Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Tweener » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 27 lis 2006, o 18:04

Tweener

Obrazek

Imię : David
Nazwisko : Apolskis
Skazany za : Kradzieże
Wyrok : 2 lata pozbawienia wolności
Pozostały czas odsiadki : 2 lata

Tweener to ostatni dodatek do populacji Fox River. Był głośnym kieszonkowcem przed jego aresztowaniem. W więzieniu udowadnia swoje umiejętności, odzyskując zegarek, który został ukradziony z rzeczy osobistych Michael'a przez strażnika. Tweener był początkowo seksualnym celem dla T - Bag'a, dopóki Michael nie stawił się w jego obronie.

Ich przyjazna relacja skończyła się jednak, kiedy Michael powiedział mu, że narazie niema miejsca dla niego w brygadzie robotniczej. Apolskis stał się informatorem dla kapitana Bellick'a. Później, kiedy Tweener nie zdołał wyciągnąć dla Bellick'a więcej informacji o Scofield'zie, Bellick dokonał przeniesienia Tweenera do komórki z bardzo dużym człowiekiem, który przejawiał do niego zainteresowanie seksualnie.
Ostatnio edytowano 27 lis 2006, o 18:13 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz
<<

Mil@

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 lis 2006, o 19:50


Ja go lubię :) Ma świetne teksty a Jego "Yo" mnie po prostu rozwala :D Może powiedział Bellickowi ,ale potem chociaż miał szanse od Mahona wybrał kumpli z FoxRiver :) no i dobrze zrobił ;) tylko szkoda,że go potem Mahone zabił :| Ogółem bardzo fajna posatć :D
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 gru 2006, o 11:30


W pierwszym sezonie nie za bardzo go lubiłam, głwonie przez to, ze był taki niehonorowy, ale w drugim sezonie go polubiłam:) BArdzo go lubiłam też z ta dziewczyną Debrą, tworzyli urocza parę:) I zmienił się na lepsze ogólnie
<<

Gidi

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 15 gru 2006, o 22:57


Postać w gruncie rzeczy mało wnosząca, taki średniak nie mam co do niego sprewcywonego zdania
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 gru 2006, o 23:17


biedny chłopak ginie z rąk świra Mahone ... szkoda
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 gru 2006, o 21:10


Ale Michaela nie wydał, motyw z wydaniem Michaela był niezły. Ci przygotowani do akcji a ten przyjachał do dziewczyny. :D
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 17 gru 2006, o 00:19


Przez całe jego bytowanie w serialu mialam do niego mieszane uczucia. Jednak kiedy szedł do tej dziewczyny i miał te flashbacki z Michaelem ("Muszę wiedzieć, ze mogę ci zaufać") i Bellickiem, jak powiedział o planowanej ucieczce, mój stosunek zmienił się do niego diametralnie, polubiłam gościa.
Niestety tuż po tym musimli go zabić. Żal mi ze nie ma już w serialu Tweenera :(
Obrazek 4ever love *.*
<<

l1er

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 gru 2006, o 19:20


Taki ziomal i spryciarz szkoda że został zastrzelony bo osobiscie go lubialem dodawal fajnego klimatu serialowi a teraz... odeszedl ale jest zasluzony haha :D
Nie każdy może byc kobietą
<<

miyoko

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 25 gru 2006, o 01:28


Skończyłam niedawno 1 sezon, ale tam jest świetny opis jego postacji 'Vanilla Ice' gość strasznie sie kojarzy ze znanym z poczatku lat 90 piosenkarzem (i skandalistą). Gość typu Wielkie Yo - paczcie na mnie jestem wielki. Nie przepadam za typkiem, normlanie mnie facet drażnił, moze w 2 sezonie sie zmienia ale narazie grrrrr Vanilla Ice blech...
<<

szefu

Użytkownik

Posty: 11

Lokalizacja: Ścinawa

Postdodano 4 sty 2007, o 16:59


Ja osobiście bardzo go lubiłem. jak dla mnie szkoda, że musiał odejść z serialu :?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 4 sty 2007, o 17:26


Tweenerek :D hehe ten to miał zycie:) ,szkoda ,że juz nie ma go w serialu był super:D ale ze scofildem sie nie równa;D:P
<<

tom

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 1 lut 2007, o 16:32


postac negatywna , i jescze konfident!
<<

kocur121286

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 5 lut 2007, o 13:02


Ja dopiero zaczne 2 sezon ale jak do tej pory to dupek z tego koleśa był. Tak pomógł odzyskać zegarek ale później to tylko kłopoty i kłopoty przez niego . Ogladając pierwszą serie to miałem wielką nadzieje że go ktoś wreszcie ukatrupi :shoot:
Ale jak mówicie że się troche poprawi to już niewiem co myśleć o tym kapusiu :faint:
Ostatnio edytowano 22 lut 2007, o 13:21 przez kocur121286, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 5 lut 2007, o 14:05


btw. aktorowi grającego Tweenera grozi 10 lat odsiadki za udział w wypadku samochodowym...
(pisali na wp -> http://film.wp.pl/id,74884,title,Smiert ... omosc.html)
So?
<<

HeroSHI

Postdodano 17 lut 2007, o 16:19


W sumie straszny los go spotkał. Młody chłopak za kradzież karty baseballowej został wplątany w największą aferę w US tego stulecia :)
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 17 lut 2007, o 17:26


Byłam szczęśliwa z jego smierci. Szpaner, konfident, idiota usiłujący się podlizać wszystkim. Tak strasznie rozpaczał, och, przecież on tylko kartę ukradł. To po co kradł, hę? Chciał zgrywać twardziela, to niech będzie twardy do końca! Na końcu ukazany pozytywnie, ale ani trochę nie zmieniłam zdania o nim. Postać zdecydowanie na minus.
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 mar 2007, o 10:55


Be Ironic napisał(a):Byłam szczęśliwa z jego smierci. Tak strasznie rozpaczał, och, przecież on tylko kartę ukradł. To po co kradł, hę? Chciał zgrywać twardziela, to niech będzie twardy do końca! Na końcu ukazany pozytywnie, ale ani trochę nie zmieniłam zdania o nim. Postać zdecydowanie na minus.

Absolutnie się zgadzam. To, że na końcu pokazany pozytywnie w ogóle nie zmienia tego, ze to 'pseudo-ziomal' z tym swoim yo, wożeniem się i donoszeniem na M. i spółke :/ Grrr... mierziło mnie jak ona zaczynał cos mówić. Bardzo, bardzo dobrze, że już go nie ma :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 8 mar 2007, o 17:03

mi się podobał styl bycia Tweenera :D jak pewnego razu Scofield z D.B. szli i jak do nich podszedł i tak fajnie mówił :D
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Tweener
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.