Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

życie emigranta... » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 mar 2007, o 22:45

życie emigranta...

Ten temat jest od wszelkich pytań jak to jest na emigracji np. w Angli, Irlandii
Kto z forum wyjeżdża lub pracuje tam na stałe może się pochwalić :)...
Piszcie wasze przeżycia. Czy w ciemno bez znajomości da się coś załatwić?
pozdro. :D
Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 16 kwi 2007, o 23:22


Chciałabym móc wyjechać.Pewnie zaraz usłyszę że zawsze można ale jeśli ma się tu zobowiązania to tak jak ja można tylko pomarzyć o takim wypadzie.No chyba że oboje najdziemy od razu tam pracę.Ale powiem szczerze jestem ciekawa czy faktycznie jest tak fajnie na tej emigracji ...
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

tonej

Postdodano 16 kwi 2007, o 23:27


Guska napisał(a):Ale powiem szczerze jestem ciekawa czy faktycznie jest tak fajnie na tej emigracji ...


hmm duzo i to bardzo duzo :D
ja srednio 100 dni w roku jestem poza Polska i zwiedzilem wiele ceikawych panstw mozna poznac ich kulture obyczaje w jednym kraju cos jest dobre a to samo w innym jest zakazane :D na prawde warto podrozowac i nei tylko dla zarobku :P
ja lacze pozyteczne z przyjemnym :D
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 16 kwi 2007, o 23:37


Uwielbiam podróżować :cool: Chciałabym móc tak jak Ty jeździć tu i tam i poznawać inne kultury.
No ale jednym jest to dane innym nie :( Mnie chwilowo przed ponownymi wojażami powstrzymuje synek który jest za mały (2 latka) na takie wyjazdy a po za tym nic nie zapamięta z tego więc uważam że nie ma sensu go ciągać teraz za granice.Możemy z nim na razie podróżować tu po Polsce:)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 16 kwi 2007, o 23:44


tonej, przypomnij gdzie pracujesz.
Jak pilot :> :D
Obrazek
<<

tonej

Postdodano 19 kwi 2007, o 22:50


Taifun napisał(a):tonej, przypomnij gdzie pracujesz.
Jak pilot :> :D


nie kumam sam sobie odpowiedziales na pytanie ale raczej to jest moje hobby niz praca :P
a pracuje jako prezes zarzadu firmy zarzadzajacej nieruchomosciami (dretwa robota :P)
Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, o 22:52 przez tonej, łącznie edytowano 1 raz
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 14 maja 2007, o 10:19


ja np chcialabym wyjechac i zwiedzic caly swiat poznac kulture innych ludzi ktorzy zamieszkuja nasza ziemie napewno sie z nimi zapoznac miec jakis kontakt z nimi ale jak narazie nigdzie niewyjezdzam mam tutaj w polsce prace jak bede miala po stazu taka pewna prace i duzo zarobie to pewnie wyjade gdzies gdzie niebylam i napewno zwiedze :)
zwariowana dziewczynka
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 17 lut 2008, o 08:16

Re: życie emigranta...


tak szczerze, wyjechałem i jak pisał tonej że się pozna kulturę, obyczaje itp to jest praktycznie nie możliwe, bo żeby to poznać to trzeba by było żyć w tym jednym miejscu co najmniej kilka miesięcy a nawet powiedział bym że lat i nie poznał byś kultury, bo jak się jedzie na tydzień, dwa to ty widzisz tylko to co chcesz zobaczyć, a nie to jak jest tam na prawdę, widzi się to z perspektywy turysty... ja jestem prawie 5 miesięcy w DC i co mogę jedynie powiedzieć że poznałem tylko malusieńką cząstkę kultury w US... przedstawię to na perspektywie klubu, poszedłem do 2 klubów, w pierwszym było świetnie, muzyka ludzie DJ, ale ten klub jest trzymany przy życiu tylko przez turystów i tych 'na topie' bo w nim jest zajefajnie niby tak na pierwszy rzut oka, ale jak się przyjrzysz to obsługa chamska, barmani kantują z kasą no i drogo. Klub no. 2: DJ świetny, w klubie pełno znajomych idąc samemu i tak wiesz że się będziesz dobrze bawił, atmosfera tak jak byś był na imprezie u znajomego w domu, z obsługą zawsze po imieniu jesteś, barmani czasami na koszt firmy podają, a z wzięciem czegoś na kredyt jak zabrakło tej nocy kasy nie ma problemu, tylko że o takich miejscach nie przeczytasz na pierwszej stronie gazety, o takich klubach dowiesz się jedynie przez znajomych, bo oni nie chcą psuć czegoś co jest świetne, bo jak pojawi się w gazecie to zaraz pełno nowych ludzi, na pierwszy rzut oka to dla klubu dobrze, ale ile czasu ci nowi ludzie będą przychodzić? za ile czasu otworzy ktoś nowy fancy klub? a z tego 2 w końcu starzy bywalcy zaczną uciekać, przenosić się bo będą mili dość burdy i w końcu upadnie... tyle żeby się dowiedzieć o tym drugim klubie to w 'nowej ojczyźnie' trzeba spędzić dłużej niż 2/3 tygodnie urlopu

P.S.
i tak żarcie w US jest zdrowsze niż to nasze polskie, ale oczywiście polskie jest smaczniejsze :P
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 18 lut 2008, o 21:09

Re: życie emigranta...


Marzenie. Nauka w Anglii.
Podróże jedynie wakacyjne. Na razie. Kilka lat i moze coś większego...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

 


  • Podobne tematy do życie emigranta...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.