Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1.09 Tweener » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 12:14

1.09 Tweener

prison.pl napisał(a):Ballic żąda od Abruzziego pieniędzy, które miałby być comiesiąc mu przekazywane. John ma problemy i może stracić przywództwo w ekipie budowalanej. Próbóje się skontaktować ze swoim wspólnikiem lecz nie udaje mu się to.

Abruzzi również taci kontorolę na swoją "bandą" w więzieniu. Jego miejsce zajmuje jego wspólokator.

Nowy więzien Tweener trafia do więzienia. Staje się kolejną ofiarą T-Baga.

Sara trafia do byłego psychiatry Micheala i dowiaduje się od niego, że Scofield ma wielki dar widzenia więcej niż zwykły człowiek, co czyni z niego geniusza.

LJ ukrywa się przed policją i agentami "Secret Service". Kontaktuje się z ojcem a następnie z Veronicą, która zamierza mu pomóc. Przekazuje mu gdzie mają się spotkać. Namierzają go agenci, lecz udaje mu się ich przechytrzyć.

Pojawiła sie nowa ekipa budowalna, która ma dokończyć prace w kanciapie strażników. Stało to się dlatego, że Abruzzi nie przekazał pieniędzy Ballicowi.
Ostatnio edytowano 23 lut 2007, o 20:16 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 27 gru 2006, o 15:05


No to teraz "zespół" Michaela ma mały problemik - wykopali ich z robót ;) Na pewno coś wymyślą :D

T-Bag.. ehh szkoda słów, tak dręczy tych młodych, że jednego aż doprowadził do samobójstwa :o Widać, że psychol :P
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 11 lut 2007, o 19:05


tweenerek ....no szkoda ,ze głupek mahone go zabił ;(
Ostatnio edytowano 11 lut 2007, o 22:21 przez dorcik88, łącznie edytowano 1 raz
<<

Slawek

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Mogilno

Postdodano 12 lut 2007, o 21:29


dorcik88 napisał(a):tweenerek ....no szkoda

Udam, że dalszej części tekstu nie zauważyłem : P
Wcale mi go nie szkoda, T-Bag powinien go dręczyć dzień i noc, donosiciela jednego ; P Nie rozumiem po co Michael go broni x]
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 mar 2007, o 17:39


nie cierpie tego całego Bellica jak dla mnie to najgorsza postać wyzyskiwacz jeden :razz:
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 12 mar 2007, o 18:08


tweener ma u t-baga przerąbane współczuje mu t-bag nie da mu spokoju a michael powinien cos zrobic z tym t-bagiem zeby im nieprzeszkadzal podczas ucieczki. szkoda mi michaela i jego brata ciekawa jestem czy im sie uda stamtad uciec zycze im jak najlepiej jak obejrze kolejne odcinki to sie przekonam. pa :D
zwariowana dziewczynka
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 mar 2007, o 22:03


Moja mama ogląda PB na Polsacie i akurat weszłam do pokoju po coś... ja słucham, a tam lektor mówi zamiast 'tweener' - 'sierotka'. Nie wiedziałam czy smiać, sie czy płakać... :P Generalnie żenada :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 18 mar 2007, o 22:49


hehe też na to zwróciłem uwagę. później jak T-Bag śpiewał i był słychac "oo! Tweener!" to : oo sierotko :]

i teraz ludzie na polsacie nie będą wieedziec dlaczego mówi się na niego Tweener
Ostatnio edytowano 18 mar 2007, o 22:49 przez Dudi, łącznie edytowano 1 raz
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 22 mar 2007, o 21:53


No właśnie ,dlaczego Tweener?
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 22 mar 2007, o 22:16


TWEENER - slangowo koszykarz, zbyt niski żebygrać w ataku, ale zbyt wolny na obrońcę.

a Tweener to właśnie taki pośrodku, czarni go nie chcą, bali go nie chcą
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 mar 2007, o 01:30


Kto by pomyślał że Micheal leczył się u psychiatry??Szokiem też to było dla Pani doktor.źle się dzieje w obozie Scofield'a ale mam nadzieje że wszystko dobrze się skończy i że nasz geniusz coś wymyśli aby dokończyć kopanie tunelu.Wierze w jego pomysły.A ten odcinek był ,jak zresztą wszystkie świetny :)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 25 mar 2007, o 13:30


Skoro psychiatra , który go leczył , twierdzi,że Michael jest geniuszem,to na pewno wymyśli coś ciekawego. :papa:

 


  • Podobne tematy do 1.09 Tweener
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.