Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

1.01 - Pilot » Zakończone Seriale » Roswell • seriale forumtv.pl

1999-2000

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2006, o 18:40

1.01 - Pilot

Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku stało się sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w latach 40. XX w. Jest rok 1999, nastoletnia Liz Parker (Shiri Appleby) zostaje śmiertelnie ranna w strzelaninie. Jej kolega, Max Evans (Jason Behr), w cudowny sposób przywraca ją do życia. Liz dowiaduje się, że Max, jego siostra Isabel Evans (Katherine Heigl) oraz ich przyjaciel, Michael Guerin (Brendan Fehr) są rozbitkami, ocalałymi z katastrofy pozaziemskiego statku kosmicznego.

---

Odcinek, który zaczyna wszystko - oczywiście podobał mi się :D
historia zawładnęła XD mną od samego początku, a jak zobaczyłam Michaela to już w ogóle Agatka wpadła :D
Chociaz nie podobał mi sie Max w tym odcinku - taki rozlazły :P
Want your bad romance.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 26 lis 2006, o 22:44


Ten odcinek to chyba jeden z najczesciej ogladanych przeze mnie odcinkow jakiegokolwiek serialu. Pamietam ze swego czasu ogladalam odcinki Roswell na kasetach video ze Stanow (Boze co to bylyz a czasy :D) i ten odcinek byl tak zjechany, ze juz teraz sie nie odtwarza... LOL
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 lis 2006, o 23:44

Re: 1.01 - Pilot


Mi się ten odcinek aż tak nie podobał, ale niezły był... W końcu wtedy wszystko się zaczęło :) Ale jak dla mnie brakowało wątku M&M, a ich to uwielbiam :D

bluevein napisał(a):historia zawładnęła XD mną od samego początku, a jak zobaczyłam Michaela to już w ogóle Agatka wpadła :D
Chociaz nie podobał mi sie Max w tym odcinku - taki rozlazły :P


Taaa Michael jest boski :D Niby Max jest tym główniejszym bohaterem, ale jak dla mnie to on jest zbyt poukładany, ostrożny... Nie to co Michael :D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 27 lis 2006, o 02:12


Ja tez zdecydowanie bardziej wole Michaela, ale mimo ze nie bylo go w odcinku jakos strasznie duzo to urzekl mnie ten serial od samego poczatku :)
<<

Lukasz200784

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 27 lis 2006, o 22:57


Witam. Pierwszy odcinek był świetny. Co najbardziej mi się podoba w Roswell a zwłaszcza w pierwszym sezonie to klimat. Mało które seriale potrafią go stworzyć. W drugim sezonie też był, ale nie które odcinki były słabsze. Jestem za tym żeby serial miał trzy sezony nie więcej, każde kolejne są naciągane. Lepiej żeby pozostał niedosyt niż niesmak. :D
<<

Wiolatak1991

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 lis 2006, o 11:11


Pilot serialu zachęcił mnie do oglądania kolejnych odcinków.
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 lis 2006, o 20:27


Ja może nie mam takiego sentymentu do pierwszego odcinka, bo nie był on pierwszym odcinkiem, który oglądałam, zaczęłam dopiero od tego w wesołym miasteczku. No, ale może gdybym zaczęła tak jak Wy oglądać od początku, to też lubiłabym go bardziej...

Lukasz200784 napisał(a):Jestem za tym żeby serial miał trzy sezony nie więcej, każde kolejne są naciągane. Lepiej żeby pozostał niedosyt niż niesmak. :D


No właśnie... A jak dla mnie 3 seria nie byla zbyt dobra. Już lepiej byłoby gdyby zaprzestali na drugiej
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 29 lis 2006, o 20:05


No odcinek, który wszytsko rozpoczął. Po tym odcinku serial od razu mi sie spodobał, zachęcił mnie do oglądania a po jeszcze kolejnych odcinkach poprostu zakochałam sie w tym serialu. Świetny odcinek, ciekawy i zachęcajacy do dalszego oglądania serialu :) ;D
Obrazek
<<

Maverick

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 30 gru 2006, o 20:50


Nie ma to jak momet w którym Max uzdrawia Liz i ta super muzyka w tle... :D
<<

paradek

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 18 sty 2007, o 13:44


serial ok ale do pewnego czasu potem za bardzo zakręcony i wg mnie robiony na siłę na fali sukcesu pierwszego sezonu. do końca niestety albo stety nie obejrzałem bo jakoś zaczął mnie nudzić.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 wrz 2007, o 21:28


A ja dzisiaj znowu prawie zawyłam na widok Michaela :P
Ah ^^
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 wrz 2007, o 17:44


A mi się początkowo bardziej Max podoba, zresztą ja nie wiem czy i potem nie lubiłam go bardziej od Michaela :P
Fajna scenka, gdy Max pokazuje Liz skąd pochodzi :hihi:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 sty 2009, o 19:42

Re: 1.01 - Pilot


juz kocham ten serial. jednak to prawda, że dla mnie najlepsze seriale wywodzą się z WB/UPN/CW... no po prostu świetne! Liz jest bardzo ładna i od razu ją polubiłem. Na końcu zabrakło kissa, ale nie moge mieć wszystkiego na raz. Max i jego rodzeństwe też bardzo fajnie przedstawione. Od razu polubiłem Marie, fajna babka, jak świrowała i sie poświęciła dla Maxa. świetni bohaterowie i niesamowity klimat seriali od WB. uwielbiam.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 mar 2009, o 14:24

Re: 1.01 - Pilot


Udało mi się obejrzeć pilot oczywiście to wina Chrisa że zacząłem nowy serial, daje zły przykład :D Najlepsza scena to jak Liz pyta się Maxa skąd pochodzi, tamten pokazuje palcem do góry, a ona się pyta czy z północy xD A jakie było wzruszające jak rodzeństwo patrzyło na katastrofę spotka na festiwalu :) Ogólnie odcinek mi się podobał czyli będę oglądał dalej.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 9 kwi 2009, o 22:19

Re: 1.01 - Pilot


serial był zajefajny!!! już takich serialów się nie robi :(

 


  • Podobne tematy do 1.01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.