Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 120
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 72
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 70

1.02 - Don't Look Back » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 3 gru 2006, o 22:26

1.02 - Don't Look Back

Na miejscu zdarzenia makabrycznego morderstwa prowadzone jest śledztwo. Kiedy wszyscy policjanci zajęci się poszukiwaniem śladów, jeden z nich - Matt Parkman zaczyna słyszeć dziwne szepty poszukiwanej przez wszystkich dziewczynki - córki zamordowanego.
Claire jest krok od wyjawienia całej szkole tajemnicy jej nadludzkich mocy, kiedy okazuje się, że kaseta ukazująca jej zdolności zaginęła, a w szkole poszukiwana jest cheerlederka, która uratowała mężczyznę z pożaru.
Niki myśli, że zwariowała, kiedy dziwne rzeczy zaczynają dziać się wokół niej.
Hiro teleportuje się do Nowego Yorku, gdzie nieświadomy, że zagiął także czas, zostaje oskarżony o brutalne morderstwo, którego tak naprawdę nie dokonał.
Peter w końcu odkrywa prawdę na temat zdolności swoich i Nathana, a także nieprzyjemną prawdę o przyczynach śmierci swojego ojca.

by aja

Data emisji w NBC: 2 października 2006
Data emisji w TVP1: 17 maja 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gareth, łącznie edytowano 5 razy
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 9 gru 2006, o 17:36


Kurcze, akcja z mozgiem tego goscia byla niezla :D Ten Japonczyk mnie rozwala z tym swoim teleportowaniem :D

Ale najlepsza byla ta kolezanka Claire z 'I didn't want attention' :D Piekne to bylo!! A tak w ogole to myslicie ze ten tatus Claire wiedzial wczesniej o jej zdolnosciach i dlatego ja adoptowal???

I nadal nie rozumiem co za zdolnosc ma Niki... Chyba za glupia jestem na ten serial! LOL
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 9 gru 2006, o 22:24


Niki ma 2 oblicza jedno jest dobre drugie zle. To zle ma nadludzka sile i zrecznosc:)
Ale to juz pewnie wiesz;)
I sadze za tatus wie bardzo dobrze o zdolnosciach Claire ^^
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 10 gru 2006, o 17:33


No teraz juz sie polapalam co do Niki :) I ze tatus wie o zdolnosciach Claire to nie ulega watpliwosci, tylko zastanawia mnie czy od samego poczatku wiedzial jak ja adoptowali.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 gru 2006, o 22:55


najbardziej co mnie zdenerwowało w tym odcinku, to podejrzenie, że to Matt stoi za zabójstawmi [po tym jak uratował dziewczynkę!]
rozumiem, że na pierwszy rzut oka to jest podejrzane to wszystko, ale gdyby głębiej sie zastanowić, to nie ma to sensu.

Hiro i to teleportowanie było genialne, a juz najbardziej to cała końcówka z wybuchem miasta :shock: byłam naprawdę w szoku...

Claire, Peter i jego brat - tez ciekawie aczkolwiek mało sie na nich skupiłam XDXD
Want your bad romance.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 18 gru 2006, o 20:18


Mnie interesuje na razie kto tak fajnie odcina główki jak skorupkę jajka na miękko, robić coś z mózgiem i konserwuje całe zwłoki solą :)
<<

Fafex

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 17 sty 2007, o 01:54


Na szczescie akcja w 2 odcinku zaczela sie troche rozkrecac. Po pierwszym myslalem, ze bedzie gorzej :P

A co do rozcinania glow. Nie trudno sie domyslic, ze bedzie jeszcze jedna osoba ze 'zdolnosciami' - taki 'czarny charakter' ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 sty 2007, o 16:29


No, zaczęło sie dziać :D Hiro faktycznie jest niezły z tym teleportowaniem, ale jaki palant widząc krew na podłodze i leżącą obok broń bierze ją do ręki? :shock:
Sophia napisał(a):Ale najlepsza byla ta kolezanka Claire z 'I didn't want attention' :D Piekne to bylo!!

Dokładnie! A później te chichoty cheerlederek :P

I fajnie, że i Peter i Nathan potrafią latać :P

Niech mi sie szybciej sciaga kolejny odcinek :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 mar 2007, o 19:27


Czyli, że obydwaj - Peter i Nathan potrafią latać, to dość dziwne.
Cheerleederki mnie rozwaliły, takie typowe blondynki, no i 'I didn't want attention', o bosh :D
Co do odcinania głów to moje pierwsze wrażenie było takie, że to tatuś Claire, ale w takim wypadku jej jako pierwszej by to zrobił.
No i wybuch miasta, to było niezłe, ciekawe co on teraz z tym zrobi...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2007, o 23:26


Fajny odcinek z makabrycznymi momentami ;) Ludzie bez mózgów, wybuch Manhatanu i skręcenie karku Claire. Straszne.

Hiro to chyba najśmieszniejsza postać serialu, czasami naprawdę potrafi rozbawić do łez.

Ciekawe jak będą wyglądały zdolności Nikki gdy(jeśli?) zacznie nad nimi panować.

Coś mi się wydaje, że to będzie jeden z moich ulubionych seriali.
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 18 maja 2007, o 07:43


No ,ten odcinek był już lepszy.Szczególnie zaintrygowała mnie Nicki.

To skręcenie karku u Claire -faktycznie dosyć makabrtczne.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 18 maja 2007, o 14:35


mi sie podobal ten odcinek nic strasznego w nim nie bylo nawet te glowy uciete i zmasakrowane ciala mnie nie przestraszyly moglabym ich nawet dotknac to nie jest obrzydliwe hehehe :D
zwariowana dziewczynka
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lut 2008, o 19:12

Re: 1.02 - Don't Look Back


Hiro jest genialny :hah: Cieszył się, jak dziecko i wyglądał, jakby w ogóle nie pojmował powagi sytuacji z aresztowaniem itd. ;) A wcześniej zemdlał ;D

Niki to interesująca postać, jej druga strona/osobowość (?) nieźle załatwiła tych kolesi :roll: Ciekawe, czy w końcu będzie bardziej panowała nad swoimi umiejętnościami..

Cheerliderki.. takie typowe, szkoda słów :P I skręcenie karku przez Claire, omg co za widok :x

Fajną zdolność ma ten policjant, który słyszy myśli. Szkoda tylko że od razu musieli go zacząć podejrzewać o coś..
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 lis 2008, o 11:52

Re: 1.02 - Don't Look Back


Matt ma zdolność Jak Sook z TB. ;p

Coś czuje że Hiro będzie jakimś supermenem tutaj. ;p A swoją drogą to niezły głupek z niego. ;p

Ojciec Claire wiedział o niej pewnie dopiero od teraz. ;p Bo był bardzo zawiedziony...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 gru 2008, o 00:57

Re: 1.02 - Don't Look Back


Nowy Jork wybucha w moje urodziny. :D :D
Bardzo fajny odcinek.
Nicki mi się coraz bardziej podoba, ma dwa wcielenia, fajne. :D
Clair mi jakoś obojętna jest.
Ten Matt ciekawą ma zdolność. :D Ale żeby go aresztwoać aż?
Hiro jest prze-śmieszny. Jak krzyczał, albo ukradł komiks. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 gru 2008, o 18:28

Re: 1.02 - Don't Look Back


Hiro lubiłem tutaj, a potem to się zmieniało jak w kalejdoskopie. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1.02 - Don't Look Back
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.