :P
Uwielbiam HIMYM, uwielbiam Barneya, który podpalił Teda :hah: i ogólnie pijanego Teda też XD
genialny odcinek.
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 lip 2008, o 18:00

Re: 1.10 - The Pineapple Incident


Tak odcinek jest genialny. :D

Pijany Ted jest najlepszy, jak dzwoni do Robin, jak szaleje w pubie, no i vomit-free since '93. :D

Barney był jak zawsze genialny.

Najbardziej mnie jednak rozbrajał Marshal który tak bardzo się chciał dowiedzieć skąd się wziął ananas.

Ten odcinek jest świetny, ale w 1. sezonie później jest jeszcze lepszy. Może już go widziałaś. :D

Tak w ogóle ile obejrzałaś odcinków? Bo ja miałam taki maraton, że jestem w połowie 2. sezonu (porobię opisy odcinków dzisiaj albo jutro, bo przez ostatnie dni net mi prawie nie chodził). Na surfthechannel.com są bardzo dobrej jakości odcinki, więc nawet nie trzeba ściągać. ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lip 2008, o 19:57

Re: 1.10 - The Pineapple Incident


Ja widziałam wszystkie :)
sezon 1-2 na Comedy Cental a 3 ściągnęłam, ale oczywiście wszystkiego nie pamiętam, a szczególnie z pierwszego sezonu, bo oglądałam go dość dawno. Ale robię sobie co jakiś czas powtórki + 1 sezon znowu leci na CC, dzisiaj 13 odcinek :)

i dzięki za stronę, na pewno skorzystam :)
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 lis 2008, o 15:22

Re: 1.10 - The Pineapple Incident


Po zaczęciu HIMYM dwa miesiące temu postanowiłem wrócić omijając pare odcinków. :P
No i już na początek zapwoiada się świetnie, bo odcinek naprawdę dobry. :D
Pijany Ted był awesome. :D Uwielbiam ludzi, gdy są pijani. ^^
Barney'a mi trochę zabrakło, mało go tu było, ale nie mogę narzekać. Dady's home. :P
Lily cudnie w makijażu wyglądała na drugi dzień. Nie mogłem sie od niej opędzić. :D
A ananas fajny był, tylko właśnie ciekawe o co z nim chodziło? :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2009, o 01:03

Re: 1.10 - The Pineapple Incident


No ciekawe skąd ten ananas xD Pijany Ted był świetny, rekord wciąż trwa a do tego znalazł sobie jednorazową dziewczynę, ale przy jego szczęściu zawsze to coś :] Marshall był dobry jak wypalił że Carl jest wampirem, ale jego drinki musiały być całkiem niezłe ;]

 


  • Podobne tematy do 1.10 - The Pineapple Incident
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.