Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 129
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 79

01x07 Greeks Bearing Gifts » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 sie 2008, o 00:29

01x07 Greeks Bearing Gifts

Tosh is befriended by a woman who seems to know every detail about her. She gives Tosh is a pendent which allows her to read people's thoughts, a gift that becomes a vicious burden for the girl. To try sand break the curse Tosh is forced to smuggle the woman into Torchwood where her problems continue.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 lip 2009, o 12:55

Re: 01x07 Greeks Bearing Gifts


szkoda Tosh. smutny był ten odcinek. I dobrze pokazuje relacje między pracownikami Torchwood.
Gwen/Owen , bleeeeh,
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 sie 2009, o 11:46

Re: 01x07 Greeks Bearing Gifts


No, rzeczywiście, teraz się przekonałem, że Gwen/Owen są straszni. Mam nadzieję, że szybko to zakończą. Te myśli, które Tosh słyszała... Naprawde mi jej szkoda.
Do tego Mary ją wykorzystała...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 sie 2009, o 13:20

Re: 01x07 Greeks Bearing Gifts


i teraz trochę więcej wiesz o Tosh, rajt ? :D i co, lubisz ją?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 sie 2009, o 19:50

Re: 01x07 Greeks Bearing Gifts


Rajt, rajt. Pewnie, że ją lubie; da się jej nie lubić? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 17 mar 2010, o 16:11

Odp: 01x07 Greeks Bearing Gifts


Mi również było szkoda Tosh :) Nawet ją polubiłem po tym odcinku.

Ciekawy był ten naszyjnik :P
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 17 sie 2010, o 20:08

Odp: 01x07 Greeks Bearing Gifts


Biedna... Kolejny pracownik Torchwood, który czuje się wykorzystywany przez resztę... chociaż to prawda, że Owen nie był dla niej zbyt miły i wydawało się, że jej nie lubi...
Wydaje mi się, że Jack trochę przesadził wysyłając Mary w środek Słońca... mógł ją przecież po prostu odesłać do domu... dla nich wyszłoby na to samo.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 sty 2011, o 02:55

Odp: 01x07 Greeks Bearing Gifts


Ale ten serial jest pesymistyczny, żadnemu z pracowników Torchwood się nie układa, same problemy lub zdrady. Teraz padło na Tosh i jak zwykle szkoda mi bohatera. Na prawde jest mi jej szkoda...
Owen i Gwen xD ale ci mają zbereźne myśli i jeszcze zbereźniejsze czyny :) Oby długo ze sobą nie wytrzymali.
Trochę się rozczarowałem bo Tohs nie przeczytała myśli Jacka. No ale na końcu miała z nim fajną rozmowę jak się pytał co normalny szef robi pracowniką w takich wypadkach xD

 


  • Podobne tematy do 01x07 Greeks Bearing Gifts
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.